Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟୋକିଓ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ: ୪୧ ବର୍ଷ ପରେ କ୍ଵାର୍ଟର ଫାଇନାଲ୍‌ରେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ହକି ଦଳ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୧୮୯୯ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ଡିସଚାର୍ଜ, ଜାଣନ୍ତୁ କେଉଁ ଜିଲ୍ଲାରୁ କେତେ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୫୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୯ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • ଭାରତ-ଚୀନ ମଧ୍ୟରେ ଥମିବ କି ବିବାଦ ! ୯ ଘଣ୍ଟା ଧରି ଚାଲିଲା ୧୨ତମ ବୈଠକ, ଗୋଗରା-ହଟ୍ ସ୍ପ୍ରିଙ୍ଗରୁ ସୈନ୍ୟ ପ୍ରତ୍ୟାହାର ଉପରେ ଜୋର
  • ||
  • ଜେଲ୍‌ ଗଲେ କୋଟିପତି ପିଏସ୍‌ ବିରଞ୍ଚି ସାହୁ
  • ||
  • ସେମି ଫାଇନାଲରେ ହାରିଲେ ସିନ୍ଧୁ, ଧୂଳିସାତ ହେଲା ସ୍ଵର୍ଣ୍ଣ ପଦକ ଆଶା, ଏବେ କାଂସ୍ୟ ଉପରେ ନଜର
  • ||
  • ସରକାରୀ-ବେସରକାରୀ ସ୍ବିମିଂ ପୁଲ ଖୋଲିବ
  • ||
  • ମୀନା ବଜାର ଖୋଲାଯାଇପାରିବ
  • ||
  • ଭୋଜିଭାତ ଉପରେ ପୂର୍ବବତ କଟକଣା ରହିବ
  • ||
  • ବିବାହରେ ୨୫, ଶୁଦ୍ଧିକ୍ରିୟାରେ ୨୦ ଜଣଙ୍କୁ ଅନୁମତି
  • ||

ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟା : ତାନ୍ତ୍ରିକ କଥାରେ ପଡି ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ୫ ଶିଶୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କଲା ନୃଶଂସ ବାପା

24/07/2020 at 1:42 PM

ଜିନ୍ଦ ୨୪/୦୭ : ହରିୟାଣା ଜିନ୍ଦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଏକ ଚାଞ୍ଚଲ୍ୟକର ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଜଣେ ନୃଶଂସ ବାପାର ନୃସଂଶତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ଜିଲ୍ଲାର ଡିଡ଼ବାଡା ଗାଁରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ତାନ୍ତ୍ରିକ କଥାରେ ପଡି ନିଜର ୫ ଶିଶୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି | ଜୁଲାଇ ୧୭ ତାରିଖରେ ଡିଡ଼ବାଡା ଗାଁରୁ ଦୁଇ ଝିଅ ନିଖୋଜ ହୋଇଯାଇଥିଲେ | ଗତ ସପ୍ତାହରେ ଦୁଇଜଣଙ୍କ ଶବ ଭୁଟାନା କେନାଲ ନିକଟରୁ ଉଦ୍ଧାର ହୋଇଥିଲା | ୫ ବର୍ଷରେ ଜୁମ୍ମାର ସମସ୍ତ ୫ ଶିଶୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି | ଗୁରୁବାର ଦିନ ପଞ୍ଚାୟତରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବାପା ନିଜର ଦୋଷ ସ୍ୱୀକାର କରିଛି | ଏହାପରେ ପଞ୍ଚାୟତ ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୋଲିସକୁ ହସ୍ତାନ୍ତର କରିଥିଲା | ଅଭିଯୁକ୍ତ କହିଥିଲା ଯେ ଜଣେ ତାନ୍ତ୍ରିକ କଥାରେ ପଡି ସେ ନିଜର ସମସ୍ତ ଶିଶୁଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଛି | ଜୁମ୍ମାର ସମସ୍ତ ଶିଶୁଙ୍କ ବୟସ ୧୧ ବର୍ଷରୁ କମ ଥିଲା | ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ପଞ୍ଚାୟତରେ କ୍ଷମା ମାଗିଥିଲେ | ଏସପି ଅଶ୍ୱିନ ରୋୖନବି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିବା ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି | ଅଭିଯୁକ୍ତର ୩ ଝିଅ ଓ ୨ ପୁଅ ଥିଲେ | ସେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ହତ୍ୟା କରିଦେଇଛି | ତେବେ ଏହି ବିଭତ୍ସ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡରେ ଆଉ କିଏ କିଏ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ତାହା ପତା କରିବାକୁ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି |

   Related Posts