Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସଜାଗ ବଲାଙ୍ଗୀର ପ୍ରଶାସନ, ସଚେତନତା ସହ ଷ୍ଟେସନରେ ଯାଞ୍ଚ୍ ପ୍ରକ୍ରିୟା ଜୋରଦାର୍
  • ||
  • ନବୀନଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରଧାନ, ପିଏମ୍ କିଷାନ ସମ୍ମାନ ନିଧି ଯୋଜନାରେ ଲୋଡିଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ହସ୍ତକ୍ଷେପ
  • ||
  • କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ରୋକିବାକୁ ସମ୍ବଲପୁର ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହେଲା ନୋଟିସ, ସନ୍ଧ୍ୟା ୭ଟା ୩୦ ସୁଦ୍ଧା ହଷ୍ଟେଲ ଫେରିବାକୁ ଛାତ୍ରଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଚିକିତ୍ସା ଅବହେଳାରୁ ୨ ନବଜାତ ଶିଶୁ ପୁତ୍ର ମୃତ ! ନର୍ସ ଓ ଡାକ୍ତରଙ୍କ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଦାବି କଲେ ବାପା
  • ||
  • ଓଲଟି ପଡିଲା ପ୍ରିନ୍ସ, ମୃତ୍ୟୁ ମୁଖରୁ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୬ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଷ୍ଟିୟରିଂ ଉପରୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲେ ଡ୍ରାଇଭର, ଓଲଟି ପଡିଲା ଟ୍ରକ, ୬ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||

ବାହାଘରର ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ବୋହୂକୁ ଶ୍ବଶୁର କଲା ଦୁଷ୍କର୍ମ… ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କଲେ ସ୍ବାମୀ-ଦିଅର

27/12/2019 at 12:01 PM

କାନପୁର ୨୭।୧୨: ଭୟଙ୍କର ଏବଂ କୁତ୍ସିତ ପରମ୍ପରା । ବାପ ସମାନ ଶ୍ବଶୁର ବୋହୂକୁ ଉପଭୋଗ କରିବାର ଅଜବ ଅନ୍ଧବିଶ୍ବାସ । କାନପୁର ଅକବରୀ ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଘଟିଥିବା ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ସଭ୍ୟଶିକ୍ଷିତ ସମାଜର ଦାବି ଉପରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଛିଡା କରିଛି । ଘଟଣାଟି ହେଲା  ପରମ୍ପରା ନାଁରେ ବିବାହର ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ବୋହୂକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଛି ଶ୍ବଶୁର । ଆହୁରି ଦୁଃଖଦ ହେଲା ସ୍ବାମୀର ସହମତିରେ ଏପରି କାରନାମା । ଏପରିକି ଶ୍ବଶୁରଙ୍କୁ ଏହି କୁତ୍ସିତ କାମରେ ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ଦିଅର । ଉଭୟ ମିଶି ଦୁଷ୍କର୍ମ ବେଳର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି । ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାର ପୋଲିସ ଏଫଆଇଆର ନରଖିବାରୁ ଏଡିଜିଙ୍କ ନିକଟରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ପୀଡିତା ମହିଳା ।

ଏହାପରେ ଏଡିଜି ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି । ପୀଡିତାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ ଅନୁଯାୟୀ, ବିବାହର ପ୍ରଥମ ରାତିରେ ତାଙ୍କ ଶ୍ବଶୁର ତାଙ୍କ ରୁମ୍ କୁ ଆସିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ସହ ଜୋର ଜବରଦସ୍ତି ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ଫଳରେ ସେ ଚିତ୍କାର କରିବାକୁ ଲାଗିଥିଲେ । ଚିତ୍କାର ଶୁଣି ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଆସି ଏହାକୁ ଏକ ପରମ୍ପରା ବୋଲି କହିଥିଲେ । ପରେ ଶ୍ବଶୁର ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲେ । ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ବେଳେ ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ଦିଅର ମିଶି ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରିଥିବା ପୀଡିତା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ।

ତାପର ଦିନ ପୀଡିତା ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ତାଙ୍କ ବାପଘରକୁ ଚାଲିଯାଇଥିଲେ । ସେବେଠାରୁ ସେ ଥାନାର ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିନଥିଲେ । ଫଳରେ ନିରାଶ ହୋଇ ସେ ଏଡିଜିଙ୍କ ନିକଟରେ ଏ ନେଇ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ମାମଲା ରୁଜୁ କରି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ଏଡିଜି ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts