Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସମ୍ମାନ ରଖିଲା ଭାରତ, ଶେଷ ଦିନିକିଆରେ କଙ୍ଗାରକୁ ୧୩ ରନରେ ଦେଲା ମାତ୍, ୨-୧ରେ ସିରିଜ୍ ଜିତିଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଶବ ସତ୍କାର ପାଇଁ ଗାଁ ମଶାଣୀରେ ମିଳୁନି ଜାଗା, ୨୪ ଘଣ୍ଟା ହେଲା ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପଡିଛି ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଆତ୍ମସମର୍ପଣ କଲେ ମହିଳା ମାଓବାଦୀ, ହାର୍ଡକୋର ମାଓବାଦୀ ରାମକ୍ରିଷ୍ଣାର ଥିଲା ଅଙ୍ଗରକ୍ଷୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୧୨ ଡାଏଲ କରନ୍ତୁ, ମିଳିବ ସବୁ ଜରୁରୀ ସେବା ଓ ସହାୟତା : ନୂଆ ଏକକ ପୋଲିସ ହେଲ୍ପ ଲାଇନ୍ ନମ୍ବର ଘୋଷଣା କଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କଟକ : ‘ସ୍କୁଲ ଫି’ ଧାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଆଇନ ନାହିଁ’- ହାଇକୋର୍ଟରେ ଏଭଳି ତଥ୍ୟ ରଖିଲେ ସରକାର
  • ||
  • ୩ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ଯିବେ ଅଭୟକାନ୍ତ ପାଠକ: ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ଭିଜିଲାନ୍ସ କୋର୍ଟ ଦେଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କରୋନା ପରୀକ୍ଷା ଦର, ଏଣିକି ୪ଶହ ଟଙ୍କାରେ ହେବ କୋଭିଡ୍ RT-PCR ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଜମିବାଡ଼ି ବିବାଦକୁ ନେଇ ଗୋଷ୍ଠୀ ସଂଘର୍ଷ, ୪ ଆହତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ବାଇକ୍ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଜଣେ ମୃତ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • କଣ୍ଟାବାଞ୍ଝି : ରେଳ ଷ୍ଟେସନରୁ ୭୪ ଜଣ ଦାଦନ ଶ୍ରମିକ ଉଦ୍ଧାର, ସର୍ଦାର ଫେରାର
  • ||

ନିଜ ପୂତ୍ରବଧୂକୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ ଅଭିଯୋଗରେ ୭୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଶ୍ବଶୁର ଗିରଫ, ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମର ଷ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଅପରେସନ କରି ଥାନାରେ କ୍ଲିପିଂ ଦାଖଲ କରିଥିଲେ ବୋହୂ

13/08/2019 at 2:00 PM

ପିପିଲି ୧୩|୮:  ନିଜ ପୂତ୍ରବଧୂକୁ ବାରମ୍ବାର ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିବା ଅଭିଯୋଗରେ ୭୨ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଶ୍ବଶୁରରକୁ ପିପିଲି ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି । ରବିବାର ବିଳମ୍ବିତ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କ କଳାକାରନାମାର ଷ୍ଟିଙ୍ଗ୍ ଭିଡିଓ ସହ ବୋହୂ ପିପିଲି ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ପରେ ପିପିଲି ପୋଲିସ ଶ୍ବଶୁରକୁ ଅଟକ ରଖିଥିଲା । ସମଗ୍ର ଘଟଣାଟି ଏହିପରି…

ପୁରୀ ଜିଲ୍ଲା ପିପିଲି ବ୍ଲକରେ ଏଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି । ୧୧ ବର୍ଷର ପୁଅ ଏବଂ ୭୨ ବର୍ଷ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କ ସହ ଏହି ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ରୁହନ୍ତି । ବିବାହର କିଛି ବର୍ଷ ପରେ ଚାଲିଥିଲା ଯୌତୁକ ନିର୍ଯାତନା । ୮ ବର୍ଷ ତଳେ ଘର ଛାଡ଼ି ଚାଲିଯାଇ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ସ୍ବାମୀ ରହିଲେ । ଶାଶୁ ଯାଇ ରହିଲେ ସାନପୁଅ ପାଖରେ। ଏକାକୀର ସୁଯୋଗ ନେଇ ବୋହୂ ଉପରେ ଲୋଲୁପ ଦୃଷ୍ଟି ପକାଇଛି ଶ୍ବଶୁର । ଏ ଘଟଣା ଘର ଲୋକଙ୍କୁ ଜଣାଇଲେ ମଧ୍ୟ କେହି ତାଙ୍କ କଥା ବିଶ୍ବାସ କଲେନି । ଏପରିକି ସ୍ବାମୀ ବି ବିଶ୍ବାସକୁ ନେଲେନି। ବରଂ ଓଲଟା ଧମକଚମକ ଦେଲେ। ଶେଷରେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ପିପିଲି ଥାନାରେ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏତଲା ଦେଲେ ନିର୍ଯାତିତା ବୋହୁ ।

ନିଇତି ରାତିରେ ବୋହୂର ବେଡରୁମ୍‌ରେ ପଶି ପାଶବିକ ଅତ୍ୟାଚାର କରିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛି ଏହି କାମାନ୍ଧ ଶ୍ବଶୁର। ଏମିତି ଏକ ଜଣେ ପାପି ଶ୍ବଶୁରର କଳଙ୍କିତ କାର୍ଯ୍ୟକଳାପର ମୁଖା ଖୋଲିଦେଇଛନ୍ତି ଅତିଷ୍ଠ ହୋଇପଡ଼ିଥିବା ବୋହୁ । ଶ୍ବଶୁରର ଖରାପ ଚରିତ୍ରକୁ ଭିଡିଓ ସୁଟିଂ କରି ପଦାରେ ପକାଇଦେଇଛନ୍ତି । ଅଭିଯୁକ୍ତ ଶ୍ବଶୁରର ଅତି କଦର୍ଯ୍ୟ କାରନାମା ସମ୍ପର୍କରେ କହିହେବନି କି ସେ ଚିତ୍ର ବି ଦେଖାଇହେବନି । କିନ୍ତୁ ସେ ଚିତ୍ର ବୟାନ କରୁଛି କେତେ ଘୃଣ୍ୟ ହୋଇପାରେ ମଣିଷ। ନିଜ ମାନ ସମ୍ମାନକୁ ଭୁଲିଯାଇ ପାରେ । ଘରକୁ ଝିଅ ବୋଲି କରି ଆଣିଥିବା ବୋହୂକୁ ବି ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିପାରେ।  ଏ ନେଇ ମାମଲା ଥାନାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲା । ଏ ହେଉଛି ସେହି ଏଫଆଇଆର କପି ଯେଉଁଥିରେ ସେ ଶ୍ବଶୁର ବିରୋଧରେ ଲେଖିବାକୁ ବାଧ୍ୟ ହୋଇଥିଲେ । ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ଶ୍ବଶୁରଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts