Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୨ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୫୪୦ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ପୂର୍ବରୁ ବସିବ ବିଧାନସଭାର ଶୀତ ଅଧିବେଶନ
  • ||
  • କରୋନାର ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣରେ ବୃଦ୍ଧି, ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୩୮୯୩ ନୂଆ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଅପରେସନ ଅଲ୍ଆଉଟ୍ : ସେନା ଗୁଳିରେ ୨ ଆତଙ୍କୀ ନିହତ, ବନ୍ଧୁକ ଓ ଗୁଳି ଜବତ
  • ||
  • ବିହାର ନିର୍ବାଚନ : ପ୍ରଥମ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ପାଇଁ ମତଦାନ ଆରମ୍ଭ, ୭୧ଟି ଆସନରେ ଚାଲିଛି ଭୋଟିଂ
  • ||

କାଳ ହେଲା ଅନଲାଇନ ମୋବାଇଲ କିଣା, ପିତାପୁତ୍ରଙ୍କ ଦୁଃଖଦ ମୃତ୍ୟୁ

3/10/2019 at 8:52 PM

କାନପୁର :  ଅନଲାଇନରେ ମୋବାଇଲ କିଣିବା ଏକ ପରିବାର ଲାଗି ମହଙ୍ଗା ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଛି। ଫୋନ କିଣାକୁ ନେଇ ପାରିବାରିକ  ଝଗଡାରୁ ପୁଅ ଟ୍ରେନ ଆଗକୁ ଡେଇଁ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ବେଳେ ତାକୁ ଟ୍ରେନ ମୁହଁରୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ପିତା ମଧ୍ୟ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ଘଟଣାଟି ନଜିରାବାଦର ଜବାହାର ନଗରରେ ଘଟିଛି। ଏଥିରେ ୪୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ପ୍ରେମ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବ ଓ ତାଙ୍କ ପୁଅ ନମନ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି।

ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ ପ୍ରେମ ଶ୍ରୀବାସ୍ତବଙ୍କ ପରିବାର କହିଲେ ତାଙ୍କର ଏକମାତ୍ର ଝିଅ ନାନସୀ ଓ ପୁଅ ନମନ। ପ୍ରେମ ବାସମଣ୍ଡିର ଏକ କପଡା ଫାର୍ମରେ କାମ କରି ଯାହା ରୋଜଗାର କରନ୍ତି ସେଥିରେ ତାଙ୍କର ପରିବାର ଚଳିଯାଏ। ଝିଅ ନାନସୀ ମୁଭି ଟାଇମର ଫୁଡ ଡିପାର୍ଟମେଣ୍ଟରେ କାମ କରନ୍ତି। ପୁଅ ବିଏନଏସଡି କଲେଜରେ ଇଣ୍ଟର ଛାତ୍ର ଥିବା ବେଳେ ନିକଟରେ ଭଉଣୀକୁ ନ ଜଣାଇ ତା ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଅନଲାଇନରୁ ଏକ ମୋବାଇଲ ଫୋନ କିଣିଥିଲେ। ତେବେ ଆକାଉଣ୍ଟରୁ ଟଙ୍କା ଗାୟବ ଦେଖି ଭଉଣୀ ପଚରା ଉଚରା କରିବାରୁ ନମନ ଫୋନ କିଣିଥିବା ଜଣାପଡିଯାଇଥିଲା।

ଏ ନେଇ ନାନସୀ ବାପାଙ୍କୁ କହିବାରୁ ସେ ନମନକୁ ଚଟକଣୀ ପକାଇବାକ ସହ ଗାଳି କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ନମନ ରାଗିକି ଘରୁ ଚାଲିଯିବାରୁ ବାପା ତା ପଛେ ପଛେ ଯାଇଥିଲେ। ଜିଟି ରୋଡ ରେଲିଂ ପାର ହୋଇ ନମନ ସେତେବେଳେ ଆସୁଥିବା କାଂସଗଞ୍ଜ ଏକ୍ସପ୍ରେସ ଆଗକୁ ଡେଇଁପଡିଥିବା ବେଳେ ପୁଅକୁ ବଞ୍ଚାଇବାକୁ ଯାଇ ପ୍ରେମ ମଧ୍ୟ ପ୍ରାଣ ହରାଇଛନ୍ତି। ସାମାନ୍ୟ ଏକ ମୋବାଇଲ ଲାଗି ଗୋଟିଏ ପରିବାର ଧ୍ୱଂସ୍ତ ହୋଇଯାଇଛି।    

   Related Posts