Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୫୭ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୭୨୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପରଲୋକରେ ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତା ରବି ମିଶ୍ର
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ସାଲେପୁରରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ପ୍ରେମୀଯୁଗଳଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଘଟଣା , ଚିକିତ୍ସାଧିନ ଅବସ୍ଥାରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ପୂର୍ବରୁ ଜୀବନ ହାରିଥିଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଗୁଳି ମାଡରେ ବେଗୁନିଆପଡା ବ୍ଲକ୍ ପୂର୍ବତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ୧୦ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ବାଘ ଛାଲ ଜବତ, ୨ ଗିରଫ
  • ||
  • ୨ଦିନରେ ଦୁଇ ଜୀବନ : ଢେଙ୍କାନାଳରେ ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ପୁଣି ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ କାର୍‌-ଟାଟା ମ୍ୟାଜିକ ଉପରେ ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ, ଚାଲିଗଲା ୧୩ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ମାଡିଗଲା ଟିପ୍ପର, ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବାପା ଓ ପୁଅ ମୃତ

1/12/2018 at 8:52 AM

ରାଉରକେଲା ୦୧|୧୨: ରାଉରକେଲା ରଘୁନାଥପଲ୍ଲୀ ଥାନା ବାଲୁଘାଟ ଛକରେ ଦୁର୍ଘଟଣାକୁ ନେଇ ଉତ୍ତେଜନା । ପୁଣି ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ କଲେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକ । ଶୁକ୍ରବାର ରାତିରେ ରାଉରକେଲା ରଘୁନାଥପଲ୍ଲୀ ଥାନା ବାଲୁଘାଟ ଛକରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣା ହୋଇଥିଲା । ବାଇକ୍ ରେ ଯାଉଥିବାବେଳେ ବାପା ଓ ପୁଅଙ୍କ ଉପରେ ମାଡିଯାଇଥିଲା ଟିପ୍ପର । ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ବାପା ଓ ପୁଅଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା । ମୃତ ବାପା ମୁନା ସେଠୀ ଓ ପୁଅ ଶମ୍ଭୁ ସେଠୀ । ସେମାନଙ୍କ ଘର ବାଲୁଘାଟ ବସ୍ତିରେ । ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ବାପା ଓ ପୁଅ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ଜାତୀୟ ରାଜପଥ ୧୪୩ରେ ସେମାନଙ୍କ ଉପରେ ଟିପ୍ପର ମାଡିଯାଇଥିଲା । ଯାହା ଫଳରେ ବାପା ଓ ପୁଅଙ୍କ ମୃତଶରୀର ଛିନ୍ ଭିନ୍ ହୋଇ ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡି ରିହିଥିଲା । ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟାଇଥଥିବା ଡ୍ରାଇଭର ଟିପ୍ପର ଧରି ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛି । ବାରମ୍ବାର ଏହି ରାସ୍ତାରେ ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟୁଥିବାରୁ ସେଠାରେ  ଉତ୍ତେଜନା ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିଲା । ପରିବାରଲୋକଙ୍କୁ  କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥାନୀୟଲୋକେ  ରାସ୍ତାରୋକ କରିଥିଲେ ।  ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ  ରାସ୍ତାରୋକ  ଚାଲିଥିବାରୁ କଟକ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯାଉଥିବା  ରାତ୍ରୀ କାଳୀନ ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ ଗୁଡ଼କି  ରାଉରକେଲା ଫେରିଯାଇଥିଲା । ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କୁ ପୋଲିସ ବୁଝାସୁଝା  କରିବା ପରେ ଆଜି ଭୋରରୁ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ହଟିଥିଲା । ତେବେ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦାବିରେ ପୁଣି ଥରେ ରାସ୍ତା ଅବରୋଧ ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି ।

   Related Posts