Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ମାଇକ୍ରୋ କଣ୍ଟେନମେଣ୍ଟ ଜୋନ୍ ହେଲା ଲାଲସିଙ୍ଗି ପଞ୍ଚାୟତର କିଛି ଅଞ୍ଚଳ, କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ ପରେ ପଦକ୍ଷେପ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଧାନସଭା ପରେ ସମସ୍ତଙ୍କର ହେବ RTPCR ଟେଷ୍ଟ : ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମହାନଦୀରେ କମିଛି ଜଳ ପ୍ରବାହ, ୫୧୬ ଚେକ୍ ଡ୍ୟାମ୍ କରିଛି ଛତିଶଗଡ : ଜଳସମ୍ପଦ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତାକୁ ନ୍ୟାୟ ଦେବାକୁ ବିଜେପିର ଦାବି : ବ୍ୟାରିକେଟ୍ ଭାଙ୍ଗି ବିଧାନସଭା ଘେରାଉ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି, ପୋଲିସର ଲାଠିଚାର୍ଜ
  • ||
  • ଜୟପୁର : ଜୟପୁର ଏସଡିଜେଏମ୍ କୋର୍ଟରେ NIAର ୨ ଜଣିଆ ଟିମ୍, ମାଓ ନେତା ଦୁବାସୀ ଶଙ୍କରକୁ ପଚରାଉଚରା ପାଇଁ ଲୋଡିଲେ ଅନୁମତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବିଜେଡି ଓ ବିଜେପି ବିକ୍ଷୋଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ : କଂଗ୍ରେସ ବିଧାୟକ ମହମ୍ମଦ ମୋକିମ କହିଲେ- ଗୋଟିଏ ମୁଦ୍ରାର ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ବ
  • ||
  • ଟାଙ୍ଗୀ : କେନ୍ଦୁଆ ଜଙ୍ଗଲରୁ ମିଳିଲା ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ମୃତ୍ୟୁର କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ବଡବିଲ : ଶନି ମନ୍ଦିରରୁ ଲୁଟ୍, ଦାନ ବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ନିଶ୍ଚିନ୍ତକୋଇଲି : ଛେଳି ଚୋରକୁ ଛେଚିଲେ ଗାଁ ଲୋକେ, ପୋଲିସର ଜିମାଦେଲେ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୁନ୍ନୁର ସେନା ହେଲିକପ୍ଟର ଦୁର୍ଘଟଣା ନେଇ ବିଧାନସଭାରେ ଶୋକ ପ୍ରସ୍ତାବ ଆଗତ : ଗୃହରେ ୧ ମିନିଟ୍ ନୀରବ ପ୍ରାର୍ଥନା
  • ||

ତାତିଲେ ଚାଷୀ : ବାରମ୍ବାର ଗୁହାରି ପରେ ବି ଶୁଣିଲେନି, ଯୋଗାଣ ଅଫିସରେ ତାଲା ପକାଇଲେ

24/02/2021 at 2:58 PM

କେନ୍ଦୁଝର ୨୪।୦୨: ଧାନ ବିକିବାକୁ ଚାଷୀ ହନ୍ତସନ୍ତ । ଯାହାଫଳରେ କି ତାତିଲେ ଚାଷୀ । ଧାନ ବିକି ନପାରି ସଦର ଲ୍ୟାମ୍ପର ଶତାଧିକ ଚାଷୀ କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ତାଲା ପକାଇଲେ । ପ୍ରଶାସନ ଧାନ ନକିଣିବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ଯାଏ ତାଲା ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ଚେତାବନୀ ମଧ୍ୟ ଦେଇଛନ୍ତି ।   

ସଦର ଲ୍ୟାମ୍ପରେ ଧାନ ବିକିବାକୁ ଚାଷି ଟୋକନ୍ ପାଇଛି । ଧାନ ବସ୍ତା ଆଣି ଲ୍ୟାମ୍ପ ଆଗରେ ଦିନ ଦିନ ଧରି ଥଣ୍ଡା କାକରରେ ପଡିଛନ୍ତି । ହେଲେ ତାଙ୍କର ଧାନ କିଣା ଯାଉ ନାହିଁ ଓ ଟୋକନର ଅବଧି ସରିଯାଉଛି । ହତାଶ ଚାଷୀ ପ୍ରଶାସନକୁ ବାରମ୍ବାର ଗୁହାରି କରି ହତାଶ ହୋଇଛନ୍ତି । ଶେଷରେ ଆଜି ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ପୁଣି ଥରେ ନିଜ ଦୁଃଖ ଜଣାଇବାକୁ ଆସିଥିଲେ । ହେଲେ ଯୋଗାଣ ଅଧିକାରୀ ଛୁଟିରେ ଥିବା ଜାଣି ଚାଷି ମାନେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ଅଫିସରେ ତାଲା ପକାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts