Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବହ୍ମପୁର : ବୋଲେରୋ ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଅନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ କାଳ ପାଇଁ ତାଳଚେରରେ ଅର୍ଥନୈତିକ ଆନ୍ଦୋଳନ, ସମସ୍ତ ଖଣିରୁ କୋଇଲା ଉତ୍ପାଦନ ସହ ପରିବହନ ବନ୍ଦ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ୩ ବର୍ଷରେ ପୂରା ହେବ ରାମ ମନ୍ଦିର ନିର୍ମାଣ
  • ||
  • ପୁଣି ନବୀନ ପଟ୍ଟନାୟକ ଏକ ନମ୍ବର, ଲୋକପ୍ରିୟ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ ତାଲିକାର ଶୀର୍ଷରେ
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : କଳିଙ୍ଗ ଝୋଟ କାରଖାନାରେ ଅଘଟଣ, ମେସିନରେ ଚାପି ହୋଇ ଶ୍ରମିକ ମୃତ
  • ||
  • ଭଞ୍ଜନଗର : ଘରୋଇ କଳି ହେଲା କାଳ, ଦାଦାର ଛୁରାମାଡ଼଼ରେ ଝିଆରୀ ଆହତ
  • ||

ମୋହନ ଭାଗବତ ଓ ଆରଏସଏସ ମୁଖ୍ୟାଳୟକୁ ବୋମାରେ ଉଡାଇ ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଲେ କୃଷକ ନେତା, ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ

6/01/2021 at 4:06 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୬।୦୧: ଆରଏସଏସ ମୁଖ୍ୟଙ୍କୁ ଜୀବନରେ ମାରି ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇ ଅଡୁଆରେ କୃଷକ ନେତା। ମଧ୍ୟ ପ୍ରଦେଶର ବୈତୁଲ ଜିଲ୍ଲାରେ ପୁଲିସ ମଙ୍ଗଳବାର ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର କୃଷକ ନେତା ଅରୁଣ ବନାକରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରିଛି। ବାନକର ନିଜର ଭାଷଣରେ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସଂୟସେବକ ସଂଘ(ଆରଏସଏସ)ର ମୁଖ୍ୟାଳୟ ସହିତ ରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ସ୍ଵଂୟ ସେବକ ସଂଘର ପ୍ରମୁଖ ମୋହନ ଭାଗବତଙ୍କୁ ବୋମାରେ ଉଡାଇ ଦେବାକୁ ଧମକ ଦେଇଥିଲେ।

ବୈତୁଲର କୋତବାଲି ଥାନାରେ ବିଜେପି ବୈତୁଲ ଜିଲ୍ଲା ସଭାପତି ଆଦିତ୍ୟ ବାବଲା ଶୁକ୍ଳାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କ୍ରମେ ୫୦୫ ଓ ୫୦୬ ଆଧାରରେ କୃଷକ ନେତା ଅରୁଣ ବନାକରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଏଫଆଇଆର ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି। ତେବେ ମାମଲାରେ ଏ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି ଗିରଫଦାରୀ ହୋଇନାହିଁ।

କୋତବାଲି ଥାନା ଅଧିକାରୀ ସନ୍ତୋଷ ପନ୍ଦ୍ରେ କହିଛନ୍ତି, ନାଗପୁରରୁ ଦିଲ୍ଲୀ ରାସ୍ତାରେ ବୈତୁଲ କୃଷକଙ୍କ ରାଲି ସମୟରେ କୃଷକ ନେତା ଅରୁଣ ବାନକର ସୋମବାର ଜିଲ୍ଲା ମୁଲତାଇରେ ସହିଦ ସ୍ତମ୍ଭରେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳୀ ଦେବା ସହ କୃଷକଙ୍କୁ ସମ୍ବୋଧିତ କରିଥିଲେ।

ନିଜର ଭାଷଣରେ ବାନକର କହିଥିଲେ ଯଦି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦୀ କୃଷକଙ୍କ ଉପରେ ଗୁଳି ଚଳାଇବେ ତେବେ ଆମେ ନାଗପୁରରେ ଆରଏସଏସର ପ୍ରମୁଖ ସହିତ ଆରଏସଏସ ମୁଖ୍ୟାଳୟକୁକ ବୋମାରେ ଉଡାଇ ଦେବୁ। ଅଭିଯୋଗକାରୀ ଆଦିତ୍ୟ ବାବଲା ଶୁକ୍ଳା କହିଛନ୍ତି, ଅରୁଣ ବାନକର ଉତ୍ତେଜନାମୂଳକ ଭାଷଣ ଦେଇ ଜନତାଙ୍କୁ ଉସୁକାଇ ସମାଜରେ ଶାନ୍ତି ଓ ସଦ୍‌ଭାବ ବିଗାଡିର ପ୍ରୟାସ କରୁଛନ୍ତି। ପୁଲିସ ତାଙ୍କୁ ତୁରନ୍ତ ଗିରଫ କରନ୍ତୁ ବୋଲି ସେ କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts