Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ: ୩ ଓ୍ବିକେଟ୍‌ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ବିଜୟୀ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ସୁସ୍ଥ ହେଲେ ଆଉ ୨୦୪୪ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୪୩୬ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ବଢୁଛି ଆକ୍ଟିଭ କେସ୍ : ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଦିନକରେ ୩୧୮ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ, ୨୩୫ ସୁସ୍ଥ
  • ||
  • କୋଭିଡ୍ ସ୍ଥିତି ନିୟନ୍ତ୍ରଣରେ, ତଥାପି ଆସିନି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଆଶ୍ୱସ୍ତିର ସମୟ, ସତର୍କତାର ମନ୍ତ୍ର ସହ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ- ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟସେବାକୁ ସରକାରଙ୍କ ସର୍ବୋଚ୍ଚ ପ୍ରାଥମିକତା
  • ||
  • +୩ ରେ ସାମିଲ ହେବ ବିପର୍ଯ୍ୟୟ ପରିଚାଳନା କୋର୍ସ, ରାଜ୍ୟ ଉଚ୍ଚଶିକ୍ଷା ପରିଷଦ ବୈଠକରେ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ପୁଅ ଓ ଝିଅକୁ କୂଅରେ ଫିଙ୍ଗି ମାରିଦେଲେ, ବାପା ଓ ମା’ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ନୀଳାଦ୍ରି ବିଜେ’ ଅବସରରେ ନ୍ୟୁଜ୍ ୭ ପ୍ରସ୍ତୁତ କଲା ଆଉ ୨ଟି ଓଡିଆ ଭଜନ- ‘ବଡଦାଣ୍ଡ କାନ୍ଦେ କଇଁକଇଁ’ ଓ ‘ଏତେ ଅଭିମାନ କିଆଁ’
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ଦୁଇ ବାଇକ୍ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା, ଜଣେ ମୃତ, ମହିଳାଙ୍କ ସମେତ ୨ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭାରତ-ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ତୃତୀୟ ଦିନିକିଆ : କ୍ଲିନ୍ ସ୍ୱିପ୍ ଲକ୍ଷ୍ୟରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ, ସମ୍ମାନ ପାଇଁ ଲଢିବ ଘରୋଇ ଦଳ
  • ||
  • ଗଜପତି : ଖୋଲିବ କି ACFO ସୌମ୍ୟରଞ୍ଜନଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ରହସ୍ୟ : କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଡିଏଫଓଙ୍କୁ ଚାଲିଛି ଜେରା
  • ||

‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡୀ’ ଦର୍ଶକଙ୍କୁ ସର୍‌ପ୍ରାଇଜ୍ : ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବଦଳରେ ଏଣ୍ଟ୍ରି କରିବେ ଫରାହ ଖାନ୍

24/07/2020 at 4:00 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୪/୦୭ : ରିଆଲିଟି ଶୋ’ ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡୀ’ ଦେଖୁଥିବା ଦର୍ଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ବଡା ଖବର ରହିଛି | ଷ୍ଟଣ୍ଟ ଶୋ’ ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡୀର ସିଜନ ୧୦ ବର୍ତ୍ତମାନ ଶେଷ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ରହିଛି | ଶୋ’ର ଫାଇନାଲ ଏପିସୋଡ଼ ସୁଟିଂ ହୋଇସାରିଛି | ଶୋ’କୁ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟତା ମିଳିଛି | ସେଥିପାଇଁ ଶୋ’ର ନିର୍ମାତା ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଫାଇନାଲ ଏପିସୋଡ଼ ପରେ ସ୍ପେଶାଲ ଏଡିସନ ଉପରେ ତୁରନ୍ତ କାମ ଆରମ୍ଭ କରାଯାଉ | ତେବେ ନିର୍ମାତାଙ୍କ ଆଗରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଛିଡା ହେଉଛି ଯେ ଶୋ’କୁ କିଏ ହୋଷ୍ଟ କରିବ | କାରଣ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀ ବର୍ତ୍ତମାନ ବ୍ୟସ୍ତ ଅଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ ଶୋ’ର ନିର୍ମାତା ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି ଯେ ରୋହିତ ସେଟ୍ଟୀଙ୍କ ବଦଳରେ କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଫରହା ଖାନଙ୍କୁ ନେବେ |

‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡୀ’ର ଏହି ସ୍ପେଶାଲ ଏଡିସନର ନାଁ ହେବ ‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡୀ-ମେଡ଼ ଇନ ଇଣ୍ଡିଆ’ | ଟାଇମ୍ସ ଅଫ ଇଣ୍ଡିଆ ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, କୋରିଓଗ୍ରାଫର ଫରହା ଖାନ କିଛି ଏପିସୋଡ଼ ହୋଷ୍ଟ କରିବେ | କାରଣ ରୋହିତ ନିଜର ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମ ସୁଟିଂ ପାଇଁ ହାଇଦ୍ରାବାଦ ଯାଉଛନ୍ତି | ସେଥିପାଇଁ କିଛି ଏପିସୋଡ଼ ପାଇଁ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇପାରିବେ ନାହିଁ |

ପ୍ରଥମ ସିଜନର ପ୍ରତିଯୋଗୀ କାରଣ ବାହି, ରିତଭିକ ଧନଜନି, ହର୍ଷ, କାରଣ ପଟେଲ, ନିୟା ଶର୍ମା, ଜୟା ଭାନୁସାଲି, ଜସ୍ମିନ, ଏଲି ହୋଙ୍ଗେ, ଗୌରବ ଦୁବେ ଆଦି ସାମିଲ ହେବେ | ତେବେ ଗୌରବ ଦୁବେ ପ୍ରତିଯୋଗୀ ଭାବେ ଯୋଗ ଦେବେନାହିଁ | ସେ କେବଳ କମେଡି କରିବାକୁ ଶୋ’ରେ ରହିବେ |

‘ଖତରୋଁ କେ ଖିଲାଡୀ-୧୦’ ଫାଇନାଲରେ କରିସ୍ମା ତନ୍ନା, କରଣ ପଟେଲ, ଧର୍ମେଶ, ବଳାରାଜ ନଜର ଆସିବେ | ଫାଇନାଲ ଶୋ’ର ସୁଟିଂ ହୋଇଯାଇଛି | କିନ୍ତୁ ଫାଇନାଲ ଏପିସୋଡ଼ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହୋଇନାହିଁ | ଶୋ’ ଟେଲିକାଷ୍ଟ ହେବାପରେ ବିଜେତାଙ୍କ ନାଁ ଘୋଷଣା କରାଯିବ |

   Related Posts