Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୮୯୯ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆରମ୍ଭ ହେଲା କୋଭିଡ୍ ଟିକାକରଣ, ୧୬୧ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଚାଲିଛି ଟିକାଦାନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୭୮ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୧୨୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଦେଶରେ ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୫୧୫୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଘାଟିରେ ଦୁର୍ଘଟଣା : ଟ୍ରକକୁ ସାମ୍ନା ପଟୁ ପିଟିଲା ବାଇକ୍‌, ଚାଲିଗଲା ଶଳା-ଭିଣୋଇଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ବୈଠକ ପରେ ବୈଠକ କିନ୍ତୁ ଫଳ ଶୂନ ! ୧୯’ରେ ପୁଣି ଚାଷୀ-ସରକାର ଆଲୋଚନା
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କ ଘରୁ ଲକ୍ଷାଧିକ ଟଙ୍କାର ସୁନା-ଗହଣା ଲୁଟ, ୩ ଲୁଟେରା ଗିରଫ
  • ||

ଓ୍ବେଲିଟଂନରେ ଧୋନି… ମିସ୍ କରୁଛନ୍ତି ପ୍ରଶଂସକ

31/01/2020 at 3:31 PM

ଓ୍ବେଲିଟଂନ ୩୧।୦୧: ଖେଳପ୍ରେମୀଙ୍କୁ ପୁଣି ମନେ ପଡିଲେ ଧୋନି । ଭାରତ-ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ମଧ୍ୟରେ ଚାଲିଥିବା ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ସମୟରେ ଧୋନୀଙ୍କୁ ମନେ ପକାଇଛନ୍ତି ଖେଳ ପ୍ରଂଶସକ । ଓ୍ବେଲିଟଂନ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ଧୋନିଙ୍କ ଏକ ବ୍ୟାନର ଧରିଥିବାର ନଜର ଆସିଛି । ସେହି ବ୍ୟାନରରେ ‘We Miss You Dhoni’ ଲେଖାରହିଛି ।

ଏହି ବ୍ୟାନରଟିକୁ BCCI ନିଜ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ବିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ପୋଷ୍ଟ କରିଛି । ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନୀ ନିଜର ଶେଷ ମ୍ୟାଚ୍ ୨୦୧୯ ବିଶ୍ବକପ ସେମିଫାଇନାଲରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ବିପକ୍ଷରେ ଖେଳିଥିଲେ ।

ତେବେ ୨୦୧୯ବିଶ୍ବକପ୍ ସେମିଫାଇନାଲ ପରଠାରୁ ଧୋନି କୌଣସି ଆନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ମ୍ୟାଚ୍ ଖେଳିନାହାନ୍ତି । ବିଶ୍ବ କପ୍‌ ପରେ ଧୋନିଙ୍କ ଅବସର ନେବା ପାଇଁ ଲଗାତର ଚର୍ଚ୍ଚ ହେଉଛି । କିନ୍ତୁ ଧୋନି ନିଜ ଅବସର ନେଇ କୌଣସି ସୂଚନା ଦେଇନାହାନ୍ତି । ଚଳିତ ବର୍ଷ ବିସିସିଆଇ ପକ୍ଷରୁ ଜାରି ହୋଇଥିବା ବର୍ଷିକୀୟ ଚୁକ୍ତି ତାଲିକାରେ ଧୋନିଙ୍କ ନାମ ସାମିଲ ନାହିଁ । ଧୋନି ବର୍ତ୍ତମାନ ନିଜ ପରିବାର ସହିତ ସମୟ ବିତାଉଛନ୍ତି ।

ଓ୍ବିକେଟ ରକ୍ଷକ ବ୍ୟାଟସ୍‌ମ୍ୟାନ ମହେନ୍ଦ୍ର ସିଂହ ଧୋନି ୯୦ଟି ଆନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଟେଷ୍ଟରେ ୧୪୪ଟି ପାରି ଖେଳି ୪୮୭୬ରନ କରିଛନ୍ତି । ଟେଷ୍ଟରେ୬ଟି ଶତକ,୩୩ଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ଓ ଗୋଟିଏ ୨ଟି ଦ୍ବିଶତକ କରିଛନ୍ତି । ସେହିପରି ୩୫୦ଟି ଆନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ ଖେଳି ୧୦୭୭୩ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । ଦିନିକିଆ ମ୍ୟାଚ୍‌ରେ ୧୦ଟି ଶତକ ସହ ୭୩ଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ କରିଛନ୍ତି  । ଆନ୍ତଃରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ଟି-ଟ୍ବେଣ୍ଟିରେ ୯୮ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି ୨ଟି ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ସହ ୧୬୧୭ରନ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି । IPLରେ ଧୋନିଙ୍କ ପ୍ରଦର୍ଶନ ମଧ୍ୟ ଉଚ୍ଚୋକାଟୀରେ ରହିଛି । ୧୯୦ଟି ମ୍ୟାଚ୍‌ ଖେଳି ୨୩ଅର୍ଦ୍ଧଶତକ ସହ ୪୪୩୨ରନ୍ ସଂଗ୍ରହ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts