Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • JEE ମେନ୍ ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶିତ
  • ||
  • ଦେଶର ୪ଟି ସ୍ଥାନରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ହେବ ଜାତୀୟ ଭୂତାଣୁ ବିଜ୍ଞାନ ସଂସ୍ଥାନ, ଭୁବନେଶ୍ଵରରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା କରିବାକୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଚିଠି ଲେଖିଲେ ଧର୍ମେନ୍ଦ୍ର
  • ||
  • ବଦଳିଲେ ପୋଲିସ କମିଶନର, ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ଜାଗା ନେଲେ ସୌମେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରିୟଦର୍ଶୀ
  • ||
  • ବ୍ରହ୍ମପୁର : ଜମିଜମା ବିବାଦରୁ ବିଧବା ମହିଳାଙ୍କୁ ବୀଭତ୍ସ ହତ୍ୟା
  • ||
  • କଟକ : SCBରେ ମହିଳା ରୋଗୀଙ୍କ ଉପରେ ଖସିପଡିଲା ଫ୍ୟାନ୍, ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ମହିଳା ଦିବସରେ ବିଜେଡିର ମହିଳା ସମାବେଶ, ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ କହିଲେ ମା’ମାନେ ଆଜନ୍ମ ନେତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗଠନ ହେଲା ୯ଜଣିଆ ଟାସ୍କ ଫୋର୍ସ, ଆୟତ୍ତ କରିବେ ନିଆଁ
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗିର : ରକ୍ତ ପାଇଁ ଗଲା ଜୀବନ ! ରୋଗୀ ମୃତ୍ୟୁକୁ ନେଇ ମେଡିକାଲରେ ଉତ୍ତେଜନା
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଜଙ୍ଗଲକୁ ଗଲେ ଠିକଣା ରଖିବ ବନ ବିଭାଗ, ନିଆଁ ଲଗାଇଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସମ୍ପର୍କରେ ସୂଚନା ଦେଲେ ମିଳିବ ୫ହଜାର
  • ||
  • ସୁନ୍ଦରଗଡ : ବାଲି ଗଦାରୁ ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗି ଦେଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||

ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଖଟୁଆ ମୃତ

12/10/2019 at 5:07 PM

ବାଲେଶ୍ବର ୧୨/୧୦: ରେମୁଣା ବ୍ଲକ ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଭୀମପୁରା ଗାଆଁ ର ପିତାମ୍ବର ଖଟୁଆ ଙ୍କ ପୁତ୍ର ଦେବେନ୍ଦ୍ର ଖଟୁଆ (ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ) ଙ୍କର ଆଜି ପ୍ରାୟ ଦିନ ୧୧.୫୫ ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଏକ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ସଡକ ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଶ୍ରୀ ଖଟୁଆ ଏନ୍.ଏଚ୍.୧୬ ର  ଜାନୁଗଞ୍ଜ ଗୋଲେଇ (ରେମୁଣା) ଠାରେ ସ୍କୁଟି ରେ ଯାଉଥିବା ସମୟରେ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ସ୍କର୍ପିଓ ଗାଡି ହଠାତ୍ ବ୍ରେକ ଦେବାରୁ ଉକ୍ତ ଗାଡି ରେ ବାଡ଼େଇ ହୋଇ ସଡକ ଉପରେ ପଡିଯାଇଥିଲେ। ଠିକ୍ ଏହି ସମୟରେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବାରିପଦା ରୁ ଭୁବନେଶ୍ବର ଯାଉଥିବା ରଘୁନାଥ ଏଣ୍ଡ ରଘୁନାଥ୍ ବସ୍ ଟି ତାଙ୍କ ମଥା ଉପରେ ଚଢି ଯିବା ଦ୍ଵାରା ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିଲା।

ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ଥାନା ପୋଲିସ୍ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ବସ୍ ଟିକୁ ଯବଦ୍ କରିବା ସହିତ, ଶ୍ରୀ ଖଟୁଆ ଙ୍କ ମର ଶରୀର କୁ ଜିଲ୍ଲା ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟ କୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ସେ ବାଲେଶ୍ବର ତଥା ଓଡିଶା ର ଜଣେ ବେଶ୍ ଜଣାଶୁଣା ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ହୋଇଥିବାରୁ ଅଞ୍ଚଳ ରେ ଶୋକ ର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି। ବରିଷ୍ଠ ଚିତ୍ରଶିଳ୍ପୀ ଗଭୀର ଦୁଖଃ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହିତ ଅମର ଆତ୍ମାର ସଦ୍ ଗତି କାମନା କରିଛନ୍ତି।ଏହି ଭଳି ସମୟରେ ପରିବାର ବର୍ଗ ଙ୍କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଛନ୍ତି ଓ ଭଗବାନ୍ ସେମାନଙ୍କୁ ସହାୟ ହୁଅନ୍ତୁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି।

   Related Posts