Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୭୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୩୭୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୯୧୦୩ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୂକମ୍ପରେ ଥରିଲା ଋଷ୍ ଏବଂ ଆର୍ଜେଣ୍ଟିନାରେ, ରିକ୍ଟର ସ୍କେଲରେ ୬.୪ ଓ ୬.୩ ତୀବ୍ରତା
  • ||
  • କରୋନା କବଳରୁ ବର୍ତ୍ତିବା ପାଇଁ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଜେଲ୍‌ରେ କଏଦୀଙ୍କ ଭୟଙ୍କର ଦଙ୍ଗା : ୮ମୃତ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ସନ୍ଦୀପ କଟାରିଆ ହେଲେ ବାଟା ଗ୍ଲୋବାଲର ସିଇଓ, ପ୍ରଥମ ଭାରତୀୟ ଭାବେ ମିଳିଲା ଦାୟିତ୍ୱ
  • ||
  • ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ୍ ବିସ୍ଫୋରଣରେ ଉଡିଲା ଟାଟା ସୁମୋ, ୨ ଗୁରୁତର
  • ||

୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ଏମିତି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ ବଲିଉଡର ଏହି ୫ ଜଣ ଅଭିନେତ୍ରୀ

6/09/2019 at 9:31 AM

ମୁମ୍ବାଇ୫|୯: ୨୦୧୮ ମସିହାରେ ଶ୍ରୀଦେବୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଶ୍ରୀଦେବୀ ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ବହୁତ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଓ ଅଭିନୟ ଯୋଗୁଁ ସେ ବଲିଉଡରେ ଏକ ସ୍ବତନ୍ତ୍ର ପରିଚୟ ସୃଷ୍ଟି କରିଥିଲେ। ସ୍ବର୍ଗତ ଶ୍ରୀଦେବୀ ଜଣେ ଏମିତି ଷ୍ଟାର ଯାହାକୁ ଦେଶ କେବେ ଭୁଲି ପାରିବ ନାହିଁ। ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବରେ ସେ ଜଣେ ଚର୍ଚ୍ଚିତା ଅଭିନେତ୍ରୀ।

୧୯୮୦ ଦଶକରେ ବଲିଉଡର ବରିଷ୍ଠ ଅଭିନେତ୍ରୀ ରେଖାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ସେ ୧୪ ବର୍ଷର ଥିଲା ବେଳେ ଉଠା ଯାଇଥିଲା। ୧୪ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ରେଖା ବହୁତ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ସେ ଫିଲ୍ମ ଇଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ଏଭରଗ୍ରୀନ ବିୟୁଟି ଭାବେ ମଧ୍ୟ ପରିଚିତ। ତାଙ୍କ ଲୁକ୍ ଏବଂ ବିୟୁଟି ଦେଖିଲେ କେହି କହିବେ ନାହିଁ ଯେ, ସେ ୬୪ ବର୍ଷର ମହିଳା।  

ତବ୍ବୁଙ୍କ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ଏହି ଫଟୋରେ ଜଣା ପଡୁଛି। ଏହା ତାଙ୍କ ସ୍କୁଲ ଯିବା ସମୟର ଫଟୋ।ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ତବ୍ବୁ, ଫିଲ୍ମ ଇଂଣ୍ଡଷ୍ଟ୍ରିରେ ବହୁତ ସମୟରୁ ରାଜ କରୁଛନ୍ତି । ୪୮ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଆନ୍ତି।

୧୯୯୦ ଦଶକରେ ସୁନ୍ଦରୀ ଅଭିନେତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ ଜଣେ ହେଉଛନ୍ତି ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ। ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ଦିବ୍ୟା ଖୁବ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ବଲିଉଡରେ ପାଦ ଦେବା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଏହି ଫଟୋ ଉଠାଯାଇଥିଲା।

୯୦ ଦଶକରେ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ ବହୁତ ଫେମସ ଥିଲେ। ସେହି ସମୟରେ ଅଧିକାଂଶ ଦର୍ଶକଙ୍କ ଦିଲ୍‌ରେ ରାଜ କରୁଥିଲେ ଦିବ୍ୟା । ବଲିଉଡକୁ ଅନେକ ହିଟ୍‌ ଫିଲ୍ମ ଦେଇଥିଲେ ଦିବଂଗତ ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦିବ୍ୟା ଭାରତୀ।

୧୦ ଦଶକର ହିଟ୍‌ ଅଭିନେତ୍ରୀ ମାଧୁରୀ ଦିକ୍ଷିତଙ୍କ ଏହି ଫଟୋ ଦେଖି ଜାଣିହେବ ଯେ, ପ୍ରକୃତରେ ସେ କେତେ ସୁନ୍ଦର। ୧୬ ବର୍ଷ ବୟସରେ ମଧ୍ୟ ସେ ପରୀ ଭଳି ଦେଖାଯାଉଥିଲେ। ମାଧୁରୀ ଯେବେ ବି ପରଦାକୁ ଆସନ୍ତି ଧମାଲ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଓ ଅଭିନୟର ସମଗ୍ର ବିଶ୍ବ ଦିୱାନା।ଅନେକ ଲୋକ ତାଙ୍କ ସ୍ମାଇଲକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। 

   Related Posts