Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କୁକୁଡାକୁ ଖାଇଗଲେ ବୁଲା କୁକୁର, ରାଗି ଯାଇ ଗୁଳି କରିଦେଲା ମାଲିକ : ଥାନାରେ ମାମଲା
  • ||
  • ଗୋଆରେ ଏନସିପି-ଶିବସେନାର ହାତ ଛାଡିଦେଲା କଂଗ୍ରେସ, କହିଲା-‘ଆମର ଏକାକି ଜିତିବା କ୍ଷମତା ଅଛି’
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୩ ଲକ୍ଷ ୧୭ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୪୯୧ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୦୧କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ୧୦ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୩୬୮ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୭୭୪୬୨ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍ ନୁହେଁ କିନ୍ତୁ ଜୋଶ୍ ଏବେବି ଅଛି : ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ଅଧିନାୟକଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେଲେ କୋହଲି
  • ||
  • ପ୍ରଚାର ବେଳେ ବିଜେପି ପ୍ରାର୍ଥୀ ହଟହଟା, ତଡିଦେଲେ ଗାଁ ଲୋକେ
  • ||
  • ଚୌଦ୍ୱାର ସୁନା ବ୍ୟବସାୟୀଙ୍କୁ ଗୁଳିମାଡ ଓ ଲୁଟ୍ ଘଟଣା : ଉଚ୍ଚସ୍ତରୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ଡିସିପି
  • ||

ଆଖି ପିଛୁଳାକେ ପୁରା ପରିବାର ଶେଷ, ମା ଓ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ବାପାର ଆତ୍ମହତ୍ୟା

13/06/2020 at 7:28 PM

କୋରବା ୧୩।୦୬: ଛତିଶଗଡ଼ କୋରଵାରେ ଶନିବାର ଦିନ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ ସମେତ ପୁରା ପରିବାର ଘରେ ଝୁଲନ୍ତା ଅବସ୍ଥାରେ ମୃତ ଦେହ ଠାବ ହୋଇଛି। ପାରିବାରିକ ଝଗଡ଼ାକୁ ନେଇ ସ୍ଵାମୀ ପ୍ରଥମେ ମହିଳା ଓ ଶିଶୁକୁ ହତ୍ୟା କରିଵା ପରେ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥିବା ସନ୍ଦେହ କରାଯାଉଛି। ତେବେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାମଲାର ସଠିକ୍ ତଥ୍ୟ ଜଣାପଡିନାହିଁ। ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ଅବଗତ ହୋଇ ପୋଲିସ ପହଞ୍ଚି ଛାନଭିନ ଜାରି ରଖିଛି। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ଝୁଲୁଥିବା ସମସ୍ତ ଶବକୁ ଜବତ କରିବା ସହ ମୃତ ଦେହ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇଛି।

ଜାଞ୍ଜଗିରି ନିବାସୀ ଅଶୋକ କୁମାର (୨୮ ବର୍ଷ) ପତ୍ନୀ ରାଗିଣୀ ଓ ଦେଢ ବର୍ଷର ଝିଅ ସହ ଗାନ୍ଧୀନଗରରେ ଭଡ଼ା ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ଶନିବାର ଦିନ ଯେତେବେଳେ ବହୁତ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଘର ଭିତରୁ କେହି ବି ହେଲେ ବାହାରକୁ ବାହାରି ନଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ପଡୋଶୀରେ ରହୁଥିବା ଲୋକମାନେ କବାଟ ବାଡ଼େଇଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଘର ଭିତରୁ କିଛି ଉତ୍ତର ମିଳିନଥିଲା। ଶେଷରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକମାନେ ବାଧ୍ୟ ହୋଇ ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ପୋଲିସ ଖବର ପାଇବା ମାତ୍ରେ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚିଥିଲା। ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି କବାଟ ଭାଙ୍ଗି ଘର ଭିତରକୁ ପ୍ରବେଶ କରିଥିଲେ। ଘର ଭିତରେ ଝୁଲୁଥିବା ସମସ୍ତ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରିଥିଲା। ସମସ୍ତ ମୃତଦେହକୁ ଉଦ୍ଧାର କରି ଶବ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଯାଇଛି। ସମସ୍ତ ରିପୋର୍ଟ ଆସିବା ପରେ ଘଟଣାର ସତ୍ୟତା ସମ୍ପର୍କରେ ଜଣାପଡିଵ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଗତରାତିରେ ଉଭୟ ସ୍ବାମୀ ଓ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା। ବିଳମ୍ବିତ ରାତି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଝଗଡା ଲାଗିରହିଥିଲା। ଏହି ଘଟଣାରୁ ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି ଯେ, ପ୍ରଥମ ସ୍ତ୍ରୀ ଝିଅକୁ ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ନିଜେ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିଥାଇପାରନ୍ତି। ତେବେ ଘଟଣାସମ୍ପର୍କରେ ଖବର ପାଇ ପରିବାର ଲୋକେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି।

   Related Posts