Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୩ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୨୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ପଡୋଶୀ ଘରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ନା ଆତ୍ମହତ୍ୟା ?
  • ||
  • ୨ ପରିବାର ମଧ୍ୟରେ ରକ୍ତାକ୍ତ ସଙ୍ଘର୍ଷ : ୮ ଗୁରୁତର, ବୁଲିଲା ଟାଙ୍ଗିଆ ଓ କଟୁରୀ
  • ||
  • କାର୍ତ୍ତିକ ମାସର ପ୍ରଥମ ସୋମବାର : ଧବଳେଶ୍ୱର ପୀଠରେ ୧୪୪ ଧାରା, ମନ୍ଦିର ଖାଁ ଖାଁ
  • ||
  • ୫ ଦିନ ଯାଏଁ ଖସିବନି ପାରଦ, ୨୮ରୁ କାଁ ଭାଁ ବର୍ଷା
  • ||

କରୋନାର କଳା ବାଦଲ : ସାତ ଦିନରେ ଚାଲିଗଲେ ପରିବାରର ୪ ସଦସ୍ୟ, ମୃତ୍ୟୁ ସହ ଲଢୁଛନ୍ତି କେବଳ ଜଣେ…

26/04/2021 at 11:55 AM

ପୁଣେ ୨୬।୦୪: କରୋନାର ୨ୟ ଲହରୀ ଭାରତରେ କାୟା ମେଳାଇଛି । ଅନେକଙ୍କ ଜୀବନ ନେଇସାରିଲାଣି ଏହି ମହାମାରୀ । ଆଖିପିଛୁଲାକେ ଭାଙ୍ଗିଯାଉଛି ସୁନାର ସଂସାର । ନିଜ ପରିଜନମାନଙ୍କୁ ହରାଇ ଦୁଃଖରେ ଭାଙ୍ଗିପଡୁଛନ୍ତି ଲୋକେ । ଏହିପରିପେକ୍ଷୀରେ ପୁଣେରୁ ଏକ ଦୁଃଖଦ ଖବର ଆସିଛି । ଗତ ୭ ଦିନ ମଧ୍ୟରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୪ଜଣ ସଦସ୍ୟଙ୍କ କରୋନାରେ ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି । ମୃତକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାପା-ମାଆ ଓ ତାଙ୍କର ୨ ପୁଅ ସାମିଲ ଅଛନ୍ତି ।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ବଢିବାରେ ଲାଗିଛି । ପୁଣେର ଏକ ପରିବାର ଉପରେ ପଡିଛି କରୋନାର କଳାବାଦଲ । ପରିବାରର ସବୁଠାରୁ ବଡ଼ ପୁଅ ପ୍ରଥମେ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । ଯାହାପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟବସ୍ଥା ଅତି ଖରାପ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ବଡ଼ ପୁଅ କରୋନାରେ ଆକ୍ରାନ୍ତ ହେବା ପରେ ବାପା-ପୁଅ ମଧ୍ୟ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । ଏହାର କିଛି ଦିନ ପରେ ସାନ ଭାଇ ଓ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମଧ୍ୟ କରୋନାରେ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଥିଲେ । ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ମେଡିକାଲରେ ସେମାନଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ଜାରି ରହିଥିଲା , କିନ୍ତୁ ଏବେ ସାନଭାଇର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡି ଅନ୍ୟ ସମସ୍ତେ କରୋନା ଲାଗି ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି ।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ପୁଣେରେ ରହୁଥିଲେ ଏହି ପରିବାର । ମୃତକଙ୍କ ନାମ ଯଥାକ୍ରମେ-ଲକ୍ଷ୍ମଣ, ସୁମନ, ଶ୍ୟାମସୁନ୍ଦର ଓ ବିଜୟ କୋଚକର ସାମିଲ ରହିଛନ୍ତି । ଗୋଟିଏ ମେଡିକାଲରେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ସ୍ଥାନ ନମିଳିବାରୁ , ଅଲଗା ଅଲଗା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଚିକିତ୍ସା ହେଉଥିଲେ । ଧୀରେ ଧୀରେ ସମସ୍ତଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଗମ୍ଭୀର ହୋଇଯାଇଥିଲା । ଜଣଙ୍କ ପରେ ଜଣେ ଆଖିବୁଜିଲେ । କେବଳେ ସାନ ଭାଇର ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କୁ ଛାଡି ପରିବାରର ଅନ୍ୟ ୪ଜଣ ସଦସ୍ୟ କରୋନାରେ ଆଖି ବୁଝିଛନ୍ତି ।  

   Related Posts