Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର ୩୧ ଯାଏଁ ଅନ୍ତରାଷ୍ଟ୍ରୀୟ ବିମାନ ସେବା ବନ୍ଦ, କରୋନା ପ୍ରଭାବ
  • ||
  • କଟକ : ବସ୍‌ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ବସ୍‌ରେ ଲାଗିଗଲା ନିଆଁ, କେଇ ମିନିଟ୍‌ରେ ଜଳିଗଲା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବସ୍
  • ||
  • କନ୍ଧମାଳ : ଜଗାକୁ ଏକା କରି ଚାଲିଗଲା କାଳିଆ, ମା’ ଆଖିରୁ ଶୁଖୁନି ଲୁହ : ମରଶରୀର ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ଗାଁରେ ଶୋକାକୂଳ ପରିବେଶ
  • ||
  • କୋରାପୁର : କୋରାପୁର ବସ୍ ଷ୍ଟାଣ୍ଡରୁ ୩ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ନକଲି ନୋଟ୍ ଜବତ, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ବାହା ବେଦୀରୁ ବ୍ୟାଙ୍କ୍ ମ୍ୟାନେଜରଙ୍କୁ ଉଠାଇନେଲା ପୋଲିସ, IIFL ଲୁଟ୍ ଘଟଣାରେ ରହିଛି ଲିଙ୍କ୍
  • ||
  • ସୋର : ପାଣିରୁ ଉଦ୍ଧାର ହେଲା ବୃଦ୍ଧଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପଞ୍ଚୁକର ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନ, ବାଙ୍କଚୁଡା ବେଶରେ ବିଭୂଷିତ ମହାପ୍ରଭୁ
  • ||
  • ଚଣ୍ଡିଖୋଲ : ନିର୍ମାଣଧୀନ ପାଣି ଟାଙ୍କି ଉପରେ ଚଢି ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ କଲେ ଯୁବକ, ଉଦ୍ଧାର କଲେ ଅଗ୍ନିଶମ କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲାରୁ ୮୫ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଫେରାର
  • ||
  • ଚାକିରୀଆଙ୍କ ପାଇଁ ବଡ ଖବର: ୮ଘଣ୍ଟା ବଦଳରେ ହୋଇପାରେ ୧୨ ଘଣ୍ଟା ସିଫ୍ଟ
  • ||

ଏବେ ଥାନାରେ ବାହାରିବ ମଜା : ୬ଜଣ ଡାକ୍ତରଖାନା ଯିବା ପରେ ବାହାରିଲା ସତ,ମେଥି ପତ୍ର କହି ଗଞ୍ଜେଇ ତରକାରୀ ଖୁଆଇଥିବା ଯୁବକ ଗିରଫ

1/07/2020 at 4:53 PM

କନ୍ନୌଜ ୧/୭: ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର କନ୍ନୌଜ ଜିଲ୍ଲାରେ ଗୋଟିଏ ପରିବାରର ୬ସଦସ୍ୟ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଛନ୍ତି। କାରଣ ଏମାନେ ଗଞ୍ଜେଇ ତରକାରୀ କରି ଖାଇଛନ୍ତି। ସେମାନଙ୍କୁ ଲାଗିଥିଲା ସେମାନେ ମେଥି ତରକାରି ଖାଉଛନ୍ତି। ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ହେବା ପରେ ପଡ଼ୋଶୀ ଘର ପୋଲିସକୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତ ଅସୁସ୍ଥଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ଗଞ୍ଜେଇ ଦେବା ଅଭିଯୋଗରେ ପୋଲିସ୍ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଗିରଫ କରିଛି।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶର କନ୍ନୌଜ ଜିଲ୍ଲାର ସଦର କୋତଓ୍ବାଲି ଅଞ୍ଚଳର ମିୟାଗଞ୍ଜ ଗାଁରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଅଭିଯୁକ୍ତ ଥଟ୍ଟାରେ ପୀଡ଼ିତ ପରିବାରକୁ ମେଥି ବଦଳରେ ଗଞ୍ଜେଇ ଦେଇଥିଲେ।

ଗାଁର ନବଲ କିଶୋର ନାମକ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଓମପ୍ରକାଶଙ୍କ ପରିବାରକୁ ଗଞ୍ଜେଇ ​‌ଦେଇଥିଲେ। ଓମ ପ୍ରକାଶଙ୍କ ପୁଅ ନିତେଶ ଏହି ଗଞ୍ଜେଇ ତାଙ୍କଠୁ ରଖିଥିଲେ। ନଓ୍ବଲ ଏହା ଶୁଖିଲା ମେଥି ବୋଲି ନିତେଶଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ଘରକୁ ନେଇ ତରକାରୀ କରିବାକୁ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ କହିଥିଲେ।

ନିତେଶ ଏହାକୁ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଭାଉଜଙ୍କୁ ଏହା ଦେଇଥିଲେ। ଘରଲୋକେ ଶୁଖିଲା ମେଥି ଭାବି ତରକାରୀ କରି ଦେଇଥିଲେ। ତରକାରୀ ଖାଇବା ପରେ ଓମପ୍ରକାଶ,ନିତେଶ,ମନୋଜ,କମଳେଶ,ପିଙ୍କି ଏବଂ ଆରତୀ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ଓମପ୍ରକାଶଙ୍କ ପରିବାରର କେହି ଜଣେ ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କୁ ପୋଲିସକୁ ଜଣାଇ ଦେବା ପାଇଁ କହିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସମସ୍ତେ ବେହୋସ୍ ହୋଇ ଯାଇଥିଲେ। ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସୂଚନା ପାଇ ପୋଲିସ୍ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ପହଞ୍ଚିଥିଲା।

ପୋଲିସ୍ ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଇଛନ୍ତି। ପୋଲିସ୍ କଡ଼େଇରେ ଥିବା ତରକାରି ଏବଂ ରୋଷେଇ ହୋଇନଥିବା ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ କରିଛି। ଏହା ପରେ ପୋଲିସ୍ ନବଲ କିଶୋରକୁ ଅଟକ ରଖିଛି।

   Related Posts