Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ନକଲି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ କାଇଦା କରି ପିଟିଲେ

6/07/2020 at 1:00 PM

ଭୁବେନଶ୍ୱର ୦୬।୦୭: ରାସ୍ତା ମରାମତି କାମ ଚାଲିଥିବା ବେଳେ ଦୁଇ ଯୁବକ ପ୍ରମୁଖ ଗଣମାଧ୍ୟମ ପ୍ରତିନିଧି ପରିଚୟ ଦେଇ ଧମକ ଚମକ ଦେଲେ । ନିମ୍ନମାନର କାମ ହୋଇଥିବା ଭୟ ଦେଖାଇ ଟଙ୍କା ମାଗିଲେ । ଏହି ତଥ୍ୟ ପ୍ରକାଶ ନକରିବା ପାଇଁ ସେମାନେ ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାବି କଲେ । ଠକମାନଙ୍କ ଚାଲାଖ୍‌ ବୁଝିପାରି ଠିକାଦାର ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରି ଛାଡିଛନ୍ତି । ଏମିତି ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଅଞ୍ଚଳରେ ।

ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଡିଷ୍ଟ୍ରିକ୍ଟ ସେଣ୍ଟର ପେଟ୍ରୋଲ ପମ୍ପ ପାଖରେ ରାସ୍ତା କାମ ଚାଲିଥିବା ସମୟରେ ଦୁଇ ଯୁବକ ପହଞ୍ଚି ଆଗ ଗୁଡ଼ାଏ ଫଟୋ ଉଠାଇଥିଲେ । କହିଥିଲେ ଆମେ ଏହି ଅଞ୍ଚଳର ସାମ୍ବାଦିକ । ସଟ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ କାହିଁକି କାମ କରୁଛ? ରାସ୍ତା କାମ ନିମ୍ନମାନର କଣ ପାଇଁ ହୋଇଛି । ଏହାକୁ ଆମେ ପେପରରେ ଛାପିବୁ । ଠିକାଦାର କହିଥିଲେ ନାହିଁ ଆମ କାମ ସବୁ ଠିକ୍‌ ଅଛି । ଦୁଇ ଠକ କହିଥିଲେ ଆମ କଥାରେ ତମେ ଯଦି ରାଜି ହେବ ତା ହେଲେ ଆମେ ଖବର ଚାପିଦେବୁ । ଠିକାଦାର ରାଜି ହେବାରୁ ଦୁଇ ଠକ କହିଥିଲେ ଆମକୁ ୧୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦିଅ । ଠିକାଦାରଙ୍କ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ହେବାରୁ ସେହି ଅଞ୍ଚଳର କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଫୋନ୍‌ କରି ଜଣାଇଥିଲେ । ପରେ ଜଣା ପଡିଥିଲା ସେମାନେ ସାମ୍ବାଦିକ ନୁହନ୍ତି । ଠିକାଦାର ତାଙ୍କର କିଛି କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଜରିଆରେ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ଲାନ୍‌ କରି ଏକ ନିର୍ମାଣାଧିନ ଘରକୁ ଡାକି ନେଇଥିଲେ । ସେମାନେ ଘରେ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମରିଥିଲେ । ସେମାନେ ଭୁଲ୍‌ ମାଗିବା ପରେ ଠିକାଦାର ତାଙ୍କୁ ଛାଡିଥିଲେ । ଏନେଇ ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନାରେ ଠକଙ୍କ ନାଁରେ ଷ୍ଟେସନ୍‌ ଡାଏରୀ ହୋଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

   Related Posts