Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଚୌଦ୍ୱାରରୁ ଜଣେ ନକଲି ପୋଲିସ ଆଇଆଇସି ଗିରଫ

12/10/2018 at 1:44 AM

ଚୌଦ୍ୱାର୧୧/୧୦: ଚୌଦ୍ୱାରରୁ ଜଣେ ନକଲି ପୋଲିସ ଆଇଆଇସି ଗିରଫ । ତାଙ୍କ ନା ସୁଲତାନା ବେଗମ୍ । ସୁଲତାନା ଡେରାବିଷ ଥାନା ବାଲିଆ ଗାଁର ବାସିନ୍ଦା । ସୁଲତାନା ମାଲ ଗୋଦାମ ଥାନାର ଅତିରିକ୍ତ ଆଇଆଇସି ବୋଲି ନିଜକୁ ପରିଚୟ ଦେଇଥିଲେ । ତାଙ୍କ ନାଁରେ ଚୌଦ୍ୱାର, କଟକ, ଟାଙ୍ଗି, ସାଲେପୁର ଆଦି ଅଞ୍ଚଳରେ ବହୁ ଲୋକଙ୍କ ଠାରୁ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରିଥିବାର  ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଛି । ଚୌଦ୍ୱାର ପୌର ପାଳିକା ୧୮ନମ୍ବର ୱାର୍ଡର ଗଉଡ଼ ସାହିରେ ଏକ ଘର ଭଡା ନେଇ ରହୁଥିଲେ। ଗତ ଗଣେଶ ପୂଜା ବିସର୍ଜନ ବେଳେ ଗଉଡ଼ ସାହି ମେଢ ଆଗରେ ପୋଲିସ ୟୁନିଫର୍ମରେ ମଧ୍ୟ ସେ ଡ୍ୟୁଟି କରିଥିଲେ । ଏପରିକି ସ୍ଥାନୀୟ କିଛି ଯୁବକଙ୍କୁ ଗାଳି କରିବା ସହ ମାଡ ମଧ୍ୟ ମାରିଥିଲେ। ଏହାପରେ ଯୁବକ ମାନେ ସନ୍ଦେହ କରି ଚୌଦ୍ୱାର ପୋଲିସ କୁ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ । ସୁଲତାନା  ଘରେ ଥିବାର ସୂଚନା ପାଇ ଚୌଦ୍ବାର ପୋଲିସ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିଲା । ସଲତାନାଙ୍କୁ   ପଡୋଶୀଙ୍କ ଘର ପାଇଖାନା ରୁ ଏକ ୩ ଷ୍ଟାର ଥିବା ଖାକି ପୋଷକ, ଅନେକ କାଗଜ ପତ୍ର ଜବତ ହୋଇଛି । ସୁଲତାନା ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ନିଜ ନାମ ଲକ୍ଷ୍ମୀପ୍ରିୟା ମଲ୍ଲିକ, ଲଷ୍ମୀପ୍ରିୟା ଦାସ ଓ ସ୍ୱାଇଁ ବୋଲି ପରିଚୟ ଦେଇ ଲୋକଙ୍କୁ ଭୁଆଁ ବୁଲାଉଥିଲା । ପୋଲିସ ତାକୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରା ଉଚୁରା କରୁଛି । ଗିରଫ ମହିଳା ବ୍ୟାବହାର କରୁଥିବା ଗାଡିକୁ ଯବତ କରିଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts