Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଚିନ୍ତା ଘାରୁଛି କରୋନା ମୃତ୍ୟୁ, ସେପଟେ ଆଜି ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ଆଉ ୯୧୩ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଚାଷୀଙ୍କୁ କେନ୍ଦ୍ର ସରକାରଙ୍କ ସହାୟତା ନେଇ କେନ୍ଦ୍ରମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଟ୍ୱିଟ୍: ଲେଖିଲେ, ଗତ ୬ ବର୍ଷରେ ଓଡ଼ିଶାର ଚାଷୀଙ୍କୁ ୬୦ ହଜାର ୮୩୬ କୋଟି ଟଙ୍କା ଦେଇଛନ୍ତି ପ୍ରଧାନମନ୍ତ୍ରୀ ନରେନ୍ଦ୍ର ମୋଦି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟର ୬ ବିଶ୍ବବିଦ୍ୟାଳୟରେ ନୂଆ କୁଳପତି ନିଯୁକ୍ତି: ଜାଣନ୍ତୁ କିଏ, କେଉଁଠି
  • ||
  • ବରଗଡ଼: ‘ନୋ କ୍ଲାସ୍ ନୋ ଫି’ ଦାବିରେ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ କଲେଜ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ
  • ||
  • ନାବାଳିକାକୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ପରେ ବିଷ ଦେଇ ହତ୍ୟା କରିଥିଲା ସଂପର୍କୀୟ କକା: ଏମିତି ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଜିଲ୍ଲାପାଳଙ୍କୁ ଘେରିଲେ ମହିଳା
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି :ପଡିଆ ଗୋଷ୍ଠୀ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକେନ୍ଦ୍ର ମେଡିକାଲ ଅଫିସରଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ଭିଜିଲାନ୍ସ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ଜମିବାଡି ବିବାଦରୁ ହତ୍ୟାକାଣ୍ଡ ! ହତ୍ୟା କରି ଫିଙ୍ଗିଦେଲେ ଘର ଆଗରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : ଟେଣ୍ଟ ହାଉସ୍ ଗୋଦାମରେ ଅଗ୍ନିକାଣ୍ଡ, ୫୦ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ସମ୍ପତ୍ତି ପୋଡି ଭସ୍ମୀଭୂତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଓଟିଭିରୁ ଇସ୍ତଫା ଦେଲେ ନିହାର ରଞ୍ଜନ ଭୂୟାଁ
  • ||
  • କଟକ : ଘରୋଇ ସ୍କୁଲ ଫି’ କମାଇବା ମାମଲା : ଫି’ କେତେ କମିବ ସତ୍ୟପାଠ ଦେବାକୁ ହାଇକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||

ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ଚତୁରତା ଯୋଗୁଁ ଗିରଫ ହେଲା ନକଲି ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ , ମାଗୁଥିଲା ୬ ହଜାର ଟଙ୍କା

24/10/2019 at 6:43 PM

କେବେ ଶିକ୍ଷା ଅଧିକାରୀ ତ ଆଉ କେତେବେଳେ ଶିଶୁ କଲ୍ୟାଣ ଅଧିକାରୀ ପରିଚୟ ଦେଇ  ବେଆଇନ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ଆଦାୟ କରୁଥିବା ଜଣେ ନକଲି ଅଧିକାରକୁ ରାୟଗଡା ଜିଲ୍ଲା ଵିଷମକଟକ ପୋଲିସ  ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିଛି l ସେ ହେଲା କୋଳନରା ବ୍ଲକ ଖେଦାପଡ଼ା ଗ୍ରାମର ଭୀମ ଗାଣ୍ଟା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି l

ମଙ୍ଗଳବାର  ଵିଷମକଟକ ବ୍ଲକ ସାନ ସର୍ତ୍ତେଲି ପ୍ରାଥମିକ ସ୍କୁଲକୁ ଯାଇ ଜିଲ୍ଲା ଶିକ୍ଷା ବିଭାଗର ଅଧିକାରୀ କହି ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟାଳୟ ସମ୍ଭନ୍ଧୀୟ ପ୍ରଶ୍ନ କରିବା ସହ ଛାତ୍ର ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରଶ୍ନ କରିଥିଲା ।  ଏଥିସହ ବିଦ୍ୟାଳୟରେ ବିଭିନ୍ନ ତ୍ରୁଟି ରହିଛି ତୁମକୁ ଚାକିରିରୁ ନିଲମ୍ବିତ କରାଯିବ ବୋଲି ଭୟ ଦେଖାଇଥିଲା । ତେବେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ନନେବା ଲାଗି ଛଅ  ହଜାର ଟଙ୍କା ଦାବି କରି ଅଡୁଆରେ ପଡିଥିଲା ଏହି ନକଲି ଅଧିକାରୀ ।

ଦାୟିତ୍ବରେ ଥିବା ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀଙ୍କ ମନରେ ସନ୍ଦେହ ହୋଇଥିଲା । ତେବେ ନକଲି ଅଧିକାରୀକୁ ପାନେ ଦେବାଲାଗି ଚତୁରତାର ସହ ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ଆସନ୍ତା କାଲି ଆସନ୍ତୁ ବୋଲି ଶିକ୍ଷତ୍ରୀ କହିଥିଲେ । ଏହାପରେ ଶିକ୍ଷୟତ୍ରୀ ବିଦ୍ୟାଳୟ କମିଟି ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କୁ ଏ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ ।

ପରଦିନ ନକଲି ଅଧିକାରୀ  ଟଙ୍କା ନେବାକୁ ଆସିବାରୁ ପୂର୍ବ ଯୋଜନା ମୁତାବକ ଗ୍ରାମବାସୀ ତାକୁ କାବୁ କରିବା ସହ ଅଟକ ରଖି ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ । ପୋଲିସ ଘଟଣା ସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ସମ୍ପୃକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଥାନାକୁ ଆଣି ପଚରା ଉଚରା କରିଥିଲା  l ଏନେଇ ବିଦ୍ୟାଳୟ କମିଟି ତରଫରୁ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଭୀମ ଗାଣ୍ଟା  ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରି କୋର୍ଟ ତାକୁ ଚାଲାଣ କରାଯାଇଛି ବୋଲି ରାୟଗଡା ଏସପି  ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି l

   Related Posts