Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏକ ବଡଧରଣର ଜାଲ ନୋଟ୍ ରାକେଟ ଠାବ

9/07/2018 at 6:04 AM

ରାଜଧାନୀ ଭୁବନେଶ୍ୱରରୁ ଏକ ବଡଧରଣର ଜାଲ ନୋଟ୍ ରାକେଟ ଠାବ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନଙ୍କ ଠାରୁ ମୋଟ ୪ଲକ୍ଷ ୬୫ ହଜାର ୫୦ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ । ଜବତ ଜାଲ ନୋଟ ମଧ୍ୟରେ ୨ହଜାର , ୫ ଶହ , ୨ ଶହ ,୧୦୦ ଓ ୫୦ଟଙ୍କିଆ ଜାଲ ନୋଟ ଥିବା ଜଣା ପଡିଛି । କୁଇକ୍ ଆକ୍ସନ୍ ଟିମ୍ ଓ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା ପୋଲିସର ମିଳିତ ଅପରେସନ ବେଳେ ଏହି ରାକେଟ୍ ସଂପର୍କରେ ଜଣା ପଡିଛି । ଅଭିଯୋଗରେ କମିଶନରେଟ୍ ପୋଲିସ ତମାଣ୍ଡୋ ଅଞ୍ଚଳରୁ ୩ଜଣ ଓ ବ୍ରହ୍ମପୁରରୁ ୨ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି । ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ସରତ କୁମାର ସାହୁ ,ପ୍ରଣବ ଭୋଇ, ଓ ଦିଲ୍ଲୀପ ଭୋଇଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଅଭିଯୁକ୍ତ ମାନେ ଜାଲ ଲୋଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତି ପାଇଁ ରଖିଥିବା ଗୋଟିଏ କଲର ପ୍ରିଣ୍ଟର,କାଟ୍ରିଜ୍ ,ରବର ଷ୍ଟାମ୍ପ, ପେପର କଟର,୫ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ,ସ୍କେଲ ଜବତ ହୋଇଛି । ଭୁବନେଶ୍ବରରୁ ଗିରଫ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ତଥ୍ୟ ଆଧାରରେ ବ୍ରହ୍ମପୁର ପାଲୁର ବଙ୍ଗଳାଷ୍ଟ୍ରିଟରେ ଚଢାଉ କରି ଘଟଣାର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ କୁହାଯାଉଥିବା ରମେଶ ରାମେଶ୍ବର ମହାରାଣକୁ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରିଛି । ଏହାସହ ନକଲି ଟଙ୍କା ପ୍ରସ୍ତୁତ କରୁଥିବା କେ.ରମେଶ ନାମକ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି । ତମାଣ୍ଡେ। ଥାନା ଅଞ୍ଚଳରେ ଜାଲ ନୋଟ୍ କାରବାର ତଥା ପ୍ରସ୍ତୁତି ନେଇ ପୋଲିସ ଖବର ପାଇଥିଲା। ଏହା ପରେ କ୍ୟୁଏଟି ଓ ତମାଣ୍ଡୋ ଥାନା ଅଧିକାରୀଙ୍କ ମିଳିତ ସହଯୋଗରେ ଏକ ଟିମ୍ ବ୍ରହ୍ମପୁର ଗସ୍ତ କରିଥିଲେ । ଜାଲନୋଟ କାରବାର ମାଷ୍ଟର ମାଇଣ୍ଡ ରାମେଶ୍ବର ମହାରଣା ନାଁରେ କାଳିଆପାଣି ଥାନାରେ ପୁର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଠକେଇ ମାମଲା ରହିଛି। ଏହି ଗ୍ୟାଙ୍ଗ ବିଶେଷ କରି ଗୁଣୁପୁର, କୋରାପୁଟ, ଯାଜପୁର ସହ ରାଜ୍ୟର ବିଭିନ୍ନ ଶିଳ୍ପାଞ୍ଚଳ ରେ ଜାଲ ନୋଟ କାରବାର ଜାଲ ବିଛାଇଥିବା ପୋଲିସ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛି। ଏନେଇ ଅଧିକ ତଦନ୍ତ ଚଳାଇଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts