Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୧୧ ହଜାର ଉପରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୧୮୦୫ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଧୋକା ଦେବନି ମୌସୁମୀ, ମେ ୩୧ରେ ଛୁଇଁବ କେରଳ, ଜୁନ ୧୨ ସୁଦ୍ଧା ଓଡିଶା
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ୱରରେ ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦର୍ଘଟଣା : ପୋଲ ତଳକୁ ଖସିଲା କାର୍,୩ ମୃତ
  • ||
  • ଆଜି ରାଜ୍ୟର ୧୦ଟି ଜିଲ୍ଲାରେ ଟିକାକରଣ ବନ୍ଦ
  • ||

ନକଲି ସିମେଣ୍ଟ ତିଆରି କାରଖାନା ଠାବ, ଜଣେ ଗିରଫ

17/11/2019 at 2:19 PM

ଚୌଦ୍ବାର ୧୭।୧୧: କଟକ ଟାଙ୍ଗି ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ମଙ୍ଗୁଳିରେ ଚାଲିଥିବା ଏକ ନକଲି ସିମେଣ୍ଟ ତିଆରି କାରଖାନାକୁ ଠାବ କରିଛି ପୋଲିସ । ବିପୁଳ ପରିମାଣର ସିମେଣ୍ଟ ଜବତ କରିବା ସହ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ମଙ୍ଗୁଳିରେ ଚାଲିଥିବା ନକଲି ସିମେଣ୍ଟ କାରଖାନାରେ ଠାବ କରିଛି ପୋଲିସ । ଏଠାରେ ବିଭିନ୍ନ ନାମୀ ଦାମୀ କମ୍ପାନୀ ପ୍ୟାକେଟରେ ନକଲି ସିମେଣ୍ଟ ଭର୍ତ୍ତି କରି ବିକ୍ରି କରାଯାଉଥିବା ଖବର ପାଇ ପୋଲିସ ଚଢାଉ କରିଥିଲା । ଚଢାଉରେ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ସିମେଣ୍ଟ ଜବତ କରିବା ସହ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି ପୋଲିସ । ଏହା ସହ ଗୋଟିଏ ପିକଅପ୍ ଗାଡିକୁ ମଧ୍ୟ ଜବତ କରିଛି ପୋଲିସ ।

ଟାଙ୍ଗି ଥାନାର ମଙ୍ଗୁଳି ଆଉଟ ପୋଷ୍ଟରୁ ମାତ୍ର ଦୁଇ ଶହ ମିଟର ଦୂରରେ ଚାଲୁଥିଲା ଏହି ସିମେଣ୍ଟ କାରଖାନା । ଗତ ଦୁଇ ବର୍ଷ ତଳେ ପୋଲିସ ଏହି ସ୍ଥାନରେ ଚଢାଉ କରି ଟାଙ୍ଗି ପୋଲିସ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ନକଲି ସିମେଣ୍ଟ ଜବତ କରିଥିଲା। ପୁଣି ସମାନ ଜାଗାରେ ସେହି କାରବାର ଚାଲୁଥିବା ଜଣାପଡିବା ପରେ ପୋଲିସର ଭୂମିକା ନେଇ ପ୍ରଶ୍ନବାଚୀ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି ।

   Related Posts