Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : STF ପଞ୍ଝାରେ ବ୍ରାଉନସୁଗାର ବେପାରୀ, ୧କୋଟିରୁ ଅଧିକ ଟଙ୍କାର ଧଳାଜହର ଜବତ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମହାଲିଙ୍ଗ୍ ସନସାଇନ୍ ପବ୍ଲିକ୍ ସ୍କୁଲରେ ପ୍ରଶାସନର ତଦନ୍ତ, କାଗଜପତ୍ର ଯାଞ୍ଚ ସହ ଆୟବ୍ୟୟ ଅଟକଳର ଚାଲିଛି ଖୋଳତାଡ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୨୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ : ସୁପର-୧୨ରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କା, ୭୦ରନରେ ଆୟରଲ୍ୟାଣ୍ଡକୁ ଦେଲା ମାତ୍
  • ||
  • +୩ରେ ଲକ୍ଷେ ସିଟ୍ ଖାଲି, ଗୁରୁବାର ସ୍ପଟ୍ ଆଡମିଶନ ପାଇଁ ଆବେଦନ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଖରାଟିଆ ପାଗ, ୨୩ ସୁଦ୍ଧା ଫେରିଯିବ ମୌସୁମୀ
  • ||
  • ରାଜଧାନୀରେ ରହିବନି ମୁକୁଳା ଡ୍ରେନ୍ : ଦୁଇ ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଲାଗିବ ତାରଜାଲି, ସମ୍ପ୍ରସାରଣ ହେବ ସଙ୍କୁଚିତ ନାଳ
  • ||

ବିନା ଡିଗ୍ରୀରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରୁଥିଲେ ସର୍ଜନ୍ ; ବିଗାଡିଲେ ୧୧ ମହିଳାଙ୍କ ଚେହେରା..

6/10/2021 at 12:27 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୦୬/୧୦ : ଦୁନିଆରେ କେତେକ ମହିଳା ନିଜର ପ୍ରାକୃତିକ ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟକୁ ନେଇ ଖୁସି ନଥାନ୍ତି । କିନ୍ତୁ ସେ ଅଧିକ ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ।ବେଳେବେଳେ ଏହି ଇଚ୍ଛା ସେମାନଙ୍କୁ ଅଲଗା ରାସ୍ତା ଦେଖାଇ ଦିଏ । ଯାହା ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବା ପରିବର୍ତ୍ତେ, ଏହି ଲୋଭ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଧିକ ଅସ୍ପଷ୍ଟ କରିଥାଏ ।ନିଜକୁ ବାର୍ବୀ ସର୍ଜନ ବୋଲି କହୁଥିବା ଓଲଗିସା ମହିଳାମାନଙ୍କର ସୁନ୍ଦର ଦେଖାଯିବାର ଏହି ଇଚ୍ଛାର ସୁଯୋଗ ନେଇଥିଲେ । ଏହି ମହିଳା ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଗ୍ଲାମରସ୍ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରୁଥିଲେ । ଏହା ସହିତ, ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କୁ ନିଜ ପରି ସୁନ୍ଦର କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଲୋଭିତ କରି ସେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁ ସେମାନଙ୍କୁ ପ୍ରବର୍ତ୍ତାଉଥିଲେ ।

ତେବେ ଏହି ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜନ ବିଷୟରେ ସବୁଠାରୁ ବଡ ସତ୍ୟ କେହି ଜାଣି ନଥିଲେ । ନିଜକୁ ସର୍ଜନ ଭାବରେ ବର୍ଣ୍ଣନା କରୁଥିବା ଓଲଗିସାଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟର କୌଣସି ଡିଗ୍ରୀ ନଥିଲା । ସେ ନିଜ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀରେ ଯାହା ଦେଖିଲେ, କୌଣସି ଅଭିଜ୍ଞତା ବିନା ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରୁଥିଲେ। ଏହାର ପ୍ରତିବଦଳରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ବହୁତ ଟଙ୍କା ଚାର୍ଜ କରୁଥିଲେ। ଓଲଗିସାଙ୍କର ଏହି ରହସ୍ୟ ସେବେ ପ୍ରକାଶ ପାଇଲା ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ରୋଗୀ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଖରାପ ଚେହେରା ବିଷୟରେ ଅଭିଯୋଗ କଲେ ।

news18hindi

ଓଲଗିସାରଙ୍କ ଅନେକ ରୋଗୀଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ଆଜି ଖରାପ ରହିଛି। ଏନେଇ ଜଣେ ପୀଡିତା ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଓଲଗିସାଙ୍କ ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ସେ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ତାଙ୍କୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ନାକ ଏବଂ ଆଇବ୍ରୋକୁ ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁ ଡିମାଣ୍ଡ କରିଥିଲେ। ଏଥିପାଇଁ ଓଲଗିସା ତାଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଏହା ପରେ ତାଙ୍କ ମୁହଁର ବାମ ଭାଗରେ ଏକ ପୋଡିବା ଅନୁଭବ ହୋଇଥିଲା ।କିନ୍ତୁ ପରେ, ସେ ୭ଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଆଖି ଖୋଲି ପାରିଲେ ନାହିଁ । ଏଭଳି ସମସ୍ୟା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା  ପ୍ରାୟ ୧୧ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ସହ । ମହିଳାମାନେ ଓଲଗିସାଙ୍କ ଶିକାର ହୋଇଥିବା ମହିଳା ଏକ ଫଟୋ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୧ ଜଣ ପୀଡିତା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛନ୍ତି। ଏହି ମହିଳାମାନଙ୍କର ଚେହେରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଥିଲା । କୁହାଯାଉଛି ଯେ ସେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପ୍ରାୟ ୨୦ ଜଣ ମହିଳାଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ଲାଷ୍ଟିକ୍ ସର୍ଜରୀ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ଫଟୋ ଦେଖିବା ପରେ ଲୋକମାନେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

news18.hindi

ଏପରି ଅନେକ ଅଭିଯୋଗ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିବା ପରେ ଓଲଗିସା ତାଙ୍କ କ୍ଲିନିକରୁ ପଳାଇ ଯାଇଥିଲେ। ଏହା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଜୁନ୍ ମାସରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା। କୋର୍ଟରେ ଶୁଣାଣି ସମୟରେ ସାକ୍ଷୀଙ୍କ ଅନୁପସ୍ଥିତି ଯୋଗୁଁ ତାଙ୍କୁ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦଣ୍ଡିତ କରାଯାଇ ପାରି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ବର୍ତ୍ତମାନ ପୁଣି ଆରମ୍ଭ ହେବା ପରେ କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଓଲଗିସାଙ୍କୁ ତିନିରୁ ଚାରି ବର୍ଷ ଜେଲ ଦଣ୍ଡ ଦିଆଯାଇପାରେ।

   Related Posts