Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବରିଷ୍ଠ ସାମ୍ୱାଦିକ ବିନୋଦ ଦୁଆଙ୍କ ପରଲୋକ, କରୋନାରେ ହୋଇଥିଲେ ଆକ୍ରାନ୍ତ
  • ||
  • ଚାଲିପାରିଲାନି ବିଧାନସଭା, ସୋମାବାର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ମୁଲତବୀ ଘୋଷଣା କଲେ ବାଚସ୍ପତି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଚଉଷଠୀ ଯୋଗିନୀ ମା’ ନାରାୟଣୀଙ୍କ ମନ୍ଦିରରୁ ଚୋରି, ମା’ଙ୍କ ମୂର୍ତ୍ତିରୁ ସୁନା ଅଳଙ୍କାର ତାଡି ନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛନ୍ତି ୬୯୭୦ଜଣ ଭିକାରୀ, ୪୧୨୮ ପୁରୁଷ ଓ ୨୮୪୨ ମହିଳା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ରାଜ୍ୟରେ ଓମିକ୍ରନ୍ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇନାହିଁ : DMET
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଗୃହରେ ବିରୋଧୀଙ୍କ ପ୍ରତିବାଦ ପ୍ରସଙ୍ଗ, ବିଧାୟିକା ସ୍ନେହାଙ୍ଗୀନି ଛୁରିଆ କହିଲେ- ‘ଏହା ଗଣତନ୍ତ୍ର ପ୍ରତି ସୁସ୍ଥ ବାତାବରଣ ନୁହଁ’
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଦୁର୍ବଳ ହେବାରେ ଲାଗିଛି ବାତ୍ୟା : ରାଜସ୍ବ ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଝଡ ଧୀରେ ଧୀରେ ମହାବାତ୍ୟା ଆଡକୁ ମୁହାଁଇବ : ବିଷ୍ଣୁ ସେଠୀ
  • ||
  • ପୁରୀ : ପୁରୀ ବେଳାଭୂମିରେ ଲାଗିଲା ରେଡ୍ ଫ୍ଲାଗ୍, ଜନସାଧାରଣଙ୍କୁ ଯିବା ଲାଗି ବାରଣ
  • ||
  • ପଦାର୍ଥ ବିଜ୍ଞାନୀ ପଦ୍ମଭୂଷଣ ତ୍ରିଲୋଚନ ପ୍ରଧାନଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||

ବିଭୂତି ଲଗାଇ ଠକୁଥିବା ୩ଠକ ଗିରଫ

8/12/2019 at 1:57 PM

ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ୮/୧୨: ଲୋକଙ୍କୁ ଗ୍ରହଶାନ୍ତି ନାଁରେ ଭୂଆଁ ବୁଲାଇ ଲୁଟୁଥିବା ୩ ଭଣ୍ଡବାବାକୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡମାରି ପୁଲିସ ଜିମା ଦେଇଛନ୍ତି ଡମଣା ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦା । ପୁଲିସ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକ ରଖି ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ଆଜି ସକାଳେ ୩ ଭଣ୍ଡବାବା ତାରିଣୀ ବସ୍ତିରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ସେଠାରେ ରହୁଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ତୁମର ଏବେ ବେଳ ଖରାପ ପଡିଛି । ଆଗକୁ ବଡ ବିପଦ ଆସୁଛି । ଯାହାର ପ୍ରତିକାର ନିହାତି ଦରକାର। ସେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ବିବ୍ରତ ହୋଇ ଏହାର ପ୍ରତିକାର ପାଇଁ କହିଥିଲେ । ୩ ଭଣ୍ଡବାବା କହିଥିଲେ ଏଥିପାଇଁ ତୁମକୁ ଗ୍ରହଶାନ୍ତି ପୂଜା କରିବାକୁ ପଡିବ । ଏଥିପାଇଁ ସମସ୍ତ ଆୟୋଜନ କରିଥିଲେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ । ପୂଜା କରିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ସହିତ କିଛି ଗହଣା ରଖିବାକୁ କହିଥିଲେ । ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ରଖିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ବିଭୂତି ଛିଞ୍ଚି ଅଚେତ କରିଦେଇଥିଲେ ୩ ଭଣ୍ଡ ବାବା ।

ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣଙ୍କ ଅଚେତ ହେବା ପରେ ୩ ଭଣ୍ଡ ବାବା ଟଙ୍କା ଓ ସୁନା ନେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଚମ୍ପଟ ମାରିଥିଲେ । ଏ ବିଷୟରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନେ ଜାଣି ପାରି ୩ ଭଣ୍ଡ ବାବାକୁ ପିଛା କରିଥିଲେ । ଡମଣାରେ ଥିବା ଏକ ବସ୍ତିର ସମାନ ଉପାୟରେ ଲୋକଙ୍କୁ ଚୂନ ଲଗାଉଥିବା ବେଳେ ବସ୍ତିବାସିନ୍ଦା ଘେରିଯାଇ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ଼ ମାରିଥିଲେ । ପରେ ଚନ୍ଦ୍ରଶେଖରପୁର ଥାନା ପୁଲିସକୁ ଡାକି ୩ ଭଣ୍ଡବାବାକୁ ଜିମା ଦେଇଥିଲେ । ପୁଲିସ ଅଟକ ରଖି ସେମାନଙ୍କୁ ପଚରାଉଚରା କରୁଛି ।

ପ୍ରକାଶ ଥାଉକି ତିନି ମାସ ପୂର୍ବରୁ ହାଉସିଂ ବୋର୍ଡ,ପଟିଆରେ ମଧ୍ୟ ସମାନ୍‌ ଢଙ୍ଗରେ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ କିଛି ଭଣ୍ଡ ବାବା । ହାଉସିଂବୋର୍ଡରେ ଆଇନଜୀବୀ ସମରେନ୍ଦ୍ର ସାହୁଙ୍କ ଠାରୁ ୩୪୦୦୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଲୁଟି ନେଇଥିବା ବେଳେ ପଟିଆରେ ଏକ ଦୋକାନରୁ ୧୦୦୦ ଟଙ୍କାର ସାମଗ୍ରୀ ଲୁଟି ନେଇଥିଲେ ।

   Related Posts