Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମିଶନ କାଶ୍ମୀର ଉପରେ ୧୪ ନେତାଙ୍କ ସହ ପିଏମ ମୋଦୀଙ୍କ ମହାବୈଠକ ଶେଷ
  • ||
  • ବରି​‌ଷ୍ଠ ଆଇପିଏସ୍‌ ସ୍ତରରେ ଅଦଳବଦଳ
  • ||
  • ଦ୍ବାଦଶ ଶ୍ରେଣୀ ପରୀକ୍ଷା: ୩୧ ଜୁଲାଇ ସୁଦ୍ଧା ରେଜଲ୍ଟ ପ୍ରକାଶ କରିବାକୁ ରାଜ୍ୟକୁ ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ରାଇରଙ୍ଗପୁର : ଅଣ୍ଡା ବଣ୍ଟନରେ ପାତର ଅନ୍ତର, ଅଭିଯୋଗ କଲେ ନାଁ କାଟିଦେବାକୁ ଅଙ୍ଗନବାଡି ଦିଦି ଦେଉଛନ୍ତି ଧମକ
  • ||
  • ସାଲେପୁର : ନଦୀ ପଠାରେ ପଡିଛି ଅଜଣା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ଚିନ୍ତା ବଢାଉଛି ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା : ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଆଜି ୧୦ ଜିଲ୍ଲାରେ ଅତିପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା, ୨୭ ଯାଏଁ ଛେଚିବ
  • ||
  • ହ୍ରାସ ପରେ ପୁଣି ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୬୫୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||

ପୁଣି ଭଣ୍ଡ ବାବାର କଳା କାରନାମା : ଆଶୀର୍ବାଦ ଦେବା ଆଳରେ ମହିଳାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ହାତ ମାରୁଥିଲା, ଭାଇରାଲ ହେଲା ଭିଡିଓ

29/12/2018 at 12:05 PM

ଜୟପୁର ୨୯/୧୨ : ଭାରତକୁ ଆସ୍ଥା ଏବଂ ବିଶ୍ୱାସର ଦେଶ ଭାବେ ଗଣନ କରାଯାଏ | ବହୁ ପୁରାତନ କାଳରୁ ଲୋକେ ବାବାମାନଙ୍କ ନିକଟକୁ ନିଜ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ପାଇଁ ଯାଇଥାନ୍ତି | ତାଙ୍କର ବିଶ୍ୱାସ ଥାଏ ଯେ, ବାବା ତାଙ୍କ ସମସ୍ୟା ସମାଧାନ ପାଇଁ ସଠିକ ଉପାୟ କହିବେ | କିନ୍ତୁ ସବୁ ବାବା ସମସ୍ୟା ସମାଧାନର ବାଟ ବତେଇନଥାନ୍ତି | ଅନେକ ବାବା ଲୋକଙ୍କ ସରଳତାର ଫାଇଦା ଉଠାଇଥାନ୍ତି | ଆଜି ମଧ୍ୟ ଏମିତି ଅନେକ ଲୋକେ ଅଛନ୍ତି ଯେଉଁମାନେ ଅନ୍ଧ ବିଶ୍ୱାସର ବଶବର୍ତ୍ତୀ ହୋଇ ଭଣ୍ଡ ବାବାଙ୍କୁ ବିଶ୍ଵାସ କରୁଛନ୍ତି | ଭଣ୍ଡ ବାବାଙ୍କ ପାଖକୁ ଯାଇ ଲୋକେ ହଇରାଣ ମଧ୍ୟ ହଉଛନ୍ତି | ସାଧାରଣତଃ ମହିଳାମାନେ ହିଁ ଏମିତି ଭଣ୍ଡ ବାବାଙ୍କ ଜାଲରେ ଫାସିଥାନ୍ତି | ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ ଜାଲରେ ଫସେଇ ଏହି ଭଣ୍ଡ ବାବାମାନେ ଯୌନ ଲାଳସା ପୂରଣ କରିଥାନ୍ତି | ଏମିତି କେତେ ଭଣ୍ଡ ବାବା ଧରା ପଡି ଜେଲରେ ମଧ୍ୟ ଅଛନ୍ତି ଆଉ କିଛି ଲୋକଙ୍କୁ ଠକିବାରେ ବ୍ୟସ୍ତ | ଲୋକେ ସମ୍ପୂର୍ଣ ସଚେତନ ନହେବା ଯୋଗୁଁ ସମାଜରୁ ଏହି ଭଣ୍ଡ ବାବାଙ୍କ ଶାସନ ସଫା ହେବନାହିଁ |

ନିକଟରେ ଏମିତି ଏକ ଭଣ୍ଡ ବାବାର କଳା କାରନାମା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି | ବାବା ମହିଳାମାନଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ହାତ ବୁଲାଇ ତାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା କରୁଥିଲେ | ବାବାର ଏହି ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଏହି ବାବା ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଅଶ୍ଳୀଳ କାରନାମା କରୁଥିବା ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଘୁରି ବୁଲୁଛି |

ଭିଡିଓରେ କ’ଣ ଅଛି ଜାଣନ୍ତୁ: ପ୍ରଥମେ ଜଣେ ମହିଳା ଆସି ବାବାଙ୍କ ଗୋଡ ଧରି ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଣାମ କରିଛନ୍ତି | ପ୍ରଣାମ କରିବା ପରେ ବାବା ମହିଳାଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ଉପରେ କିଛି ସମୟ ପାଇଁ ହାତ ରଖିଥାଏ | ଏହାପରେ ଭଣ୍ଡ ବାବା ମହିଳାଙ୍କ ମୁହଁ ବୁଲେଇବାକୁ କହିଥାଏ | ମହିଳା ମୁହଁ ବୁଲେଇ ବାବାକୁ ପଛ କରିବା ପରେ ବାବା ମହିଳାଙ୍କ ଅଣ୍ଟାରେ ହାତ ମାରିଥାଏ | ମହିଳା ଏହାପରେ ପୁଣିଥରେ ବାବାକୁ ପ୍ରଣାମ କରି ଚାଲିଯାଇଥାଏ | ବାବା କୌଣସି କୌଣସି ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା ମଧ୍ୟ କରିଥାଏ | ରୋଗର ଚିକିତ୍ସା କଲାବେଳେ କେହି ଜଣେ ବାବାର ଏହି ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଙ୍ଗ କରି ସେହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି | ତେବେ ଭିଡିଓ ଦେଖି କେହି କେହି ବାବାକୁ ନିନ୍ଦା କଲାବେଳେ କେହି କେହି ବାବାଙ୍କ ଚିକିତ୍ସା ନେଇ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି |

   Related Posts