Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟେଷ୍ଟ ପରେ ଓ୍ବାନ୍‌ ଡେ’ ସିରିଜ୍‌ କବ୍‌ଜା କଲା ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା, ଦ୍ବିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ ଟିମ୍‌ ଇଣ୍ଡିଆ ୭ ଓ୍ବିକେଟରେ ଧରାଶୟୀ, ଭାରତ ୨୮୭/୬(୫୦ ଓଭର), ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ୨୮୮/୩ (୪୮.୧ଓଭର)
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଶୁକ୍ରବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ୧୦,୩୯୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୬୧୦ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ହରଭଜନ ସିଂହ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ନିଜକୁ କଲେ ଆଇସୋଲେଟ୍‌
  • ||
  • ଚୋରା ବାଲି କାରବାରରୁ ହତ୍ୟା, ଶ୍ରମିକଙ୍କ ଉପରେ ଚଢାଇଦେଲେ ଟ୍ରାକ୍ଟର !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ବିବାହ ପରେ ବି ଛାଡ଼ିଲାନି ଫେସବୁକ ପ୍ରେମିକ, ଯୁବତୀଙ୍କ ବିବାହ ପରେ ସ୍ଵାମୀ ପାଖକୁ ପଠାଇଲା ହୋଟେଲରେ ସୁଟିଂ କରିଥିବା ଫଟୋ

4/04/2019 at 9:22 PM

ବିକାନେର ୪/୩- ବିବାହ ପରେ ବି ଛାଡ଼ିଲାନି ଫେସବୁକ ପ୍ରେମିକ । ବ୍ଲାକମେଲିଂ କରି ଆହୁରି ଚାହିଁଥିଲା ରଖିବାକୁ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ । ପ୍ରେମିକା ରାଜି ନହେବାରୁ ସ୍ଵାମୀ ପାଖକୁ ପଠାଇଲା ସୁଟିଂ କରି ରଖିଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ।

ଫେସବୁକରୁ ହୋଇଥିଲା ପରିଚୟ । ତାପରେ ପ୍ରେମ । ପ୍ରେମରୁ ସିନେମା କାହାଣୀ ପରି ସେକ୍ସ ଆଉ ଧୋକା । ବୈଶାଳୀ ନାମକ  ବିକାନେରର ଏକ ଯୁବତୀ ଫେସବୁକ ମାଧ୍ୟମରେ ବିଜୟଓ୍ଵାଡ଼ାର ପ୍ରକାଶ ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା ପରିଚୟ । ଏହି ପରିଚୟରୁ ପ୍ରେମ ହେବାପରେ ପ୍ରକାଶ ଦେଖା କରିବାକୁ ଆସିଥିଲା ବିକାନେର । ବିକାନେରରେ ଖାଇବାକୁ ଏକ ହୋଟେଲକୁ  ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଡ଼ାକିଥିଲା ପ୍ରକାଶ ।

ବୈଶାଳୀ ହୋଟେଲକୁ ଆସିବା ପରେ ସେମାନେ ସାଥିହୋଇ କରିଥିଲେ ଲଂଚ । ତାପରେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଫୁସୁଲେଇ ଏକ ହୋଟେଲର ରୁମ୍ ଭିତରେ ସାଥିହୋଇ ରହିଥିଲେ । ଏହିସମୟରେ ପ୍ରକାଶ ବୈଶାଳୀର ନଗ୍ନ ଭିଡ଼ିଓ ସୁଟିଂ କରିବା ସହ ଫଟୋ ବି ଉଠାଇଥିଲେ । ଯୁବତୀ ରାଜି ନହେବାରୁ ତାଙ୍କୁ ଡ଼ରେଇ ଧମକେଇ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ମଧ୍ୟ ରଖିଥିଲେ ।

ଏହି ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡ଼ିଓ ଦେଖାଇ ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ବିକାନେର ଆସୁଥିଲେ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ଯୁବକ । ଯୁବତୀଙ୍କ  ବିବାହ ଅନ୍ୟତ୍ର ପରିବାର ଲୋକ କରିଦେଇଥିଲେ ।

କିନ୍ତୁ ଯୁବକ ଶାରୀରିକ ସଂପର୍କ ରଖିବାକୁ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ବାଧ୍ୟ କରୁଥିଲେ । ଯୁବତୀ ଏହିକଥାରେ ରାଜି ହୋଇନ ଥିଲେ । ଫଳରେ ଯୁବକ ଫେସବୁକ ମାଧ୍ୟମରେ ବୈଶାଳୀର ସ୍ଵାମୀ ପାଖକୁ ସବୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ପଠାଇଦେଇଥିଲେ ।

ବୈଶାଳୀର ସ୍ଵାମୀ ଏସବୁ ଦେଖିଲାପରେ ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ । ଛାଡ଼ପତ୍ର ଦେବାପରେ ବି ଛାଡ଼ି ନ ଥିଲା ଯୁବକ । ସେ ମଧ୍ୟ ବାରମ୍ବାର ବୈଶାଳୀକୁ ହଇରାଣ ହରକତ୍ କରୁଥିଲା ।  ଏବାବଦରେ ଯୁବତୀ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିବା ପରେ ପ୍ରକାଶକୁ ଗିରଫ କରିଛି  ପୋଲିସ ।

   Related Posts