Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗ ହେଲେ ଦୁନିଆର ତୃତୀୟ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି : ଦୁଇ ମାସରେ ୩୦୦ କୋଟି ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ଲାଭ

25/05/2020 at 5:22 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୫/୦୫ : କରୋନା ଓ ଲକଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ସାରା ନିସ୍ବର ଅର୍ଥ ବ୍ୟବସ୍ଥା ଦୋହଲି ଯାଇଛି | ଏଭଳି ସ୍ଥିତିରେ ଫେସବୁକ ଫାଉଣ୍ଡର ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗ ଦୁନିଆର ତୃତୀୟ ଧନୀ ବ୍ୟକ୍ତି ହେବାରେ ସଫଳ ହୋଇଛନ୍ତି | ଗତ ଦୁଇ ମାସରେ ଜୁକରବର୍ଗଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ୩୦୦ କୋଟି ଡଲାରରୁ ଅଧିକ ଲାଭ ହୋଇଛି | ବ୍ଲୁମବର୍ଗ ବିଲିୟେନିୟରଙ୍କ ଅନୁସାରେ ବର୍ତ୍ତମାନ ମାର୍କ ଜୁକରବର୍ଗଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ୮୯.୧ ଡଲାର ରହିଛି | ଯଦି ଇଣ୍ଡେକ୍ସରେ ୩ ମାସର ସମ୍ପତ୍ତି ଆକଳନ କରାଯାଏ ତାହେଲେ ଫେବୃଆରୀ ୨୨ ତାରିଖରେ ଜୁକରବର୍ଗଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ୮୦.୨ ଡଲାର ଥିଲା | ଏହାପରେ ମାର୍ଚ୍ଚ ମାସରେ ହ୍ରାସ ପାଇ ୫୬.୩ ଡଲାର ହୋଇଥିଲା | ଏପ୍ରିଲରେ ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତିରେ ଲାଭ ହୋଇଥିଲା | ମେ ୨୨ ତାରିଖ ସୁଦ୍ଧା ତାଙ୍କ ସମ୍ପତ୍ତି ପାଖାପାଖି ୩୧.୪ ଡଲାର ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି |

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଜୁକରବର୍ଗଙ୍କ ଫେସବୁକ ଭାରତର ରିଲାଏନ୍ସ ଜିଓରେ ପାଖାପାଖି ୪୪ କୋଟି ଟଙ୍କା ବିନିଯୋଗ କରିଛି | ଫେସବୁକ ଜିଓର ୧୦ ପ୍ରତିଶତ ଭାଗିଦାର | ଏହାସହ ଫେସବୁକ ଅନଲାଇନ ସୋପିଙ୍ଗ ଫିଚର ଶପ ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି | ଫେସବୁକ ଫିଚରକୁ ବଢ଼ାଇ ମେସେଞ୍ଜର ଋମ୍ସରେ ଗ୍ରୁପ ଭିଡିଓ କଲିଙ୍ଗ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |

ଏହି ଗୃପ ଭିଡିଓ କନଫରେନସିଂରେ ଏକାସାଙ୍ଗେ ୫୦ ଜଣ ଭିଡିଓ କଲ କରିପାରିବେ | ତେବେ ମହତ୍ଵପୁର୍ଣ କଥା ହେଲା, ଏହି ଭିଡିଓ କନଫରେନସିଂରେ ଯୋଗ ଦେବା ପାଇଁ ଫେସବୁକ ଆକାଉଣ୍ଟ ଥିବା ଆବଶ୍ୟକ ନୁହେଁ | ନିଜର ଫେସବୁକ ଆଇଡି ନଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଆପଣ ଭିଡିଓ କନଫରେନସିଂରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରିବେ |

   Related Posts