Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କାର୍ତ୍ତିକ ପୂର୍ଣ୍ଣିମାରେ ପବିତ୍ର ଗଙ୍ଗା ସ୍ନାନକୁ ନେଇ ଦୁଇ ଦିନ ପାଇଁ ହରିଦ୍ୱାର ସୀମା ସିଲ୍
  • ||
  • ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ ଯୋଗୁଁ ମନାଲିରେ ଜଣକର ମୃତ୍ୟୁ, ଜିରୋ ଡିଗ୍ରୀ ତଳକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ଡାଲିରେ ୧୫ ଟଙ୍କା ରିହାତି ଦେବେ ସରକାର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : କମିଲା କୋଭିଡ୍ ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା : ଗତ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଯାଇଛି ୪ ମୁଣ୍ଡ, ୧୭୩୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୫୧୮ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୩୧୮୩୦୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ସୋର : ଡକାୟତ ଗ୍ୟାଙ୍ଗ୍ ଓ ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଖଣ୍ଡ ଯୁଦ୍ଧ : ୪ ଗୁରୁତର, ଜଣେ ଗିରଫ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ଭାରତରେ କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୪୧୮୧୦ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଉଦଳା : ଜମିବାଡି ବିବାଦକୁ କେନ୍ଦ୍ରକରି ଡବଲ ମର୍ଡର ! ସଂମ୍ପର୍କୀୟ ଭାଇ ଓ ପୁତୁରାକୁ ହତ୍ୟା କଲା ଭାଇ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଜେଡିରୁ ବହିଷ୍କୃତ ହେଲେ ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : କମ୍ବିଂ ଅପରେସନ ସାରି ଫେରୁଥିବା ବେଳେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡମାଇନ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଡ କମାଣ୍ଡାଣ୍ଟ୍ ସହିଦ, ୯ଯବାନ ଆହତ
  • ||

କୁକୁର ଆକ୍ରମଣରେ ବିଗିଡ଼ିଲା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାନା ମକବୁଲଙ୍କ ଚେହେରା : ଅଛନ୍ତି ମାନସିକ ଅବସାଦରେ

30/05/2020 at 9:51 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୩୦/୫: ‘ଇଶାନ’,‘କିତନି ମୋହବ୍ବତ ୨’,‘ଅର୍ଜୁନ’ ଏବଂ ‘ଆଦତ ସେ ମଜବୁର’ ଭଳି ଟିଭି ଶୋ ରେ ନଜର ଆସିଥିବା ଅଭିନେତ୍ରୀ ସାନା ମକବୁଲ୍ ଖାନଙ୍କର ଏବେ ଦୁର୍ଦ୍ଦିନ ଚାଲିଛି। କିଛି ସପ୍ତାହ ତଳେ ତାଙ୍କ ମୁହଁରେ ଏକ କୁକୁର ଆକ୍ରମଣ କରିଥିଲା ଯାହା ଫଳରେ ତାଙ୍କୁ ସର୍ଜରୀ କରିବାକୁ ପଡ଼ିଛି। ଏହି ଆକ୍ରମଣ ପରେ ତାଙ୍କ ପୂରା ଦୁନିଆ ବଦଳି ଯାଇଛି। ଏହି ସଙ୍କଟରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ସେ ଯଥାସମ୍ଭବ ଉଦ୍ୟମ କରୁଛନ୍ତି।

ସନା ଏକ ଖବରକାଗଜକୁ ସାକ୍ଷାତକାର ଦେଉଥିବାବେଳେ କହିଛନ୍ତି ଯେ,‘ ଏତେ ଦିନ ହେବ ସେ ଏହି ବିଷୟରେ କଥା ହେବାକୁ ଚାହୁଁନଥିଲେ କାରଣ ଲୋକେ ଏହାକୁ ବହୁତ ନେଗେଟିଭ ଭାବେ ନେଇ ନିଅନ୍ତି। ଏହା କିପରି ହେଲା,କେବେ ହେଲା ସେ ଏହା ବିଷୟରେ କିଛି କହିବାକୁ ଚାହଁନ୍ତି ନାହିଁ। ବାସ୍ ଏତିକି କହିବେ ଯେ ସେ ଏବେ କଷ୍ଟରେ ଜୀବନଯାପନ କରୁଛନ୍ତି ଏବଂ ଏହି କଷ୍ଟରୁ ବାହାରିବା ପାଇଁ ନିଜର ସାହସ ବଢ଼ାଉଛନ୍ତି।’

ନିଜ ମୁହଁରେ ହୋଇଥିବା ଆକ୍ରମଣ ବିଷୟରେ ସାନା କହିଛନ୍ତି ଯେ ‘ ତାଙ୍କ ପୂରା ମୁହଁ ଖରାପ ହୋଇନାହିଁ ବରଂ ଗୋଟିଏ ଭାଗ ବିଗିଡ଼ି ଯାଇଛି। ସେହି ସ୍ଥାନରେ ସର୍ଜରି ହୋଇଛି ଯାହାକୁ ସ୍କିନ୍ ଗ୍ରାଫ୍ଟିଂ କୁହାଯାଇଥାଏ। ଏଥିରେ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ସ୍କିନ୍ ବାହାର କରି ଇଞ୍ଜୁରି ହୋଇଥିବା ସ୍ଥାନରେ ଲଗାଯାଇଥାଏ । ପ୍ରଥମ ସର୍ଜରି ସଫଳ ହୋଇଛି ଏବଂ ଏବେ ହିଲିଂ ପ୍ରୋସେସ୍ ଚାଲିଛି। ଅକ୍ଟୋବର-ନଭେମ୍ବରରେ ଆଉ ଏକ ସର୍ଜରି ହେବ ଯାହାକୁ ରିକନଷ୍ଟ୍ରକ୍ଟେଡ ସର୍ଜରି କୁହାଯାଏ। ’

ସେ ଆଗକୁ କହିଛନ୍ତି‘ ଜଣେ ମନୁଷ୍ୟ ଏବଂ ଜଣେ କଳାକାର ଭାବେ ସମସ୍ତଙ୍କୁ ନିଜ ଚେହେରା ପ୍ରତି ପ୍ରେମ ଥାଏ। ତାଙ୍କର ପ୍ରାକୃତିକ ଚେହେରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି ଯାହାକୁ ନେଇ ସେ ଦୁଃଖିତ ଅଛନ୍ତି। ଏବେ ଏହା ଆଗ ଭଳି ହେବ ନାହିଁ। ସେ ଯେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ସୋସିଆଲ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଏହା ବିଷୟରେ କହିଲେ ଲୋକେ ଏହାକୁ ବହୁତ ନେଗେଟିଭ ଭାବେ ନେଇଥିଲେ। ଲୋକେ କମେଣ୍ଟ କଲେ ​‌ଯେ ତାଙ୍କ ଚେହେରା ପୂରା ଖରାପ ହୋଇଯାଇଛି। ସାନା ଶେଷ ଥର ଧାରାବାହିକ ‘ବିଷ’ରେ ନଜର ଆସିଥିଲେ।

   Related Posts