Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୦୫ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ, ୧୦୫୦୩୫୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁସଂଖ୍ୟା ୮୪୨୩କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୨୧୧ ମୃତ
  • ||
  • ଗୁଜୁରାଟରେ ଓମିକ୍ରନ ଗଞ୍ଜାମକୁ ବିପଦ : ବଢିବ ସଂକ୍ରମଣ ! ସତର୍କ କଲା ପ୍ରଶାସନ
  • ||
  • ଡ୍ରାଇଭରଙ୍କୁ ମାଗିଲେ ଲାଞ୍ଚ, ନଦେବାରୁ ଆକ୍ରମଣ କରି କଲେ ଲହୁଲୁହାଣ
  • ||
  • ଆଉ ବର୍ଷା ନାହିଁ, ବଦଳିବ ପାଗ : ୧୧ରୁ କମିଯିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆସୁଛନ୍ତି ପୁଟିନ : ମୋଦୀଙ୍କୁ ଭେଟିବେ, ବହୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପରେ ହେବ ଆଲୋଚନା
  • ||

କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ: ବିବାହିତ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ବାଡ଼େଇଲେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ

2/12/2019 at 7:57 PM

ରାଉରକେଲା୨/୧୨: ରାଉରକେଲାରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକାକୁ ବାନ୍ଧି ବାଡ଼େଇଲେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସହ ଗାଁ ଲୋକେ ଆଉ ଏବେ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ଏସପିଙ୍କ  ଦ୍ବାରସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଉରକେଲାରେ କଙ୍ଗାରେ କୋର୍ଟ । ବ୍ରାହ୍ମଣୀତରଙ୍ଗ ଥାନା ମାଣ୍ଡିଆକୁଦ ଗାଁରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଉପରେ ଅକଥନୀୟ ଅତ୍ୟାଚାର । ଭୁଲ ଏଇୟା ଯେ, ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଜୀବନ ସାଥୀ ହେବାକୁ ପଣ କରିଥିଲେ। ପ୍ରେମିକାର ବିବାହ ପରେ ବି ଭାଙ୍ଗି ନ ଥିଲା ସ୍ବପ୍ନ ।

କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଏମିତି କିଛି ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ହାତ ବନ୍ଧି ଖଟିଆରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବସାଇ ଦେଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସହ ଗାଁ ଲୋକେ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଏହାର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ। ଦୁଇ ମାସ ତଳର ଏହି ଦୃଶ୍ୟ । ଏତିକି ବେଳେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେତେବେଳେ ସର୍ତ୍ତ ମୁତାବକ ପ୍ରେମିକାର ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ମିଳିନି।

ଗତ ମେ ମାସରେ ମାଣ୍ଡିଆକୁଦ ଗାଁର ଜମ୍ବୁ ଓରାମ ଲାଠିକଟା ଥାନା ମୁଣ୍ଡାଯୋର ଗାଁରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିଶ୍ରା ଥାନା ଚିରୁବେଢା ଗାଁର ପୂରଣ ସିଂଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିବା ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଜମ୍ବୁ। ଏହାକୁ ନେଇ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ । ରାଉରକେଲା ଷ୍ଟେସନରୁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ପଳାଇ ଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଜମ୍ମୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଗାଁକୁ । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବସିଥିଲା କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ।

ଆଉ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ସଭ୍ୟ ସମାଜ ପାଇଁ ନିନ୍ଦନୀୟ । ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମାକ ସହ ବିଦା କରିବାକୁ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଥିଲେ ଜମ୍ବୁ। କିନ୍ତୁ ପୂରଣଙ୍କ ବାପା ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବା ସହ ପରେ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ କହି ଉଭୟଙ୍କୁ ମୁକୁଳାଇଥିଲେ।

ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ଜମ୍ବୁ ଧମକ ଚମକ ଦେବାରୁ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଦର୍ଶାଇ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ପରିବାର ରାଉରକେଲା ଏସ୍ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାରି ଭିତରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁହାଯାଉଥିବା ଜମ୍ବୁ ଓରାମ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନି ।

   Related Posts