Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କମୁଛି କରୋନା ପ୍ରଭାବ: ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ସୁସ୍ଥ ହୋଇ ଘରକୁ ଫେରିଲେ ୬୪୮ ସଂକ୍ରମିତ
  • ||
  • ଲଭ୍‌ ଜିହାଦ ଉପରେ ଅଧ୍ୟାଦେଶ ପାରିତ କଲା ୟୁପି କ୍ୟାବିନେଟ୍‌, ଧୋକା-ଧମକ ଦେଇ ଧର୍ମ ପରିବର୍ତ୍ତନ କରାଇଲେ ୧୦ ବର୍ଷ ଜେଲ୍‌
  • ||
  • ଅତ୍ୟଧିକ କାମର ବୋଝ ସହିନପାରି ଆଖି ବୁଜିଲେ ବାପା: ଉପର ଅଧିକାରୀଙ୍କ ବିରୋଧରେ ସଂଗୀନ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ଝିଅ, କହିଲେ…
  • ||
  • Snack Video ସମେତ ପୁଣି ୪୩ଟି ମୋବାଇଲ୍‌ ଆପ୍‌ ବ୍ୟାନ୍‌ କଲେ ଭାରତ ସରକାର
  • ||
  • ୨ ବାରହା ଶିକାରୀ ଗରିଫ: ମାଂସ ଭାଗବଣ୍ଟା ବେଳେ ମାଡି ବସିଲେ ବନ ବିଭାଗର କର୍ମଚାରୀ
  • ||
  • କରୋନାରେ ଜୀବନ ହାରିଥିବା ଠିକାଦାରଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ସହାୟତା ଦେଲା ଠିକାଦାର ସଂଘ
  • ||
  • ୧୦ ଡଲାରରୁ କମ୍‌ ମୂଲ୍ୟରେ ମିଳିବ ଋଷ କରୋନା ଭ୍ୟାକ୍‌ସିନ Sputnik V, ଜାନୁଆରୀରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ଡେଲିଭରି
  • ||
  • ହାଇଓ୍ବା ଧକ୍କାରେ ଜଣେ ଶିଶୁଙ୍କ ସମେତ ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ: ଚାଲି ଚାଲି ଯିବା ବେଳେ ପଛରୁ ମାଡିଗଲା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ପୁରୀ ହାଜତ ମୃତ୍ୟୁ ଘଟଣାର ବିଚାର ବିଭାଗୀୟ ତଦନ୍ତ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • ଯୋଜନାବଦ୍ଧ ଲୁଟ୍ : ସାଙ୍ଗଙ୍କୁ ଲଗାଇ ଡକାୟତି କରାଇଥିଲା IIFL କର୍ମଚାରୀ ଲାଲା ଅମ୍ରିତ ରାୟ
  • ||

କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ: ବିବାହିତ ମହିଳା ଓ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବାନ୍ଧି ବାଡ଼େଇଲେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ, ଦେଖନ୍ତୁ ଏହି ଦୃଶ୍ୟ

2/12/2019 at 7:57 PM

ରାଉରକେଲା୨/୧୨: ରାଉରକେଲାରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକାକୁ ବାନ୍ଧି ବାଡ଼େଇଲେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସହ ଗାଁ ଲୋକେ ଆଉ ଏବେ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ଏସପିଙ୍କ  ଦ୍ବାରସ୍ତ ହୋଇଛନ୍ତି। ରାଉରକେଲାରେ କଙ୍ଗାରେ କୋର୍ଟ । ବ୍ରାହ୍ମଣୀତରଙ୍ଗ ଥାନା ମାଣ୍ଡିଆକୁଦ ଗାଁରେ କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳଙ୍କ ଉପରେ ଅକଥନୀୟ ଅତ୍ୟାଚାର । ଭୁଲ ଏଇୟା ଯେ, ସେମାନେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଉଥିଲେ । ଜୀବନ ସାଥୀ ହେବାକୁ ପଣ କରିଥିଲେ। ପ୍ରେମିକାର ବିବାହ ପରେ ବି ଭାଙ୍ଗି ନ ଥିଲା ସ୍ବପ୍ନ ।

କିନ୍ତୁ ଏଥିପାଇଁ ଏମିତି କିଛି ପରିଣାମ ଭୋଗିବାକୁ ପଡିଥିଲା । ହାତ ବନ୍ଧି ଖଟିଆରେ ପ୍ରେମିକଙ୍କୁ ବସାଇ ଦେଇ ଦିଆଯାଇଥିଲା। ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ସହ ଗାଁ ଲୋକେ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଏହାର ଭିଡିଓ କରିଥିଲେ। ଦୁଇ ମାସ ତଳର ଏହି ଦୃଶ୍ୟ । ଏତିକି ବେଳେ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେତେବେଳେ ସର୍ତ୍ତ ମୁତାବକ ପ୍ରେମିକାର ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ମିଳିନି।

ଗତ ମେ ମାସରେ ମାଣ୍ଡିଆକୁଦ ଗାଁର ଜମ୍ବୁ ଓରାମ ଲାଠିକଟା ଥାନା ମୁଣ୍ଡାଯୋର ଗାଁରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ବିଶ୍ରା ଥାନା ଚିରୁବେଢା ଗାଁର ପୂରଣ ସିଂଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଥିବା ବିବାହର କିଛି ଦିନ ପରେ ଜାଣିବାକୁ ପାଇଥିଲେ ଜମ୍ବୁ। ଏହାକୁ ନେଇ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ବାରମ୍ବାର ନିର୍ଯାତନା ଦେଉଥିଲେ । ରାଉରକେଲା ଷ୍ଟେସନରୁ ପ୍ରେମୀ ଯୁଗଳ ପଳାଇ ଯିବାକୁ ଉଦ୍ୟମ ବେଳେ ଜମ୍ମୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଘର ଲୋକେ ସେମାନଙ୍କୁ ଅଟକାଇଥିଲେ । ଦୁଇ ଜଣଙ୍କୁ ନେଇ ଯାଇଥିଲେ ଗାଁକୁ । ଗାଁ ଦାଣ୍ଡରେ ବସିଥିଲା କଙ୍ଗାରୁ କୋର୍ଟ ।

ଆଉ ଯାହା ଘଟିଲା ତାହା ସଭ୍ୟ ସମାଜ ପାଇଁ ନିନ୍ଦନୀୟ । ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପ୍ରେମାକ ସହ ବିଦା କରିବାକୁ ଦେଢ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଦାବି କରିଥିଲେ ଜମ୍ବୁ। କିନ୍ତୁ ପୂରଣଙ୍କ ବାପା ୫୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଦେବା ସହ ପରେ ଲକ୍ଷେ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ କହି ଉଭୟଙ୍କୁ ମୁକୁଳାଇଥିଲେ।

ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ଜମ୍ବୁ ଧମକ ଚମକ ଦେବାରୁ ଜୀବନ ପ୍ରତି ବିପଦ ଦର୍ଶାଇ ପ୍ରେମିକ ଓ ପ୍ରେମିକା ପରିବାର ରାଉରକେଲା ଏସ୍ପିଙ୍କ ଦ୍ବାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ଏହାରି ଭିତରେ ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ କୁହାଯାଉଥିବା ଜମ୍ବୁ ଓରାମ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ଘଟଣା ସଂପର୍କରେ କିନ୍ତୁ ପୋଲିସର ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ମିଳିପାରିନି ।

   Related Posts