Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ AIIMS ମୁଖ୍ୟ ଗୁଲେରିଆ ଦେଲେ ଚେତାବନୀ, କହିଲେ ନୂଆ ଭାରିଆଣ୍ଟ ଭାକସିନକୁ ଦେଇପାରେ ଚକମା
  • ||
  • ଡ୍ୟାମରେ ଭାସୁଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ଗାଧୋଇଲା ବେଳେ ବୁଡି ଯାଇଥିଲେ
  • ||
  • ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକାରୁ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ଫେରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି କୋଭିଡ ପଜିଟିଭ୍: ଆଇସୋଲେସନରେ ସଂକ୍ରମିତ, ଓମିକ୍ରନ୍ ନେଇ ଆଲର୍ଟ
  • ||
  • ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ବାତ୍ୟା : ୫ରେ ଓଡିଶା-ଆନ୍ଧ୍ର ଉପକୂଳରେ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ୍ !
  • ||
  • ସୋମବାରଠୁ ଶୀତ ଅଧିବେଶନ, ପ୍ରଥମ ଦିନରେ କୃଷି ବିଲ୍ ରବ୍ଦ ନେଇ ଆସିବ ପ୍ରସ୍ତାବ
  • ||

ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ବେଳେ ଚୋରା ବେପାରୀଙ୍କୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ଧରୁଛି ଅବକାରୀ ବିଭାଗ, ୧୫୦୦ ଲିଟର ମଦ ଜବତ

28/03/2020 at 5:00 PM

ଭଦ୍ରକ ୨୮।୦୩: କରୋନା ପାଇଁ ସବୁ ମଦ ଦୋକାନ ସିଲ । କିନ୍ତୁ ଚୋରା ବେପାରୀଙ୍କୁ ଖୋଜି ଖୋଜି ଧରୁଛି ଅବକାରୀ ବିଭାଗ । ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନI  ଅନ୍ତର୍ଗତ ତିଗିରିଆ ଗ୍ରାମ  ଅଂଚଳରେ ପେଟ୍ରୋଲିଙ୍ଗ କରୁଥିବା  ସମୟରେ  ବିଶେଷ ସୂତ୍ରରୁ ଖବରପାଇ ତିଗିରିଆ   ଗ୍ରାମର ରାସ୍ତା ପାର୍ଶ୍ୱରେ ଥିବା ଏକ ପରିତ୍ୟକ୍ତ ଘର ମଧ୍ୟରୁ ୧୫୦୦ ଲିଟର ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ କରିଛି ଭଦ୍ରକ ଅବକାରୀ ବିଭାଗ।

ଅବକାରୀ ବିଭାଗର ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ  ଜବତ ମଦର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ଦୁଇ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ସୂଚନା ମିଳଛି । ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲା ସିରାପୁର ଗାଁର ମନୋଜ ମହାରଣାକୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିବା ବେଳେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ ଫେରାର ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି। ଫେରାର ଆସାମୀ ଦୁଇଜଣ ହେଲେ ତିଗିରିଆ ଗାଁର ପବିତ୍ର ଜେନା ଓରଫ ଖୁଜୁର ଓ ମିର୍ଜାପୁର ଗାଁର ନୁଥୁରି ବେହେରା  ବୋଲି ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ସୂଚନା ଦେଇଛି I ଏଥିନେଇ ଅବକାରୀ ବିଭାଗପକ୍ଷରୁ ତିନି ଜଣଙ୍କ ନାମରେ ମାମଲା ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ଭଦ୍ରକ ଅବକାରୀ  ନିରୀକ୍ଷକ ଧନେଶ୍ୱର ବରାଡ଼ଙ୍କ ନେତୃତ୍ୱରେ ଗଠିତ ଏକ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ସ୍କ୍ୱାର୍ଡ ଉକ୍ତ ଚଢ଼ାଉ କରିଥିବା ବେଳେ A.S.I  ପ୍ରହ୍ଲାଦ ସାମଲ ଚଢ଼ାଉ ରେ ସାମିଲ ହୋଇଥିଲେ । କରୋନା ଭାଇରସ ପାଇଁ  ରାଜ୍ୟ ସରକାରଙ୍କ ଲକ୍ ଡାଉନର ସୁଯୋଗନେଇ ଭଦ୍ରକ ଜିଲ୍ଲାର ବିଭିନ୍ନ ଅଂଚଳରେ ଚୋରାମଦ ବେପାରୀ ମାନେ ସକ୍ରିୟ ହୋଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts