Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଚିନ୍ତାରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ : ୪୦ ମାର୍କର ଦେଇଥିଲେ ପରୀକ୍ଷା, ପାଇଛନ୍ତି ୮୭ ମାର୍କ

27/02/2020 at 7:21 AM

ଉମରକୋଟ ୨।୨:  ପରୀକ୍ଷା ଫଳକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ । ତାହା ପୁଣି କମ୍ ମୂଲ୍ୟାୟନକୁ ନେଇ ନୁହଁ ବରଂ ମୋଟ୍ ମାର୍କଠାରୁ ଢେର ଅଧିକ ମାର୍କ ପାଇବାକୁ ନେଇ । କଥାଟି ଶୁଣିବାକୁ ଟିକେ ଅଢୁଆ ଲାଗୁଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହା ସତ । ଏଭଳି ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି ନବରଙ୍ଗପୁର ଜିଲ୍ଲା ଉମରକୋଟ ସହର ସ୍ଥିତ ଗୋଷ୍ଠୀ ଶିକ୍ଷା ଓ ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ତାଲିମ୍ କେନ୍ଦ୍ରରେ ।

ଏହି ତାଲିମ୍ କେନ୍ଦ୍ରରେ ଦ୍ବିତୀୟ ବର୍ଷରେ ତାଲିମ୍ ଗ୍ରହଣ କରୁଛନ୍ତ ଛାତ୍ର ତପନ ଗଣ୍ଡ । ସେ ପ୍ରଥମ ବର୍ଷର ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷାରେ ହିନ୍ଦି ଥିଓରୀ ପରୀକ୍ଷାରେ ମୋଟ୍ ୪୦ ମାର୍କର ପରୀକ୍ଷା ଦେଇଥିଲେ । କିନ୍ତୁ ତାଙ୍କୁ ସେଥିରେ ୮୭ ନମ୍ବର ମିଳିଥିବା ଦେଖିବା ପରେ ସେ ବିଚଳିତ ହୋଇପଡିଛନ୍ତି ।

ଏବେ ସେ ନିଜ ଭବିଷ୍ୟତକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତାରେ ଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି । ଏହା ସଙ୍ଗେ ସଙ୍ଗେ ନିଜ ଯୋଗ୍ୟତା ମୁତାବକ ମାର୍କ ପ୍ରଦାନ କରିବାକୁ ବୋର୍ଡ କର୍ତ୍ତୃପକ୍ଷଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ମାର୍କ ପୋଷ୍ଟିଂ ବେଳେ ଅଥବା ମୂଲ୍ୟାୟନ ବେଳେ ତ୍ରୁଟି ହୋଇଥିବା ପ୍ରଶିକ୍ଷଣ ପ୍ରତିଷ୍ଠାନର ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଦେଇଥିବାବେଳେ ଏଭଳି ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷାରେ ତ୍ରୁଟିକୁ ଗୁରୁତର ସହ ନେବା ଉଚିତ୍ ବୋଲି ମତ ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି ।

   Related Posts