Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସରିଲାନି ଆର୍ଯ୍ୟନ ଖାନ୍‌ଙ୍କ ଜାମିନ୍‌ ଆବେଦନର ଶୁଣାଣି, ଆସନ୍ତାକାଲିକୁ ସ୍ଥଗିତ ରଖିଲେ କୋର୍ଟ
  • ||
  • ଭାରତୀୟ ଶିକ୍ଷୟିତ୍ରୀଙ୍କ ପାକିସ୍ତାନ ପ୍ରେମ, ଷ୍ଟାଟସ୍ ଦେଲେ ‘ଆମେ ମ୍ୟାଚ୍ ଜିତିଗଲୁ’
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ସୀମାପୁରୀରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା : ଘରେ ଲାଗିଲା ନିଆଁ, ୪ ମୃତ
  • ||
  • ଏବର୍ଷ ରାଜ୍ୟରେ ହାଡଭଙ୍ଗା ଶୀତ, ଅଧିକ ଦିନ ଥରାଇବ
  • ||
  • ସିଆରପିଏଫ କ୍ୟାମ୍ପରେ ରାତି ବିତାଇଲେ ଶାହ, ଯବାନଙ୍କ ସହ କଲେ ରାତ୍ରି ଭୋଜନ
  • ||
  • ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲା : ବିଜେପି ପକ୍ଷରୁ ୧୨ ଘଣ୍ଟିଆ ସମ୍ବଲପୁର ବନ୍ଦ, ସେପଟେ ଡିଜିପି ଅଫିସ ଘେରାଉ କରିବ କଂଗ୍ରେସ
  • ||

ସୋରରୁ କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବେ ପୂର୍ବତନ ବିଜେଡି ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପରମାଣିକ, ସିମୁଳିଆରୁ ଅନନ୍ତ ସେଠୀ ! ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ଘର ଆଗରେ ସାଲେପୁର କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ…

5/04/2019 at 10:52 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୫|୪ : ବାଲେଶ୍ବର ଜିଲ୍ଲାର ସୋର ଏବଂ ସିମୁଳିଆ ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀର ଟିକେଟ୍ ପାଇଁ ନିରଞ୍ଜନ ପଟ୍ଟନାୟକଙ୍କ ସହ ଆଲୋଚନା କରିଛନ୍ତି ବରିଷ୍ଠ ନେତା ଅନନ୍ତ ସେଠୀ ।ଆଜି ସକାଳୁ କ୍ଷୁବ୍ଧ ହୋଇ ଅନନ୍ତ ପିସିସି ସଭାପତି ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ । ତାଙ୍କ ଟିକେଟ୍ ପାଇଁ ସେ ଦାବି ଜଣାଇଥିଲେ । ଏଥିସହ ସୋର ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ନିଜର ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ । ୪ର୍ଥ ପର୍ଯ୍ୟାୟରେ ହେବାକୁ ଥିବା ବାଲେଶ୍ବର ଲୋକସଭା ଆସନ ଅନ୍ତର୍ଗତ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନମଣ୍ଡଳୀଗୁଡିକ ସଂପର୍କରେ ଅନନ୍ତ ସେଠୀ ପିସିସି ସଭାପତିଙ୍କ ସହ ପୁଙ୍ଖାନୁପୁଙ୍ଖ ଆଲୋଚନା କରିଥିଲେ । ଆଲୋଚନା ପରେ ପିସିସି ସଭାପତି କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସୋର ପାଇଁ ପୂର୍ବତନ ବିଧାୟକ ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପରମାଣିକଙ୍କ ନାଁ ଏଆଇସିସିକୁ ଅନୁମୋଦନ କରି ପଠାଯାଇଛି । ସୁରେନ୍ଦ୍ର ପରମାଣିକ ସୋରରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେଲେ ଅନନ୍ତ ସେଠୀ ସିମୁଳିଆରୁ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବା ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି ।

ଅପରପକ୍ଷରେ ସାଲେପୁରର କିଛି କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀ ମଧ୍ୟ ନିରଞ୍ଜନଙ୍କ ବାସଭବନରେ ଡେରା ପକାଇଥିଲେ । ସାଲେପୁରରେ ଜଣେ ସଚ୍ଚା କଂଗ୍ରେସ କର୍ମୀଙ୍କୁ ଟିକେଟ ଦେବା ପାଇଁ କର୍ମୀମାନେ ଦାବି କରିଛନ୍ତି । ବିଶ୍ବ ରଞ୍ଜନ ଖଟେଇ ଏବେ କଂଗ୍ରେସରେ ଯୋଗ ଦେବାପରେ ତାଙ୍କୁ ଟିକେଟ ମିଳିପାରେ ବୋଲି ଆଲୋଚନା ହେଉଛି । ବିଧାୟକ ପ୍ରକାଶ ବେହେରା କଂଗ୍ରେସ ଛାଡି ବିଜେପିରେ ଯୋଗ ଦେବାପରେ ସାଲେପୁରରେ କଂଗ୍ରେସରୁ କିଏ ପ୍ରାର୍ଥୀ ହେବ ତାକୁ ନେଇ ଗୋଳମାଳିଆ ପରିସ୍ଥିତି ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି । କର୍ମୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ସେଠାରେ ବିଶ୍ବରଞ୍ଜନ ଖଟେଇଙ୍କ ପ୍ରାର୍ଥୀ କରାଗଲେ ପୁରୁଣା କଂଗ୍ରେସ ଲୋକମାନେ ସ୍ବାଧୀନ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଠିଆ କରିବେ ।

   Related Posts