Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଟିକା ପାଇଁ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର: ୧୯ ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ନେଇ ଗଠନ ହେଲା କମିଟି
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ବଢୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୯୬୨ ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : କରୋନାର ସାମାନ୍ୟ ଲକ୍ଷଣ ଥିବା ରୋଗୀଙ୍କ ପାଇଁ ଉପଯୋଗୀ ଆୟୁଷ-୬୪, ଏହି କେନ୍ଦ୍ରରେ ମିଳୁଛି ମାଗଣାରେ
  • ||
  • ଶାମଲୀ : ଲଜ୍ଜାଜନକ ଦୃଶ୍ୟ, ଅଳିଆ ବୁହା ଗାଡିରେ ଶ୍ମଶାନଘାଟ ଗଲା ମହିଳାଙ୍କ ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଟିକା ପାଇଁ ହେବ ଗ୍ଲୋବାଲ୍‌ ଟେଣ୍ଡର, ରାଜ୍ୟ କ୍ୟାବିନେଟ୍ ବୈଠକରେ ନିଷ୍ପତ୍ତି
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ରାହୁଲ ଭୋରାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ପତ୍ନୀ ସେୟାର କଲେ ଯନ୍ତ୍ରଣାଦାୟକ ଭିଡିଓ… କେମିତି ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟିକିଏ ପାଇଁ ହେଉଥିଲେ ଛଟପଟ
  • ||
  • ମଥୁରା : କରୋନାରେ ହେମାମାଳିନୀଙ୍କ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ସଚିବଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ, ଟ୍ବିଟ୍ କରି ଅଭିନେତ୍ରୀ ଦେଲେ ଶ୍ରଦ୍ଧାଞ୍ଜଳି
  • ||
  • ଭୁବନ : ଦୀର୍ଘ ୭ଘଣ୍ଟା ବନ୍ଦ ଘରେ ପଡିରହିଲା ମୃତଦେହ, କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ ଆଶଙ୍କାରେ ପାଖ ମାଡିଲେନି ପରିବାର
  • ||
  • ବଲାଙ୍ଗୀର : ରୋଗୀଙ୍କୁ ଲାଞ୍ଚ ମାଗିବା ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, SDMOଙ୍କୁ ସୋ-କଜ୍ ନୋଟିସ୍ ପରେ ପଠାଗଲା ଡେପୁଟେସନରେ, ସ୍ବାସ୍ଥ୍ୟକର୍ମୀ ସସ୍‌ପେଣ୍ଡ
  • ||
  • ହାଇଦ୍ରାବାଦ : ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଟ୍ୟାଙ୍କର ଡ୍ରାଇଭର ଭୁଲିଗଲା ହସ୍ପିଟାଲ ରାସ୍ତା, ଅକ୍ସିଜେନ୍ ଅଭାବରୁ ଚାଲିଗଲା ୭ କରୋନା ରୋଗୀଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||

ଧୋକା ଦେଇଥିବା ପ୍ରେମିକା ପାଇଁ ପୁରୁଣା ପ୍ରେମିକ ସାଜିଲା ଭିଲିଆନ , କଲେଜରୁ ଉଠାଇ ନେଇ କଲା ଅସଦାଚରଣ

19/02/2019 at 6:58 PM

ଧାନବାଦ ୧୯/୨- ଜଣେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ପ୍ରେମିକ କଲା ଅସଦାଚାରଣ । କଲେଜରୁ ଉଠାଇନେଇ ଅସଦାଚାରଣ କରି ପ୍ରତିଶୋଧ ନେଲା  ପ୍ରେମିକ।

ଏହିଭଳି ଘଟଣା ଘଟିଛି ଧାନବାଦର ଏକ ମହିଳା କଲେଜରେ । ପ୍ରୀତି ନାମକ ଜଣେ ଯୁବତୀ ସ୍ଥାନୀୟ ମହିଳା କଲେଜରେ ପଢ଼ୁଥିବାବେଳେ କିଶୋର ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢ଼ିଉଠିଥିଲା । କିନ୍ତୁ ଏହି ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ବେଶିଦିନ ଯାଏଁ ତିଷ୍ଠି ରହିଲାନି । ଏହି ସମୟରେ ଅନ୍ୟଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ସହ ପରିଚୟରେ ଆସିଥିଲା ପ୍ରୀତି । ସେହି ଯୁବକ ସହ ପ୍ରୀତିର ପ୍ରେମ ହୋଇଗଲା ପରେ କିଶୋରକୁ ଭୁଲିଯାଇଥିଲା ।

କିଶୋର କିନ୍ତୁ ପ୍ରୀତିର ପ୍ରେମକୁ ଭୁଲିପାରି ନଥିଲା । ସେ କଳେବଳେ କୌଶଳେ ପ୍ରୀତି ଉପରେ ପ୍ରତିଶୋଧ ନେବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା । ସେଥିପାଇଁ ସୁଯୋଗ ବି ଖୋଜୁଥିଲା ।

ପ୍ରୀତିର ଦୁଇଜଣ ସାଙ୍ଗ ସହାୟତାରେ ପ୍ରୀତିକୁ ଡ଼ାକିଥିଲା । ସେମାନେ କାର୍ ଭିତରେ ପ୍ରୀତିକୁ ବସେଇ ବୁଲିବାର ବାହାନା କରି ଡ଼ାକି ନେଇଥିଲେ । କିଶୋରର ଏହି ଚାଲାକି ବୁଝି ପାରି ନଥିଲା ପ୍ରୀତି । ସେ ଗାଡ଼ି ଭିତରେ କିଶୋର ଥିବା କଥା ଜାଣି ନ ଥିଲା । ଗାଡ଼ି ଭିତରେ କିଶୋରକୁ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ଅସଦାଚାରଣ କରିଥିଲା । ତା ପରେ ଗଲ୍ପ ପଡ଼ିଆ ପାଖକୁ ନେଇ ସେଠାରେ ମଧ୍ୟ ମାଡ଼ ମାରିଥିବା କଥା ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଛନ୍ତି ପ୍ରୀତି । ସେଠାରେ ମାଡ଼ ମାରିବା ସହ ପ୍ରୀତିର ଡ଼୍ରେସ ମଧ୍ୟ ଚିରିଦେଇଥିଲା କିଶୋର ।

ପ୍ରୀତିକୁ ନେଇ ସେମାନେ କଲେଜ ପାଖରେ ଛାଡ଼ିବା ପାଇଁ ଯାଇଥିଲେ ବି ସେଠାରେ କିଛି ପୋଲିସକର୍ମୀ ଥିବାରୁ  କଲେଜଠାରୁ କିଛି ଦୂରରେ ସେମାନେ ଛାଡ଼ିଦେଇଥିଲେ । ପ୍ରୀତି ଏହିସବୁ କଥା ଘରେ କହିବାପରେ ପରିବାର ଲୋକ ଆଣିଥିଲେ ଥାନାରେ ଅଭିଯୋଗ ।

କିଶୋରକୁ ପୋଲିସ ଗିରଫ କରି କୋର୍ଟ ଚାଲାଣ କରିବା ସହ କିଶୋର ମୋବାଇଲରେ ସୁଟିଂ କରିଥିବା ଅଶ୍ଳୀଳ ଭିଡ଼ିଓକୁ ମଧ୍ୟ ଡ଼ିଲିଟ୍ କରିଦେଇଛି ପୋଲିସ ।

   Related Posts