Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପଶ୍ଚିମବଙ୍ଗ ନିର୍ବାଚନରେ କରୋନା ନିୟମର ଖୁଲମ୍‌ଖୁଲା ଉଲଙ୍ଘନ, ଏପ୍ରିଲ୍‌ ୧୬ରେ ସର୍ବଦଳୀୟ ବୈଠକ ଡକାଇଲେ ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ପିପିଲି କଂଗ୍ରେସ ପ୍ରାର୍ଥୀ ଅଜିତ୍ ମଙ୍ଗରାଜଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ପରୀକ୍ଷା ହେବ କି ନାହିଁ ସେନେଇ ଚିନ୍ତା କରିବୁ – ଗଣଶିକ୍ଷା ମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ଏକ ତରଫା ପ୍ରେମରୁ ଯୁବକଙ୍କ ଉନ୍ମତକାଣ୍ଡ, ବାହା ହେବାକୁ ରାଜି ନହେବାରୁ ସମ୍ପର୍କୀୟ ଭଉଣୀଙ୍କୁ ଚେଙ୍କ ଦେଲା ଭାଇ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସମୁଦ୍ରରେ ମାଛ ଧରା ବନ୍ଦ, ଆଜିଠୁ ଜୁନ୍ ୧୫ ଯାଏଁ ବଳବତ୍ତର ରହିବ କଟକଣା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍ ନିୟମ ଉଲଂଘନକାରୀଙ୍କଠୁ ୨ କୋଟି ୧୭ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଫାଇନ୍ ଆଦାୟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୟେଲୋ ଜୋନ୍‌କୁ ଗଲା ୫ ଜିଲ୍ଲା, ପୂର୍ବରୁ ୨ ଜିଲ୍ଲା ରହିଛି ରେଡ୍ ଜୋନ୍‌ରେ
  • ||
  • ଝାରସୁଗୁଡା : କୋଇଲା ଖଣି ମ୍ୟାନେଜର ଅଫିସରୁ ମହିଳା କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ଝୁଲନ୍ତା ମୃତଦେହ ଉଦ୍ଧାର, କାରଣ ଅସ୍ପଷ୍ଟ
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରୁ ଛତିଶଗଡକୁ ସଂଯୋଗ ସମସ୍ତ ରାସ୍ତା ସିଲ୍, ଅପ୍ରେଲ ୩୦ଯାଏଁ ବସ୍ ଚଳାଚଳ ଠପ୍
  • ||
  • CBSE ଦଶମ ଶ୍ରେଣୀ ବୋର୍ଡ ପରୀକ୍ଷା ବାତିଲ, ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀଙ୍କ ମାର୍କ ସ୍ଥିର କରିବ ବୋର୍ଡ
  • ||

ୟେ ହାତ୍ ମୁଝେ ଦେ ଦେ ଠାକୁର୍ – ଆଜି କାଲି ଗଣମାଧ୍ୟମର ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ପୂର୍ବତନ ବିଚାରପତି ଜଷ୍ଟିସ ଅରଜିତ୍‌ ପଶାୟତଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ

12/10/2019 at 10:39 PM

କଟକ୧୨।୧୦-ୟେ ହାତ୍ ମୁଝେ ଦେ ଦେ ଠାକୁର୍।କିଏବା ନଜାଣେ ଏହି ଡାଏଲଗ୍ କୁ।ଆଜି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ବଲିଉଡ୍ ରେ ତିଆରି ହୋଇଥିବା ଏହି ସର୍ବୋତ୍କୃଷ୍ଟ ଫିଲ୍ମ ସୋଲେ ର ଏହି ଡାଏଲଗ୍ ଥିଲା ଖଳ ନାୟକ ଗବ୍ବର ସିଂଙ୍କର । ତେବେ ଗତ କାଲି ସଂଧ୍ୟାରେ ଏହି ଡାଏଲଗ୍ ଗୁଞରିତ ହୋଇଥିଲା କଟକ ଶତାବ୍ଦୀ ଭବନରେ । ଗତ କାଲି କଟକ ଶତାବ୍ଦୀ ଭବନରେ କେନ୍ଦ୍ର ସାହିତ୍ୟ ଏକାଡେମୀ ପକ୍ଷରୁ ଆୟୋଜିତ –ବ୍ୟକ୍ତି ଓ ବହି –କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଯୋଗ ଦେଇ ଏହି ଡାଏଲଗ୍ କୁ ଦୋହରାଇଛନ୍ତି ଜଷ୍ଟିସ୍ ଅରିଜିତ୍ ପଶାୟତ୍ ।.

ଆଜି କାଲି ଗଣମାଧ୍ୟମର ଭୂମିକାକୁ ନେଇ ଏହି ଡାଏଲଗ୍ ଟିକୁ ଦୋହରାଇଛନ୍ତି ଜଷ୍ଟିସ୍ ପଶାୟତ୍ । ଆଜିକାଲି ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଗୁଡିକ ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଏହି ଢଙ୍ଗରେ ନିଜର ସ୍ୱାର୍ଥ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରୁଛନ୍ତି ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜଷ୍ଟିସ୍ ପଶାୟତ୍ । ଜଷ୍ଟିସ୍ ପଶାୟତ୍ ଙ୍କ କହିବା ଅନୁସାରେ ଆଜି କାଲି ପ୍ରାୟ ସବୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ସାମ୍ବାଦିକମାନଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି —ୟେ ହାତ୍ ମୁଝେ ଦେ ଦେ ଠାକୁର୍—-ସାମ୍ବାଦିକର ହାତକୁ ବା କଲମକୁ ରାଜନୈତିକ ଦଳ ଗୁଡିକ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବା ଆରମ୍ଭ କଲେ, ଏହା ଗଣମାଧ୍ୟମ ପାଇଁ କିମ୍ବା ସମାଜ ପାଇଁ ଶୁଭଙ୍କର ନୁହେଁ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଜଷ୍ଟିସ୍ ପଶାୟତ୍ । କଲମ୍ ବାସ୍ତବିକ୍ ଖଣ୍ଡାଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ । ମାତ୍ର ଆଜିକା ପରିପ୍ରେକ୍ଷୀରେ , ଯେଉଁଠାରେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ କଲମ ନେତାଙ୍କ ନିକଟରେ ବିକ୍ରି ହୋଇଯାଇଛି, ଏଠି କଲମ ଖଣ୍ଡାଠାରୁ ଶକ୍ତିଶାଳୀ ହେବା ସମାଜ ପାଇଁ ଠିକ୍ ନୁହେଁ ବୋଲି ଜଷ୍ଟିସ୍ ପଶାୟତ୍ କହିଛନ୍ତି ।.

   Related Posts