Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||

ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ହେବାକୁ ଆବେଦନ କରିବେ ଜୈସନ ଗିଲେସ୍ପି

16/07/2019 at 6:19 PM

ଆଇସିସି ବିଶ୍ୱକପ୍ ସେମିରୁ ଫେରସ୍ତ ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଏବେ ଢେର ଆଗକୁ ଗତିକରି ଗଲାଣି। ଆସନ୍ତା ମାସରୁ ଟିମ୍ ର ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଗସ୍ତ ଆରମ୍ଭ ହେବ। ଏହି ଗସ୍ତରୁ ଫେରିବା ପରେ ଟିମ୍ କୁ ନୂଆ କୋଚ୍ ମିଳିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି। ଏଥିପାଇଁ ବିସିସିଆଇ ଆବେଦନ ଆହ୍ୱାନ କରିବାକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ପୂର୍ବତନ ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିୟ କ୍ରିକେଟର ତଥା ଦ୍ରୁତ ବୋଲର ଜୈସନ ଗିଲେସ୍ପି  ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ହେବାକୁ ଆବେଦନ କରିପାରନ୍ତି । 

୪୪ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଗିଲେସ୍ପି ଏବେ  ସସେକ୍ସ କାଉଣ୍ଟି ଟିମର କୋଚ୍ ଅଛନ୍ତି। ପୂର୍ବରୁ ଥରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ହେଡ୍ କୋଚ୍ ପଦବୀ ନିମନ୍ତେ ସେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ। ଏବେ ସେ କେବଳ ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ହେବାକୁ ଆଗ୍ରହୀ ହୋଇ ପାରନ୍ତି ବୋଲି ଅନୁମାନ କରାଯାଉଛି। ଭାରତୀୟ ଟିମର ବୋଲିଂ ଦୁର୍ବଳ ବୋଲି ଗତ ବିଶ୍ୱକପ୍ ରେ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇ ସାରିଛି। ଏଣୁ ଭରତ ଅଋଣଙ୍କୁ କୋଚ୍ ଭାବେ କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ରିନୱାଲ ନ କରିପାରନ୍ତି ବିସିସିଆଇ । ଏମିତିରେ ଟିମର ଫିଜିଓ ଏବଂ ଟ୍ରେନର ନୂଆ ନିଯୁକ୍ତ ହେବେ। ଏଣୁ ବିସିସିଆଇ ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ପରିବର୍ତ୍ତନ କଲେ ଗିଲେସ୍ପି ନିଶ୍ଚିତ ଆବେଦନ କରିବେ ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ରବି ଶାସ୍ତ୍ରୀ ଏବେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆର ମୁଖ୍ୟ କୋଚ୍ ଥିବା ବେଳେ ସଞ୍ଜୟ ବାଙ୍ଗର ବ୍ୟାଟିଂ ଓ ଭରତ ଅଋଣ ବୋଲିଂ କୋଚ୍ ଅଛନ୍ତି। ବିଶ୍ୱକପ୍  ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଟିମ୍ ସହ ସେମାନଙ୍କର କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଥିଲା। ତେବେ ବିଶ୍ୱକପ୍ ପରେ ପରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁଯାଉଥିବା ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟୁର ନିମନ୍ତେ ସେମାନଙ୍କର କଣ୍ଟ୍ରାକ୍ଟ ଅବଧିକୁ ୪୫ ଦିନ ସମ୍ପ୍ରସାରଣ କରାଯାଇଥିଲା। ଏଣୁ ୱେଷ୍ଟଇଣ୍ଡିଜ ଟୁରରୁଫେରିବା ପରେ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆକୁ ନୂଆ କୋଚ୍ ମିଳିବେ ବୋଲି ଆକଳନ କରାଯାଉଛି।  

   Related Posts