Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଅଂଳେଇ ମନ୍ଦିରରୁ ଦାନବାକ୍ସ ଉଠାଇନେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ସୁନାବେଡ଼ା ଟିଟିଏସରେ ଛାତ୍ର ଅଶାନ୍ତି, ଷ୍ଟାଇପେଣ୍ଡ ଟଙ୍କା ନମିଳିବାରୁ ବିକ୍ଷୋଭ
  • ||
  • ଜଳେଶ୍ବର : ଅବକାରୀ ବିଭାଗ ଦ୍ଵାରା ୪ ଚୋରା ଦେଶୀ ମଦ ବେପାରୀ ଗିରଫ, ୨ଶହ ଲିଟରରୁ ଅଧିକ ଦେଶୀ ମଦ ଜବତ
  • ||
  • ଆନନ୍ଦପୁର : କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲା ଘଷିପୁରା ଥାନା ଦୀପପାଳ ଗାଁରେ ଅଭାବନୀୟ ଘଟଣା, ଘର ଭିତରୁ ମିଳିଲା ନବ ବିବାହିତାଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବାପଘର ପକ୍ଷରୁ ହତ୍ୟା ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲା ଧରାକୋଟ ଥାନା ସୁଂଦୁରିଆପଲି ଗାଁ ନିକଟ ଋଷିକୁଲ୍ୟା ନଦୀରେ ବୁଡି ବୃଦ୍ଧା ମୃତ, ଶୌଚ ହେବାକୁ ଯାଇଥିବା ବେଳେ ବୁଡିଗଲେ
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୧୭୯ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୭ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୪୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ କମିବନି ବର୍ଷା, ଆସୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ
  • ||
  • ବଳଙ୍ଗା ଥାନାରେ ବିସ୍ଫୋରଣ : ଫାଟିଗଲା କାନ୍ଥ, ଆସବାବପତ୍ର ନଷ୍ଟ
  • ||

ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଠାରୁ ଅଲଗା ହେଲେ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର୍ ମିଆ ଖଲିପା : କହିଲେ- ଅନେକ ଚେଷ୍ଟା କଲି, କିନ୍ତୁ…

26/07/2021 at 4:42 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୨୬/୦୭ : ପୂର୍ବତନ ପର୍ଣ୍ଣ ଷ୍ଟାର ମିୟା ଖଲିଫା, ପୁଣି ଥରେ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ । ଏଥର ଆଲୋଚନାରେ ରହିବାର କାରଣ ତାଙ୍କର ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଜୀବନ । ମିଆ ଖଲିଫା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଘୋଷଣା କରି ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଦେଇଛନ୍ତି। ସେ ଘୋଷଣା କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି । ମିୟା ପ୍ରାୟ ୨ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ରୋବର୍ଟ ସାଣ୍ଡବର୍ଗଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ତାଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ନେଇଛନ୍ତି।

मिया खलीफा, रॉबर्ट सैंडबर्ग

ମିଆ ଖଲିଫା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ମାଧ୍ୟମରେ ଏହି ବିଷୟରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ସେମାନେ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ବିବାହ କରିଥିଲେ । ମିଆ କହିଛନ୍ତି, ତାଙ୍କର ବିବାହକୁ ଆଗକୁ ବଢାଇବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି କାମ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ସେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ପରସ୍ପରଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଛନ୍ତି। ଅଲଗା ହେବା ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ଏବଂ ଥେରାପି ମଧ୍ୟ ନେଇଛନ୍ତି, କିନ୍ତୁ କୌଣସି ସୁଫଳ ମିଳି ନାହିଁ ।

ମିଆ ତାଙ୍କ ପୋଷ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଆମେ ଆତ୍ମବିଶ୍ୱାସରେ କହିପାରିବୁ ଯେ ଆମେ ଆମର ବିବାହକୁ ବଞ୍ଚାଇବା ପାଇଁ ଯଥାସମ୍ଭବ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ପ୍ରାୟ ଏକ ବର୍ଷ ଧରି ଥେରାପି ନେବା ପରେ ଏବଂ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ ପରେ ମଧ୍ୟ ଆମେ ଅଲଗା ହେଉଛୁ। ଆମେ ସର୍ବଦା ଭଲ ବନ୍ଧୁ ହୋଇ ରହିବୁ । ସବୁବେଳେ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲପାଇବା ଏବଂ ସମ୍ମାନ କରିବୁ । କାରଣ ଆମେ ଜାଣୁ ଯେ ଆମର ଅଲଗା ହେବାର କାରଣ କୌଣସି ଘଟଣା କିମ୍ବା ମତଭେଦ ନୁହେଁ । ଯାହା ପରିବର୍ତ୍ତନ ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ ।’

मिया खलीफा, रॉबर्ट सैंडबर्ग

ସେ ଆହୁରି ଲେଖିଛନ୍ତି- ‘ଆମ ମଧ୍ୟରୁ କେହି ପରସ୍ପରକୁ ଦୋଷ ଦେଇ ପାରିବେ ନାହିଁ । କୌଣସି ଅନୁତାପ ନକରି ଆମେ ଏହି ଚାପ୍ଟର୍ ବନ୍ଦ କରୁଛୁ । ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଅଲଗା ଭାବରେ ସବୁକିଛି ଆରମ୍ଭ କରିବାକୁ ଯାଉଛୁ । ତଥାପି, ଆମେ ଆମର ପରିବାର, ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ଗୃହପାଳିତ କୁକୁରମାନଙ୍କ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ରହିବୁ । ଏହି କାମ ପୂର୍ବରୁ ହେବାର ଥିଲା କିନ୍ତୁ ଆମେ ସମୟ ନେଇଥିଲୁ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ଆମେ ଏଥିରେ ଖୁସି । ମିଆଙ୍କ ଏହି ପୋଷ୍ଟ  ପରେ ତାଙ୍କ ଫ୍ୟାନ୍ସମାନେ ବହୁତ ନିରାଶ ହୋଇଯାଇଛନ୍ତି ।

   Related Posts