Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିଏସଏଫର ବଡ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ, ବାଂଲାଦେଶ ସୀମାରେ ୮୨ ନକଲି ଡ୍ରାଇଭିଂ ଲାଇସେନ୍ସ ଜବତ
  • ||
  • ୟୁପି ସମର: ଅଖିଳେଶଙ୍କ ପାଇଁ ପ୍ରଚାର କରିବେ ମମତା, ଫେବୃଆରୀ ୮ରେ ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ଭର୍ଚୁଆଲ ରାଲି
  • ||
  • ଆସନ୍ତାକାଲି ପ୍ରଥମ ଦିନିକିଆ: କିଏ କରିବ ଓପନିଂ ? ଖୁଲାସା କଲେ ରାହୁଲ, ୫ ବର୍ଷ ପରେ ଦିନିକିଆକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ କରିବେ ଏହି ଖେଳାଳି
  • ||
  • କାରିଗରଙ୍କଠୁ ଲାଞ୍ଚ ନେବା ମହଙ୍ଗା ପଡିଲା, ଭିଜିଲାନ୍ସ ଦ୍ଵାରା ବନ୍ଧା ହେଲେ ହସ୍ତଶିଳ୍ପ ନିଗମର ସହ-ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଓ କ୍ରାପ୍ଟମ୍ୟାନ୍
  • ||
  • କଲେଜ୍ରେ ନିର୍ବାଚନୀ ସଭା ନେଇ କଠୋର ହେଲେ ଏସଇସି: ଏସଡିପିଓ ଏବଂ ପ୍ରିନ୍ସିପାଲଙ୍କୁ ନିଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ଦେଲେ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ
  • ||
  • IPL 2022: କେଏଲ ରାହୁଲଙ୍କ ସହ ଏହି ଦୁଇ ଖେଳାଳିଙ୍କୁ ନିଜ ଦଳରେ ସାମିଲ୍ କଲା ଲକ୍ଷ୍ନୌ ଫ୍ରାଞ୍ଚାଇଜି
  • ||
  • ମଙ୍ଗଳବାର ପୃଥିବୀର ନିକଟତର ହେବ ବିରାଟ ଗ୍ରହାଣୁ : ମାଡ ହେଲେ ଘଟାଇବ ବିନାଶ !
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୨ ଲକ୍ଷ ୩୮ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୩୧୦ ମୃତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୪୮୮କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୧ ହଜାର ଉପରେ ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୧୧୦୮୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୫୫୪୮୭ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||

ରାସ୍ତାରେ ଆହତ ଅବସ୍ଥାରେ ପଡ଼ିଥିବା ମହିଳାଙ୍କୁ କୋଳରେ ଉଠାଇ ନେଇ ଦୌଡ଼ିଲେ ଯୁବକ : ଲୋକେ ଦେଖି ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ

15/09/2019 at 10:56 AM

ଆଗ୍ରା ୧୫/୯: ଯୁଗ କେତେ ବି ଖରାପ ଆସିଲେ ବି ମାନବିକତା କେବେ ମରିନଥାଏ। ମାନବିକତା ସବୁବେଳେ ଜୀବିତ ରହିଥାଏ। ଠିକ୍ ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ହାଥରସ ଜିଲ୍ଲାର ସାସନିରେ। ଏଠାରେ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଥିବା ଜଣେ ଆହତ ମହିଳାଙ୍କୁ ସବୁ ଠିଆ ହୋଇ ଚୁପଚାପ୍ ଦେଖୁଥିଲେ,କିନ୍ତୁ କୋଚିଙ୍ଗରୁ ଫେରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ତାଙ୍କୁ କୋଳରେ ଧରି ହସ୍ପିଟାଲ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଚିକିତ୍ସା କରାଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କ ନାଁ କହିବାକୁ ବି କୁଣ୍ଠାବୋଧ କରୁଥିଲେ। ତାଙ୍କର ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି।

 ଏହି ଘଟଣାଟି ହେଉଛି ଆଗ୍ରା-ଅଲିଗଡ଼ ରୋଡ଼ ସ୍ଥିତ ରୁଦାୟନ ଆଡ୍ଡାର। ଜରେୟା ଗାଁ ବାସିନ୍ଦା କୈଳାଶ ଚନ୍ଦ୍ରଙ୍କ ପତ୍ନୀ ସାବିତ୍ରୀ କୌଣସି କାମ ପାଇଁ ବଜାର ଆସିଥିଲେ। କାମ ସାରିବା ପରେ ସେ ଚାଲି ଚାଲି ଘରକୁ ଯାଉଥିଲେ। ଏହା ପରେ ରାସ୍ତାପାର କରୁଥିବାବେଳେ ଅଲିଗଡ଼ରୁ ଆସୁଥିବା ଏକ ଅଟୋ ତାଙ୍କୁ ଧକ୍କା ମାରିଥିଲା। ସେ ରାସ୍ତାରେ ପଡ଼ିଯାଇ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଥିଲେ।

ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକ ଏବଂ ଦୋକାନୀଙ୍କ ଭିଡ଼ ଜମି ଯାଇଥିଲା। ଏତେ ଲୋକ ସେଠାରେ ଥିବା ସତ୍ବେ କେହି ମହିଳାଙ୍କୁ ସାହାଯ୍ୟ କରିନଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କୋଚିଙ୍ଗରୁ ପାଠପଢ଼ି ଫେରୁଥିବା ଜଣେ ଯୁବକ ଆହତ ମହିଳାଙ୍କୁ ନିଜ କୋଳରେ ଉଠାଇ ଚିକିତ୍ସା ନିମନ୍ତେ ହସ୍ପିଟାଲ ପହଞ୍ଚାଇଥିଲେ। ଅବସ୍ଥା ଶୋଚନୀୟ ହେବାରୁ ଡାକ୍ତର ମହିଳାଙ୍କୁ ଜିଲ୍ଲା ହସ୍ପିଟାଲକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରିଥିଲେ। ମହିଳାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲକୁ ଆଣିଥିବା ଯୁବକଙ୍କୁ ପୋଲିସ୍ ଏବଂ ଡାକ୍ତରମାନେ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ। ଏପରି ସାହସିକତା କାମ ସମସ୍ତଙ୍କୁ କରିବା ଉଚିତ୍ ବୋଲି ଡାକ୍ତର କହିଥିଲେ।

ସେହି ଅଟୋରେ ବସିଥିବା ଯାତ୍ରୀ ୩ଜଣ ମଧ୍ୟ ଆହତ ହୋଇଥିଲେ। ସେହିପରି ଉତକ୍ଷିପ୍ତ ଲୋକେ ଅଟୋ ଚାଳକ ଅମିତକୁ ପିଟିଥିଲେ ଏବଂ ତାକୁ ପୋଲିସ ହେପାଜତରେ ଦେଇଥିଲେ।

   Related Posts