Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ୧୦ ହଜାର ତଳକୁ ଖସିଲା ଦୈନିକ ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୯୮୩୩ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୧୮୭୨୯୫ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଶିବାଡ ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଇସପାତ୍, ୮ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଯୁବକଙ୍କୁ ଜୋତାରେ ମାରିଲେ ଛାତ୍ରୀ , ପରେ ଲୋକେମାନେ ମଧ୍ୟ ମାରିଲେ ମାଡ, ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ,ପୋଲିସ କହିଲା- ସାବାଶ !

16/09/2019 at 4:52 PM

ହସନପୁର୧୬|୯:  ଇଣ୍ଟର କଲେଜର କିଛି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜଣେ ଯୁବକ ବାରମ୍ବାର ହଇରାଣ କରୁଥିଲା। ଖରାପ କମେଣ୍ଟ ମାରିବା ସହ ଦୁର୍ବବ୍ୟବହାର ମଧ୍ୟ କରୁଥିଲା। ପ୍ରତିଦିନ ବାଇକ୍‌ରେ ଆସି କଲେଜର କିଛି ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଖରାପ ନଜରରେ ଦେଖୁଥିଲା। ବାରମ୍ବାର ଏମିତି ହେବା ପରେ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଧର୍ଯ୍ୟଚ୍ୟୁତି ହୋଇଥିଲା । ଏକାଦଶ ଶ୍ରେଣୀର ଦୁଇ ଜଣ ଝିଅ ସାହାସ ଦେଖାଇ ଯୁବକର ଦୃଢ ମୁକାବିଲା କରିଥିଲେ।

ଜୋତାରେ ମାଡ ମାରି ଯୁବକଙ୍କୁ ଉଚିତ୍‌ ଶିକ୍ଷା ଶିଖାଇଥିଲେ । ତାଙ୍କୁ ଦେଖି ଆଖପାଖ ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଯୁବକକୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ ମାରିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାଟି ଉତ୍ତର ପ୍ରଦେଶର ଅମରୋହା ଅଂଚଳ ଅନ୍ତର୍ଗତ ହସନପୁର ସ୍ଥିତ ସୁଖଦେବ ଇଣ୍ଟର କଲେଜର କିଛି ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିଲା। କିଛି ଲୋକ ଯୁବକକୁ ଜୋରସୋରରେ ଚାପୁଡା ମାରିଛନ୍ତି। ଏହି ଘଟଣାର ଭିଡିଓ ମଧ୍ୟ କରାଯାଇଛି।

ଏହା ପରେ ପୋଲିସ ମାମଲା ରୁଜୁ କରିଥିଲା। ଦୁଇଜଣ ଛାତ୍ରୀ ଏଭଳି ସାହସିକତା ଦେଖାଇଥିବାରୁ ପୋଲିସ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସା କରିଛି ।  ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିରୋଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ କରାଯିବ ବୋଲି ପୋଲିସ କହିଛି।

ତଦନ୍ତ ପରେ ଜଣା ପଡିଛି ଯେ, ଗତ ଗୋଟେ ମାସ ଧରି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଛାତ୍ରୀମାନଙ୍କୁ ହଇରାଣ କରୁଥିଲା। ସେଠାର ଝିଅମାନଙ୍କୁ ଆତ୍ମରକ୍ଷା ପାଇଁ ଶିକ୍ଷା ଦିଆଯାଏ। ଏହି କାରଣ ଯୋଗୁଁ ଝିଅମାନେ ଏଭଳି କାମ କରିବା ପାଇଁ ପଛାଇ ନଥିଲେ। ସେଠାର ଲୋକମାନେ ମଧ୍ୟ ଯୁବକକୁ ନିଜ ବାଇକ ଉପରେ ଠିଆ କରାଇ ନିର୍ଧୁମ୍‌ ମାଡ ମାରିଥିଲେ।

   Related Posts