Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ପୂର୍ବ ଗୋଦାବରୀରେ ଭାରସାମ୍ୟ ହରାଇ ଓଲଟିଲା ଭ୍ୟାନ୍, ୬ ଜଣଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ବୌଦ୍ଧ : ରାସ୍ତା ଉପରେ ପଡିଛି ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ହତ୍ୟା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ୩୧ରେ ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ ! ଉତ୍ତର ଓ ଉପକୂଳ ଓଡିଶାରେ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ସ୍କର୍ପିଓ ଜାଳିଦେଲେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତ, ଗାଡିରେ ଥିବା ୩ ଜଣଙ୍କୁ ନିସ୍ତୁକ ମାଡ
  • ||
  • ପରାଜୟ ଧାରା ଭାଙ୍ଗିଲା ଚେନ୍ନାଇ, ୬ ଓ୍ୱିକେଟରେ ହାରିଲା କୋଲକାତା ନାଇଟ ରାଇଡର୍ସ
  • ||

ଆଇଟମ ଗାର୍ଲ ରାନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କୁ ବଳିଗଲେ ମାଡାମ ସୋନାଲି, ମଞ୍ଚରେ ଅଶ୍ଳୀଳତାର ସବୁ ସୀମା ସରହଦ ପାର କଲେ… ପୋଲିସ ବି ଚୂପ୍…

26/09/2019 at 6:42 PM

ଅନୁଗୁଳ୨୬|୯; ରାନୀ ପଣ୍ଡା ପରେ ଏବେ ପୁଣି ଜଣେ ନବାଗତ ଅପେରା ଡ୍ୟାନ୍ସର ମାଡ଼ମ ସୋନାଲି ଚର୍ଚ୍ଚାରେ। ଏବେ ହଲଚଲ ମଚାଉଛନ୍ତି ଅପେରା “ମାୟା ନଗରୀରେ”। ସୋନାଲି ଷ୍ଟେଜକୁ ଉଠିବା କ୍ଷଣି ହୁଇସିଲ ଏବଂ ଛୁଇଁବା ପାଇଁ ବେଶ ଉଠୁଛି ପଡୁଛି ଷ୍ଟେଜ।

କିଏ କିଏ ଟଙ୍କାରେ ବର୍ଷା କରୁଛନ୍ତି। କିଏ କିଏ ଛାତିରେ ଟଙ୍କା ମଧ୍ୟ ପୁରାଇ ଦେଉଛନ୍ତି। ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଭଳି ଉତ୍ତେଜିତ ନୃତ୍ୟ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି। ହିନ୍ଦୀ ଓଡ଼ିଆ ଗୀତରେ ପୁରା ଷ୍ଟେଜ ଉଠୁଛି ପଡୁଛି।

ଉତ୍ତେଜିତ କଲାଭଳି ପୋଷାକ ମଧ୍ୟ ପିନ୍ଧୁଛନ୍ତି। ଅନଗୁଳର ଏକ ମାଲିକ ଏହି ଅପେରା ମାୟା ନଗରୀ କରିଛନ୍ତି। ଲୋକମାନେ ତାଙ୍କୁ କହୁଛନ୍ତି ଇଏ ରାନୀ ପଣ୍ଡାଙ୍କଠୁ ବଳି ପଡିଲେ।

କିନ୍ତୁ କିଛି ଲୋକ ଏହି ନୃତ୍ୟକୁ ନାପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି। କହୁଛନ୍ତି ନାରୀକୁ ଉପଭୋଗର ବସ୍ତୁ ଭଳି ବ୍ୟବହାର କରିବା ଠିକ ନୁହଁ। ଶସ୍ତା ସଫଳତା ଓ ଲୋକପ୍ରିୟତା ପାଇଁ ଯାତ୍ରା ଦଳମାନେ ଏଭଳି ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ ପରିବେଷଣ କରୁଛନ୍ତି । ଏହା ଉପରେ କକଣା ଲାଗିବା ଜରୁରୀ ହୋଇପଡିଛି ।

ଯାତ୍ରାରେ ଏଭଳି ନୃତ୍ୟ ଚାଲିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ପୋଲିସ ପ୍ରଶାସନ ଚୁପ୍‌ ବସିବା ସମସ୍ତଙ୍କୁ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ କରିଛି । ନୃତ୍ୟର ତାଳ ଲୟ ଅପେକ୍ଷା ଅଳ୍ପ ବସ୍ତ୍ର ଓ ଅଙ୍ଗ ପ୍ରଦର୍ଶନକୁ ଏହି ଯାତ୍ରା ନୃତ୍ୟରେ ପ୍ରାଧାନ୍ୟ ଦିଆଯାଇଛି । ରାନୀ ପଣ୍ଡା ଅଭିନୟ କରୁଥିବା ଯାତ୍ରା ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ମଧ୍ୟ ଏବେ ଯାଜପୁର ଜିଲ୍ଲାରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେଉଛି । ଆଇଟମ ଗାର୍ଲ ରାନୀ ଶୀର୍ଷକ ନାଟକରେ ନିଜେ ରାଣିପଣା୍ଡା ଅଭିନୟ କରୁଛନ୍ତି ।

ରାନୀଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ନୃତ୍ୟ ଯୋଗୁଁ ଖଣ୍ଡଗିରି ଯାତ୍ରାରେ ଯାତ୍ର ସଚ୍ଚିଦାନନ୍ଦ ବଦନାମ ହେଲେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟବସାୟିକ ସଫଳତା ହାସଲ କରିଥିଲା । ତାକୁ ନଜରରେ ରଖି ଏବେ କିଛି ନୂଆ ଯାତ୍ରାଦଳ ସେଭଳି ପନ୍ଥା ଅବଲମ୍ବନ କରୁଥିବା କୁହାଯାଉଛି ।

   Related Posts