Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ସୈତାନ ସ୍ୱାମୀ, ସ୍ତ୍ରୀର ତଣ୍ଟିଚିପି କଲା ହତ୍ୟା !
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ କରୋନା ନେଲା ୪୨ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ, ୩୩୮୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମୁଛି ସଂକ୍ରମଣ, ରାଜ୍ୟରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ୩୪୦୫ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଚିରାଗଙ୍କ ହାତରୁ ଖସିଲା କମାଣ୍ଡ୍ : ଚାଚା ପଶୁପତିଙ୍କୁ ଗ୍ରୀନ ସିଗନାଲ୍, LJP ସଂସଦୀୟ ଦଳର ନେତା ହେଲେ ପାରସ
  • ||
  • ସାରା ବିଶ୍ୱର ଚିନ୍ତା ବଢାଇଲା ଡେଲ୍ଟା ଭାରିଆଣ୍ଟ : ବ୍ରିଟେନ ସମେତ ଅନେକ ଦେଶରେ ଫେରିଲା କଟକଣା
  • ||
  • ନକଲି ଔଷଧ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ କରିବ କ୍ରାଇମବ୍ରାଞ୍ଚ୍, ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ଦେଲେ ମୁଖ୍ୟମନ୍ତ୍ରୀ
  • ||
  • କାର୍ଯ୍ୟାଳୟ ନା ସ୍ପା ? ଖଟରେ ଆରାମରେ ଶୋଇଛନ୍ତି ପୋଲିସ ବାବୁ, କଏଦୀ କରୁଛନ୍ତି ମସାଜ୍
  • ||

ଶେଷରେ ଜଣାପଡିଲା ଯେ, ପୋଲିସ୍ ଅଫିସରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଥିଲେ କଲ୍ ଗାର୍ଲ୍ : ହେଲେ ପୋଲିସ ଅଫିସର କିନ୍ତୁ ଆଗରୁ ଜାଣିଥିଲେ ନିଜ ପତ୍ନୀଙ୍କ ବିଷୟରେ

8/01/2019 at 4:27 PM

ଇଂଲଣ୍ଡ ୮/୧: ଇଂଲଣ୍ଡର ଜଣେ ପୋଲିସ୍ ଅଫିସରଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଦେହ ବ୍ୟାପାର କରୁଥିଲେ। ସେ ଦୀର୍ଘ ଦିନରୁ ଏହି ଧନ୍ଦା କରୁଥିଲେ। ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟର କଥା ଏହିକି ଯେ ଏହା ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ଏବଂ ପରିବାର ଲୋକେ ମଧ୍ୟ ଜାଣିଥିଲେ। ତାଙ୍କ ସ୍ବାମୀ ନିଜ ବିଭାଗରେ ଏହି ବିଷୟର ଲିଖିତ ସୂଚନା ଦେଇଥିଲେ। ୨ବର୍ଷ ପୂର୍ବରୁ ଯେତେବେଳେ ଏହି ମାମଲା ଚର୍ଚ୍ଚାର ପରିସରକୁ ଆସିଥିଲା ସେତେବେଳେ ସମସ୍ତେ ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣା ୨୦୧୭ମସିହାର। ମିଳିଥିବା ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ ୩୦ବର୍ଷର ନିକୋଲ ଜେନ (ଛଦ୍ମନାମ) ଟଙ୍କା ଏବଂ ମସ୍ତି ପାଇଁ ଦେହ ବ୍ୟାପାର ଧନ୍ଦାରେ ପଶିଥିଲେ। ନିକୋଲ କେତେକ ପର୍ଣ୍ଣ ଫିଲ୍ମରେ ମଧ୍ୟ କାମ କରିଛନ୍ତି। ଏହା ସହିତ ସେ ପର୍ଣ୍ଣ ମଡେଲିଂ ମଧ୍ୟ କରିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକ ଯେତେବେଳେ ଦେହ ବ୍ୟାପାର ସହ ଜଡ଼ିତ ଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପର୍ଦ୍ଦା ଫାସ୍ କରିବା ପାଇଁ ନିକୋଲଙ୍କ ସହ ସମ୍ପର୍କ କରିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ନିକୋଲ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଅଜଣା ସ୍ଥାନକୁ ଡାକିଥିଲେ। ନିକୋଲ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ ଏହି ଯୈାନ ବ୍ୟାପାରର ମୂଲ୍ୟ କହିଥିଲେ ଯେଉଁଥିରେ ଛୁଇଁବାଠାରୁ ଆରମ୍ଭ କରି ଶାରିରୀକ ସମ୍ପର୍କ ସ୍ଥାପନ କରିବା ପାଇଁ ଅଲଗା ଅଲଗା ମୂଲ୍ୟ ରହିଥିଲା।

ଦୀର୍ଘ ୧୦ବର୍ଷ ହେବ ସେ ଏହି ବେଶ୍ୟାବୃତ୍ତିରେ ଅଛନ୍ତି ବୋଲି ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କୁ କହିଥିଲେ। ସେ ସପ୍ତାହରେ ୩ଦିନ ଏହି କାମ କରନ୍ତି। ନିକୋଲ କହିଥିଲେ ତାଙ୍କୁ ଏସବୁ କରିବାକୁ ଭଲ ଲାଗିଥାଏ ଏବଂ ସେ ଏସବୁ ଟଙ୍କା ଏବଂ ମସ୍ତି ପାଇଁ କରନ୍ତି। ତାଙ୍କୁ ଥରେ ଏଥିପାଇଁ ପୋଲିସ ଗିରଫ ବି କରିଥିଲେ।

ନିକୋଲଙ୍କ ସ୍ବାମୀଙ୍କୁ ଯେତେବେଳେ ଏହା ବିଷୟରେ ପଚରାଯାଇଥିଲା ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ଜାଣିଛନ୍ତି ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ଜଣେ ବେଶ୍ୟା ବୋଲି। ତାଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ବୃତ୍ତିକୁ ନେଇ ତାଙ୍କ ପରିବାର ଲୋକଙ୍କ କୈାଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ। ନିକୋଲଙ୍କ ପରିବାରଲୋକଙ୍କ ମଧ୍ୟ କୈାଣସି ଆପତ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି ମାମଲା ଏବେ ଚର୍ଚ୍ଚାର ବିଷୟ ହୋଇଛି।  

   Related Posts