Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଅଗସ୍ତି ନୂଆଗାଁ ଓ ଚମାଖଣ୍ଡି ପଞ୍ଚାୟତର ସରପଞ୍ଚ ଏବଂ ସମିତି ସଭ୍ୟ ପ୍ରାର୍ଥୀ ନିର୍ଦ୍ବନ୍ଦରେ ନିର୍ବାଚିତ
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ବୁଧବାର ସୁସ୍ଥହେଲେ ଆଉ ୧୦ହଜାର ୭୮ଜଣ କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ, ଖୋର୍ଦ୍ଧାରୁ ସର୍ବାଧିକ ୨୮୭୩ ଜଣ ଡିସଚାର୍ଜ
  • ||
  • ପାଟ୍ରୋଲିଂ ଗାଡିକୁ ଚକ୍‌ମା ଦେଇ ଖସିଯିବା ବେଳେ ଗୋଡାଇ ଗୋଡାଇ କାବୁ କଲା ପୋଲିସ: ଅଟୋରୁ ବିପୁଳ ଗଞ୍ଜେଇ ଜବତ, ୫ ଗିରଫ
  • ||
  • ମାତ୍ର ୬୦ ସେକେଣ୍ଡରେ ଜଣାପଡିବ ଶରୀରର ରକ୍ତ ସର୍କରା, ଛୁଞ୍ଚିର ଭୟ ରହିବନି… ଆସିଗଲା ନୂଆ ମେସିନ୍
  • ||
  • ଖଲ୍ଲିକୋଟ : ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାଚନ ପାଇଁ ଗଞ୍ଜାମ ଜିଲ୍ଲାର ଚୂଡାନ୍ତ ପ୍ରାର୍ଥୀ ତାଲିକା ପ୍ରକାଶ, ମୈଦାନରେ ୧୩ ହଜାର ୬୭୫ ପ୍ରାର୍ଥୀ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଭୀମସାର ଡାକ୍ତରୀ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଆତ୍ମହତ୍ୟା ଉଦ୍ୟମ, ଗୋଡ ଭାଙ୍ଗିବା ସହ ଶରୀରରେ ଲାଗିଛି ଆଘାତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଜାଲ୍‌ ପ୍ରମାଣପତ୍ର ଦେଇ ୩କୋଟି ୬୮ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଠକେଇ ଅଭିଯୋଗ, ପିଏନବି ପୂର୍ବତନ ମୁଖ୍ୟ ପରିଚାଳକ ସମେତ ୩ ଗିରଫ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : କୋଭିଡ୍‌ର କେବେ ବି ଅନ୍ତ ହେବନାହିଁ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ କରୋନା ସଂକ୍ରମଣ କମିବା ନେଇ ମିଳିଲାଣି ସଂକେତ : SRC
  • ||
  • ପୁରୀ : ମହିଳାଙ୍କ ଅଶ୍ଳୀଳ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ପଡିଲା ମହଙ୍ଗା, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଗିରଫ
  • ||

ରାଜ୍ୟରେ ହକି ଫିଭର : ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ହକି ଟିମ୍

24/11/2018 at 10:04 AM

ଭୁବନେଶ୍ବର ୨୪|୧୧:  ରାଜ୍ୟରେ ହକି ଫିଭର । ଆସନ୍ତା ୨୮ରୁ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମରେ ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି ବିଶ୍ବକପ୍ ହକି ମହାକୁମ୍ଭ । ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ହକି ଟିମ୍ ଆସି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ବିଶ୍ବକପ୍ ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରକାର ପ୍ରସ୍ତୁତି ସରିଛି ବୋଲି ଉଭୟ ଟିମ୍ ପକ୍ଷରୁ କୁହାଯାଇଛି ।

ବିଶ୍ବକପ୍ ହକି ପାଇଁ ସମସ୍ତଙ୍କ ମନରେ ବଢ଼ୁଛି ଉତ୍କଣ୍ଠା । ପିଲାଠୁ ବୁଢ଼ା ସମସ୍ତଙ୍କ ଠାରେ ହକି ଫିଭର । କେବଳ ରାଜଧାନୀ ନୁହେଁ । ପୂରା ରାଜ୍ୟରେ ଏବେ ହକି ଫିଭର ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି । ହକି ମହାକୁମ୍ଭକୁ ନେଇ ରାଜଧାନୀ ସଜେଇ ହୋଇ ଥିବାବେଳେ କଳିଙ୍ଗ ଷ୍ଟାଡିୟମ ମ୍ୟାଚ୍ ପାଇଁ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ଅଛି । ଆସନ୍ତା ୨୮ ରୁ ଆରମ୍ଭ ହେବ ମହାକୁମ୍ଭ । ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଏବଂ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ଟିମ୍ ଆସି ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚିବା ପରେ ସିଧା ହୋଟେଲକୁ ଯାଇଥିଲେ । ଏହି ମହାକୁମ୍ଭକୁ ନେଇ ଇଂଲଣ୍ଡ ଟିମର ଅଧିନାୟକ ବେଶ୍ ଉତ୍ସାହିତ ଥିବା କହିଛନ୍ତି ।

ସେପଟେ ଶୁକ୍ରବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ ହକି ଟିମ୍ ଦ୍ବିତୀୟ ଦଳଭାବେ ଭୁବନେଶ୍ବରରେ ଆସି ପହଞ୍ଚିଛି । ବିଶ୍ବକପ୍ ପାଇଁ ଟିମ୍ ପୁରା ପ୍ରସ୍ତୁତ ବୋଲି କୋଚ୍ କହିଛନ୍ତି । ଚଳିତ ବିଶ୍ବକପରେ ଫ୍ରାନ୍ସ ଓ ସ୍ପେନ୍ ଟିମ୍ ପାଇଁ ମୁଖ୍ୟ ପ୍ରତିଦ୍ବନ୍ଦୀ ହେବ ନ୍ୟୁଜିଲାଣ୍ଡ । ପୂର୍ବରୁ ଆର୍ଜେଣ୍ଟନା, ସାଉଥ ଆଫ୍ରିକା, ଚୀନ,  ଫ୍ରାନ୍ସ, ସ୍ପେନ୍ ଟିମ୍ ପହଞ୍ଚି ସାରିଛି । ବିଶ୍ବର ଶ୍ରେଷ୍ଠ ୧୬ଟି ଦଳର ଷ୍ଟିକ୍ ଚାଳନା ଦେଖିବାକୁ ସବୁଠି ଦର୍ଶକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଉତ୍କଣ୍ଠା ।

   Related Posts