Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୮୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୧୯୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଓଡିଶା ହାତରୁ ଖସୁଛି ବନ୍ଧୁଗାଁ ବ୍ଲକ, ଲୋଭ ଦେଖାଇ ଗାଁ ଲୋକଙ୍କୁ ନିଜ ଆଡକୁ ଟାଣୁଛି ଆନ୍ଧ୍ର
  • ||
  • ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ, ୩ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ବାଇକକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା ହାଇଓ୍ୱା, ଆରୋହୀ ମୃତ
  • ||
  • ଯୁବତୀଙ୍କୁ ଘରୁ ଉଠାଇ ନେଇ ୧୫ ଦିନ ଧରି ଦୁଷ୍କର୍ମ ! ଅଭିଯୁକ୍ତ ଦେଉଥିଲା ହତ୍ୟା ଧମକ, ଫଟୋ ଭାଇରାଲ ନେଇ କରୁଥିଲା ବ୍ଲାକମେଲିଂ…
  • ||
  • ତାତିରୁ ଏବେ ନିସ୍ତାର ନାହିଁ, ଆହୁରି ଛଟପଟ କରିବ ଖରା
  • ||
  • ବାରିପଦା : କୋଭିଡ ନିୟମକୁ ବେଖାତିର, ୫ଟି ଦୋକାନ ସିଲ୍‌
  • ||

ଘରେ ପଶି ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ଜାଳିଦେଲା ଯୁବକ

4/04/2019 at 3:08 PM

ତ୍ରିସୁର ୪/୪ : କେରଳର ତ୍ରିସୁରରେ ଘଟିଛି ଏକ ଲୋମ ହର୍ଷଣକାରୀ ଘଟଣା | ଜଣେ ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଛାତ୍ରୀଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ନିଆଁ ଲଗାଇଦେଇଛି ଜଣେ ଯୁବକ | ଅଭିଯୁକ୍ତ ଜଣକ ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ନିଆଁ ଲଗାଇ ଦେଇଛି | ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ପଡୋଶୀ ଘର ଭିତରକୁ ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ସେତେବେଳକୁ ବହୁତ ଡେରି ହୋଇଯାଇଥିଲା | ପଡୋଶୀ ତୁରନ୍ତ ପୋଲିସକୁ ଖବର ଦେଇଥିଲେ | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଛି |


ପୋଲିସ ସୂଚନା ଅନୁଯାୟୀ, ନୀତିଶ ନାମକ ୩୨ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଯୁବକ ବହୁତ ଦିନ ହେଲା ଛାତ୍ରୀଙ୍କ ପିଛା କରୁଥିଲା | ଗତକାଲି ଅର୍ଥାତ ବୁଧବାର ଦିନ ଅଭିଯୁକ୍ତ ନୀତିଶ ଯୁବତୀଙ୍କ ପିଛା କରି କରି ତାଙ୍କ ଘର ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ପହଂଚି ଯାଇଥିଲା | ନୀତିଶ ସିଧାସଳଖ ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରେ ପଶି ତାଙ୍କୁ ଜୀବନ୍ତ ଜଳାଇ ଦେଇଥିଲା |


ଯୁବତୀଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲଗାଇବା ପରେ ଯୁବତୀ ଜୀବନ ବିକଳରେ ପାଟି କରିଥିଲେ | ଯୁବତୀଙ୍କ ପାଟି ଶୁଣି ପାଖ ପଡୋଶୀ ଦୌଡ଼ି ଆସିଥିଲେ | ଖବରପାଇ ପାଖାପାଖି ଅଂଚଳରେ ରହୁଥିବା ଯୁବତୀଙ୍କ କିଛି ସମ୍ପର୍କୀୟ ମଧ୍ୟ ପହଂଚିଥିଲେ | ଯେତେବେଳେ ପଡୋଶୀ ଯୁବତୀଙ୍କ ଘରେ ପହଂଚିଥିଲେ ସେତେବେଳେ ଯୁବତୀ ବାଥରୁମ ଭିତରେ ଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ଦେହରେ ନିଆଁ ଲାଗିଥିଲା | କିନ୍ତୁ ପଡୋଶୀ ଲୋକେ ଯୁବତୀଙ୍କୁ ବଞ୍ଚାଇ ପାରିନଥିଲେ |


ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ପଛପଟ କବାଟ ଦେଇ ଘରେ ପଶିଥିବା ନେଇ ସନ୍ଦେହ କରିଛନ୍ତି ସ୍ଥାନୀୟ ବିଧାୟକ | ତେବେ ଘଟଣା ବେଳେ ଘରେ ଯୁବତୀଙ୍କ ଜେଜେମା ଘରେ ଥିଲେ | ଏତିକିବେଳେ ମଉକା ଦେଖି ଅଭିଯୁକ୍ତ ଏହିଭଳି କାଣ୍ଡ ଘଟାଇଛି | ପୋଲିସ ଯୁବତୀଙ୍କ ଶବ ଜବତ କରି ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇବା ସହ ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି |

   Related Posts