Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବିରାଟ କୋହଲିଙ୍କ ଘୋଷଣା, ଟି-୨୦ ୱାର୍ଲ୍ଡ କପ୍‌ ପରେ ଛାଡ଼ିବେ କ୍ୟାପ୍ଟେନ୍‌ ପଦ
  • ||
  • ସାନଖେମୁଣ୍ଡି : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଆସିଷ୍ଟାଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର, ଠିକାଦାରଙ୍କଠୁ ନେଉଥିଲେ ୫୦ହଜାର ଟଙ୍କା ଲାଞ୍ଚ
  • ||
  • ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ : ବଙ୍ଗୋପସାଗରରେ ଦାନା ବାନ୍ଧୁଛି ଆଉ ଏକ ଲଘୁଚାପ, ୧୯ ଓ ୨୦ରେ ପ୍ରବଳ ବର୍ଷା ସମ୍ଭାବନା : IMD ଡିଜି
  • ||
  • ମାଲକାନଗିରି : ମାଲକାନଗିରିରେ ସୁରକ୍ଷାକର୍ମୀ-ମାଓବାଦୀ ଗୁଳିବିନିମୟ, ଛତ୍ରଭଙ୍ଗ ଦେଲେ ମାଓବାଦୀ : କ୍ୟାମ୍ପ୍‌ରୁ ବିପୁଳ ପରିମାଣର ମାଓ ସାମଗ୍ରୀ ଠାବ
  • ||
  • ପୁରୀ : ଶୁକ୍ରବାର ବନ୍ଦ ରହିବ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର, ବିଶେଷ ନୀତି ଯୋଗୁଁ ଶ୍ରୀଜିଉଙ୍କୁ ଦର୍ଶନ କରିପାରିବେନି ଶ୍ରଦ୍ଧାଳୁ
  • ||
  • ସୋର : ଫୁଲୁଛି କାଂଶ ବାଂଶ ନଦୀ, ବଢୁଛି ଜଳସ୍ତର : ଚିନ୍ତାରେ ତଳିଆ ଅଞ୍ଚଳବାସୀ
  • ||
  • ଖଣ୍ଡପଡା : ରଥିଆ ନାଳରେ ଭାସି ବୃଦ୍ଧ ନିଖୋଜ, ମାଛ ଧରିବାକୁ ଯାଇ ନାଳରେ ଭାସିଯାଇଥିବା ସନ୍ଦେହ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ମହାନଦୀ ବନ୍ୟାଜଳରେ ବୁଡି ଗାଡି ଚାଳକ ନିଖୋଜ, ଇଟାଭାଟିକୁ ଯାଉଥିବା ବେଳେ ଅଘଟଣ
  • ||
  • ଯାଜପୁର : ପାଣିରେ ଭାସି ଯାଇଥିଲେ ବାପା-ପୁଅ, ଠାବ ହେଲା ମୃତଦେହ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୫୮୦ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||

ପ୍ରେମିକାର ଗଳାକାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଇଂଜିନିୟର ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ : ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ବି ଠିକ ହୋଇଥିଲା, ହେଲେ କାହିଁକି ଘଟିଲା ଏମିତି?

13/12/2018 at 4:25 PM

ଇନ୍ଦୋର ୧୩/୧୨ : ପ୍ରେମିକାର ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିବା ଇଂଜିନିୟର ପ୍ରେମିକ ଗିରଫ ହୋଇଛି | ମଙ୍ଗଳବାର ଦିନ ପୋଲିସ ହତ୍ୟାକାରୀ ପ୍ରେମିକକୁ ଏକ ହୋଟେଲରୁ ଗିରଫ କରିଛି |

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟ ଯେ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ରୋନକ ଦୁବେ ସୁଦାମା ନଗରରେ ରହୁଥିଲା | ରୋଶନୀ ବିନ୍ଧ୍ୟାଞ୍ଚଳନଗରରେ ରହୁଥିଲେ | ଉଭୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବନ୍ଧୁତ୍ୱ ସମ୍ପର୍କ ଥିଲା | ପାଖାପାଖି ୩ ମାସ ପୂର୍ବରୁ ଉଭୟଙ୍କ ବାହାଘର ଠିକ ହୋଇଯାଇଥିଲା | ଉଭୟ ଗୋଟିଏ କମ୍ପାନୀରେ ଇଂଜିନିୟର ଚାକିରୀ କରୁଥିଲେ | କିନ୍ତୁ ବାହାଘର ପରେ ରୋନକ ସ୍ତ୍ରୀକୁ ଛାଡି ୩ ବର୍ଷ ପାଇଁ ବିଦେଶକୁ ଯିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲା ବୋଲି ଘରଲୋକେ ସେହି ବାହାଘର ଭାଙ୍ଗି ଦେଇଥିଲେ | ଏହାପରେ ରୋଶନୀ ରୋନକ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ହେବା ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ | ସେଥିପାଇଁ ରୋନଙ୍କ ରାଗି ଯାଇଥିଲା | ସେ ରୋଶନୀ ସହ କଥା ହେବା ପାଇଁ ବହୁତ ଚେଷ୍ଟା କରି ମଧ୍ୟ ବିଫଳ ହୋଇଥିଲା | ଅଫିସ ସାରିବା ପରେ ରୋନକ କଥା ହେବା ବାହାନାରେ ରୋଶନୀ ପାଖକୁ ଆସିଥିଲା | ସେଠାରେ ସେ ରୋଶନୀଙ୍କ ଗଳା କାଟି ହତ୍ୟା କରିଥିଲା | ହତ୍ୟା କରିବା ପରେ ରୋନକ ବିଲଡିଂରୁ ତଳକୁ ଡେଇଁ ବାଇକ ନେଇ ଚାଲିଯାଇଲା |

ଘଟଣା ପରେ ରୋନକ ଉଜୈନ ଚାଲିଯାଇଥିଲା | ବଡ଼ନଗରରେ ଏକ ହୋଟେଲରେ ରୁମ ନେଇ ରୋନକ ରହିଥିଲା | ସେଠାରେ ସେ ଫିନାଇଲ ପିଇ ଆତ୍ମହତ୍ୟା କରିବା ପାଇଁ ମଧ୍ୟ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲା | ଘଟଣା ସମ୍ପର୍କରେ ରୋନକର ମାମୁଙ୍କ ପାଖକୁ ଏକ ଫୋନ ଆସିଥିଲା | ସେତେବେଳେ ରୋନକର ମାମୁ ପୋଲିସ ଥାନାରେ ବସିଥିଲେ | ପୋଲିସ ସେହି ନମ୍ବରକୁ ଫୋନ କରିବାରୁ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ, ସେହି ନମ୍ବର ହୋଟେଲ ମ୍ୟାନେଜରର | ଯେଉଁ ହୋଟେଲରେ ରୋନକ ରୁମ ନେଇ ରହିଥିଲା | ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଂଚି ରୋନକକୁ ଉଜୈନ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରିଥିଲା | ରୋନକା ଅବସ୍ଥା ଗୁରୁତର ହେବାରୁ ତାକୁ ବୁଧବାର ଦିନ ଏମବାଏ ହସ୍ପିଟାଲ ସ୍ଥାନାନ୍ତର କରାଯାଇଥିଲା |

   Related Posts