Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଶୁକ୍ରବାରଠୁ ଲିଭିବ ଅମର ଯବାନ ଜ୍ୟୋତି : ୫୦ ବର୍ଷ ତଳେ ଶୁଭାରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଇନ୍ଦିରା ଗାନ୍ଧୀ
  • ||
  • ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପ୍ : ଖେଳସୂଚୀ ଜାରି କଲା ଆଇସିସି, ଏହି ତାରିଖରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ମହା ମୁକାବିଲା
  • ||
  • ଦ୍ୱିତୀୟ ଦିନିକିଆରେ କମ୍ ବ୍ୟାକ୍ କରିବ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ! ଦକ୍ଷିଣ ଆଫ୍ରିକା ବିପକ୍ଷରେ ସିରିଜ୍ ବରାବର ଲକ୍ଷ୍ୟ
  • ||

ଲକଡାଉନ୍ ଜନିତ ମାନସିକ ଚାପରୁ ବର୍ତ୍ତିବାର ସବୁଠୁ ସହଜ ଉପାୟ : ଘରେ ରହି ତିଆରି କରନ୍ତୁ ୧ ମିନିଟ୍‌ର ଫିଲ୍ମ

17/04/2020 at 6:52 PM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୭/୪: ଏକତା କପୁର,ନିତେଶ ତିଓ୍ବାରୀ,ଆନନ୍ଦ ଏଲ୍ ରାୟ,ସାଜିଦ ନାଦିଆଦଓ୍ବାଲା,ଦିନେଶ ବିଜାନ୍ ଏବଂ ମହାବୀର ଜୈନ ସହିତ ଅନେକ ଜଣାଶୁଣା ନିର୍ଦେଶକ ଏବଂ ନିର୍ମାତା ହ୍ୟାଶଟ୍ୟାଗ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଟସ୍ ମେକ ଏ ଫିଲ୍ମ ଅଭିଯାନ ଦ୍ବାରା ଲୋକଙ୍କୁ ପ୍ରେରିତ କରିବା ପାଇଁ ଏକଜୁଟ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏହି ଅଭିଯାନକୁ ଆଖି ଆଗରେ ରଖି କୋଭିଡ-୧୯ ଲକଡାଉନ୍ ସମୟରେ ନିଜ ମୋବାଇଲ୍ ଫୋନରେ ଏକ ମିନିଟର ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏହା ସବୁ ଦେଶର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ,ଏଥିରେ ପ୍ରବେଶ କରିବା ପାଇଁ ଲୋକଙ୍କୁ ଏକ ମିନିଟର ଅବଧିର ମୋବାଇଲ୍ ଭିଡିଓ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ।

ଏଥିରେ ଭାଗ ନେବା ପାଇଁ ଏହି ସବୁ ବିଷୟରେ ଫିଲ୍ମ କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ଏଗୁଡ଼ିକ ହେଲା,କ୍ବାରେଣ୍ଟାଇନର ଉତ୍ତମ ପକ୍ଷ,‘ଆମେ ହେବୁ ସଫଳ,ଲକଡାଉନର ଅନନ୍ୟ କାହାଣୀ,ଚାଲ ସୁରକ୍ଷା ମାନଦଣ୍ଡର ପାଳନ କରିବା,ଲକଡାଉନରେ ସାହାଯ୍ୟ,ଦେଖାଶୁଣା ଏବଂ ଚିନ୍ତା,ଧନ୍ୟବାଦ ଆମ ଫ୍ରଣ୍ଟଲାଇନ୍ ହୀରୋ। ଏହି ଅଭିଯାନର ସୂଚନା ଦେଇ ଫିଲ୍ମ ନିର୍ମାତା କରଣ ଜୋହର ଏହାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ପ୍ରଶଂସା କରିଥିଲେ।

ସେ ଟ୍ବିଟ୍ କରିଥିଲେ,ତାଙ୍କ ବନ୍ଧୁଙ୍କ ଦ୍ବାରା ଏହି ସୁନ୍ଦର ଅଭିଯାନକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଦେଖି ତାଙ୍କୁ ଖୁସି ଲାଗୁଛି ଯାହା ନାଁ ହ୍ୟାଶଟ୍ୟାଗ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଲେଟସ୍ ମେକ ଏ ଫିଲ୍ମ। ନିଜ ଘରେ ଫୋନରେ ୧ ମିନିଟର ପ୍ରେରଣାତ୍ମକ ଫିଲ୍ମ କରନ୍ତୁ।ଖାସ୍ କଥା ହେଉଛି ଏହା ଯେ ଘରେ ପ୍ରସ୍ତୁତ ଏହି ଫିଲ୍ମ ଭାରତର ଉତ୍ସାହକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିବ। ଏହାର ସମୟସୀମା ଅପ୍ରେଲ୍ ୨୧। ବିଜୟ ହାସଲ କରିଥିବା ଫିଲ୍ମକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆ ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ରିଲିଜ କରାଯିବ।

   Related Posts