Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • କଟକ : ମୁଣ୍ଡଳୀ ବ୍ୟାରେଜରୁ ଡେଇଁ ଜଣେ ନିଖୋଜ, ବ୍ରିଜ୍ ଉପରେ ଅଛି ଗାଡି ଓ ମୋବାଇଲ୍
  • ||
  • ଖୋର୍ଦ୍ଧା : ଯୁବକକୁ ଖୋଜି ଆଣିବା ଦାବିରେ ଏସ୍‌ପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ, ରବିବାରଠୁ ଗାଈ ଚରେଇବାକୁ ଯାଇ ଅଛନ୍ତି ନିଖୋଜ
  • ||
  • ଚାନ୍ଦବାଲି : ଖେଳୁଥିବା ବେଳେ ପୋଖରୀରେ ବୁଡିଗଲେ ଦେଢ ବର୍ଷର ଶିଶୁ କନ୍ୟା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ମୃତ୍ୟୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ମମିତା ଘଟଣାରେ ରାଜଧାନୀ ହୁଲସ୍ତୁଲ, ଡିସିପି ଅଫିସ୍ ଘେରାଉ ବେଳେ ବିଜେପି କର୍ମୀ ଓ ପୋଲିସ ଧସ୍ତାଧସ୍ତି
  • ||
  • ନୟାଗଡ : ଗୁଣିଗାରେଡି ସନ୍ଦେହରେ ୫ ଜଣଙ୍କୁ ନିର୍ଯାତନା ଘଟଣା : ୫ ଜଣଙ୍କୁ ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ମର୍ମନ୍ତୁଦ ଦୁର୍ଘଟଣା: ଡୋଡା ଘାଟିରେ ଖସିପଡିଲା ମାଟାଡୋର, ୮ ମୃତ ଓ ଅନେକ ଆହତ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁର : ଷ୍ଟାଡିୟମ୍ ନିକଟରୁ ମିଳିଲା ଯୁବକଙ୍କ ମୃତଦେହ, ବୁଧବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରୁ ଥିଲେ ନିଖୋଜ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ମମିତା ମେହେର ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ କଂଗ୍ରେସର ଧାରଣା ୩ୟ ଦିନରେ, ମନ୍ତ୍ରୀ ଇସ୍ତଫା ନଦେଲେ ତୀବ୍ର ହେବ ଆନ୍ଦୋଳନ
  • ||
  • କଳାହାଣ୍ଡି : ଇନ୍ଦ୍ରାବତୀ ଦକ୍ଷିଣ ମୁଖ୍ୟ କେନାଲରେ ଘାଇ, ଶହ ଶହ ହେକ୍ଟର ଧାନ ଚାଷ ନଷ୍ଟ ଆଶଙ୍କା
  • ||
  • ଢେଙ୍କାନାଳ : ଶୌଚ ହୋଇ ଫେରିବା ବେଳେ ବୃଦ୍ଧଙ୍କୁ କଚାଡିଦେଲା ଦନ୍ତା, ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଚାଲିଗଲା ଜୀବନ
  • ||

ମାସ ମାସଧରି କାମ କରିବା ପରେ ବି ଦରମା ଦେଲାନି କମ୍ପାନୀ, ରାଗରେ ମାତ୍ର କେଇ ସେକେଣ୍ଡରେ ଗାଡିଗୁଡିକୁ ଧ୍ବସ୍ତବିଧ୍ବସ୍ତ କରିପକାଇଲେ କର୍ମଚାରୀ

16/09/2021 at 3:43 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୧୬/୦୯ : ଦୁନିଆରେ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଟଙ୍କା ରୋଜଗାର କରିବା ନିହାତି ଆବଶ୍ୟକ। ଏଥିପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଦିନରାତି ପରିଶ୍ରମ କରିଥାଏ। କେହି ନିଜର ବ୍ୟବସାୟ ଆରମ୍ଭ କରିଥାଏ ତ ଆଉ କେହି କାହାର କମ୍ପାନୀରେ କାମ କରିଥାଏ। କିନ୍ତୁ ଥରେ ଭାବି ଦେଖନ୍ତୁ ଯେଉଁ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଆପଣ ମାସ ମାସ କାହାର କମ୍ପାନୀରେ ଖଟିଥିବେ, ଆଉ ଶେଷରେ ସେ ଆପଣଙ୍କୁ ଟଙ୍କା ଦେବାକୁ ମନା କରିଦେବ। ତେବେ ଏହାର ପରିଣାମ କଣ ହେବ?

ଆଜିକାଲି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଏଥିରେ ଜେସିବିରେ ବସିଥିବା ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଅନେକ ଗାଡି ନଷ୍ଟ କରୁଥିବା ଦେଖାଯାଇଛି। ଏଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜେସିବିରେ ବସି ସମ୍ମୁଖରେ ଅନେକ ଟ୍ରକ ଏବଂ ଡମ୍ପର ଭାଙ୍ଗୁଥିବାର ଦେଖାଯାଇଛି। ସେ ଗୋଟିଏ ପରେ ଗୋଟିଏ ଅନେକ ଗାଡି ନଷ୍ଟ କରିଦେଇଛି। ଯଦିଓ ଭିଡିଓରେ ଏହାର ଲୋକେସନ୍ ଏବଂ ଉଦ୍ଦେଶ୍ୟ ବିଷୟରେ କୌଣସି ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇ ନାହିଁ, କିନ୍ତୁ ଭିଡିଓ ଦେଖୁଥିବା ଲୋକମାନେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଯଦି ଜଣେ କର୍ମଚାରୀ ଦରମା ନ ପାଆନ୍ତି ତେବେ ଏହା କରନ୍ତି।

ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିବା ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଟ୍ୱିଟରରେ ବେଷ୍ଟ ଭିଡିଓ ନାମକ ଏକ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏଥିରେ କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖାଯାଇଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ବସ୍ ଦରମା ଦେବାକୁ ମନା କରନ୍ତି। ଭିଡିଓ ପୋଷ୍ଟ ହେବା ପରଠାରୁ ଏହା ହଜାର ହଜାର ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି। ଲୋକମାନେ ଏହି ଭିଡିଓକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି। ଅନେକ ଲୋକ ଏହାକୁ ପୁନର୍ବାର ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ଭିଡିଓ ଦୁନିଆର ପ୍ରତ୍ୟେକ ବସ୍‌ଙ୍କୁ ଦେଖାଯିବା ଉଚିତ୍। ଯାହାଫଳରେ ଭବିଷ୍ୟତରେ କୌଣସି ବସ୍ ତାଙ୍କ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ସହିତ ଟଙ୍କାକୁ ନେଇ ନାଟକ ପାରିବେ ନାହିଁ।

   Related Posts