Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ କମୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍: କୋଭିଡ୍ ନେଲା ଆଉ ୪ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ
  • ||
  • ଉପରତଳ ହେଉଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୪୪୭ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • ଦେଶରେ ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ବାହାରିଲେ ୧୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍, ୫୬୧ ମୃତ
  • ||
  • ଚିଲିକାକୁ ଆସିଲେଣି ବିଦେଶୀ ପକ୍ଷୀ, ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ବନ ବିଭାଗ ପ୍ରସ୍ତୁତ
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ହିଂସାର ମୁଖ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ଆଶିଷ ମିଶ୍ରାଙ୍କୁ ଡେଙ୍ଗୁ, ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି
  • ||
  • କମୁଛି ତାପମାତ୍ରା, ଦାରିଙ୍ଗିବାଡିରେ ୧୧ ଡିଗ୍ରୀକୁ ଖସିଲା ପାରଦ
  • ||
  • ସୁପର ସଣ୍ଡେରେ ସୁପର ମୁକାବିଲା : ଟି୨୦ ବିଶ୍ୱକପରେ ଭାରତ-ପାକିସ୍ତାନ ହାଇଭୋଲଟେଜ୍ ଫାଇଟ୍
  • ||

ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ଶୀଘ୍ର ଯାଇଥାନ୍ତି ରାଗି

23/05/2021 at 12:29 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୩/୦୫: ଜ୍ୟୋତିଷ ଶାସ୍ତ୍ରରେ ୧୨ ଟି ରାଶି ବିଷୟରେ ଉଲ୍ଲେଖ କରାଯାଇଛି । ପ୍ରତ୍ୟେକ ରାଶିର ଭିନ୍ନ ପ୍ରକୃତି ରହିଛି। କେତେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଶୀଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୋଇନଥାନ୍ତି, ଆଉ କେତେକ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତି ଛୋଟ ଛୋଟ କଥାରେ ଶିଘ୍ର କ୍ରୋଧିତ ହୋଇଯାନ୍ତି । ତେଣୁ ଏପରି ଲୋକଙ୍କୁ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନେକ ଥର ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଏହିପରି ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ଅସୁରକ୍ଷିତ ବୋଲି ବିଶ୍ୱାସ କରାଯାଏ । ଜାଣନ୍ତୁ ସେହି ସବୁ ରାଶି ବିଷୟରେ-

୧. କର୍କଟ ରାଶି- କର୍କଟ ରାଶିର ବ୍ୟକ୍ତିମାନେ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ ମନୋବଳୀ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନେ ଛୋଟ ଜିନିଷରେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି । କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ସେମାନଙ୍କୁ ଅନେକ ଥର ଚିନ୍ତା କରିବାକୁ ପଡିଥାଏ । ଆପଣଙ୍କର କୌଣସି ଛୋଟ କଥା ପାଇଁ, ଏହି ଲୋକମାନେ ବନ୍ଧୁତା କିମ୍ବା ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବାକୁ ପଛଘୁଞ୍ଚା ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ ।

୨. କନ୍ୟା ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ସାମାନ୍ୟ ଭାବପ୍ରବଣ ଏବଂ କମ୍ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରନ୍ତି । ଅନେକ ଥର ଏହି ଲୋକମାନେ ହସ ଏବଂ ଥଟ୍ଟାରେ ମଧ୍ୟ ରାଗି ଯାଆନ୍ତି । ତେଣୁ, ସେମାନଙ୍କୁ କିଛି କହିବା ପୂର୍ବରୁ ଭାବି ଚିନ୍ତି କହିବାକୁ ପଡିଥାଏ ।

୩. ବିଛା ରାଶି- ଏହି ରାଶିର ଲୋକଙ୍କ ମନରେ କ’ଣ ଘଟୁଛି ବୁଝିବା ଟିକେ କଷ୍ଟକର । ଏକାସାଙ୍ଗରେ ତାଙ୍କ ମନରେ ଅନେକ ଜିନିଷ ଚାଲିଥାଏ । ସେମାନେ କୌଣସି ମଜାଳିଆ ସ୍ଥିତିରେ ନିଜକୁ ଜଡିତ କରିବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ଯଦି କେହି ଏହା କରନ୍ତି ତେବେ ସେମାନେ ବିରକ୍ତ ହୋଇଯାଆନ୍ତି ।

୪. ମୀନ ରାଶି – ଏହି ରାଶିର ଲୋକମାନେ ଭାବପ୍ରବଣ ହୋଇଥାନ୍ତି । ସେମାନଙ୍କୁ ସର୍ବଦା ଚିନ୍ତା କରି କହିବା ଉଚିତ୍ ଯେପରି ସେମାନେ କୌଣସି ପ୍ରକାରେ ଆଘାତ ନପାଆନ୍ତି ।

   Related Posts