Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଡିସେମ୍ବର-ଜାନୁଆରୀ ସମସ୍ତଙ୍କ ପାଇଁ ଗୁରୁତ୍ବପୂର୍ଣ୍ଣ: ଭୁବନେଶ୍ବର ଷ୍ଟେସନ ଓ ଏୟାରପୋର୍ଟରେ କରିପାରିବେ କୋଭିଡ୍‌ ଟେଷ୍ଟ
  • ||
  • ପରୀ ବାପା-ମା’ଙ୍କୁ ଭେଟିଲେ ବିଜେପି ଟିମ୍, ସିବିଆଇ ତଦନ୍ତ ଦାବି
  • ||
  • ରାଉରକେଲା : ଚଳନ୍ତା ଟ୍ରେନ୍‌ର ଟୟଲେଟ୍‌ରେ ନାବାଳିକାଙ୍କୁ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଯୁବକ ଗିରଫ
  • ||
  • କଟକ : ପୁଣି ଏକ ନକଲି ଘିଅ କମ୍ପାନୀରେ ଚଢାଉ, କୋଟିଏ ଟଙ୍କାର ଅପମିଶ୍ରିତ ସାମଗ୍ରୀ ଜବତ
  • ||
  • ପ୍ରେମ: ସେୟାର ଚାଟ୍‌ରୁ ଆରମ୍ଭ ଫେସବୁକରେ ଶେଷ, ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ପ୍ରେମିକାଙ୍କ ଅଶ୍ଲୀଳ ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କଲେ ପ୍ରେମିକ
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ମେଡିକାଲରେ ଚାକିରୀ ଦେବାକୁ କହି ଠକୁଥିଲା ଯୁବକ, ଗିରଫ କଲା ପୋଲିସ
  • ||
  • ସମ୍ବଲପୁର : ଦନ୍ତା ହାତୀର ମୃତଦେହ ଠାବ, ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ସଂସ୍ପର୍ଶରେ ଆସି ମୃତ୍ୟୁ ଅଭିଯୋଗ
  • ||
  • ଗଞ୍ଜାମ : ଗୋପାଳପୁର ବିଧାୟକ ପ୍ରଦୀପ ପାଣିଗ୍ରାହୀଙ୍କ ନାଁରେ ବିଜେପି ଓ କଂଗ୍ରେସ ପକ୍ଷରୁ ଏତଲା
  • ||
  • ପୁରୀ : ଅନଲାଇନରେ ନିର୍ମାଲ୍ୟ ବିକ୍ରି କରିବା ନେଇ ସିଂହଦ୍ବାର ଥାନାରେ ଆମାଜନ ଇଣ୍ଡିଆ ବିରୋଧରେ ସେବାୟତଙ୍କ ଏତଲା
  • ||
  • ସୋର : ଓଭରଲୋଡିଂ ପାଇଁ ଗଣିଲେ ତଣ୍ଡ, ୩ଲକ୍ଷ ଜରିମନା ଦେଲେ ୬ ଡମ୍ଫର
  • ||

ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ନିଆଁ ଲଗାଇଲା ଏଲି ଅବ୍ରାମଙ୍କ ଡ୍ୟାନ୍ସ ଭିଡିଓ

18/05/2020 at 11:28 AM

ମୁମ୍ବାଇ ୧୮/୦୫ : ଲକ ଡାଉନ ଯୋଗୁଁ ସାଧାରଣ ଜନତାଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ତାରକା ମଧ୍ୟ ଘରେ ବନ୍ଦୀ ହୋଇ ଅଛନ୍ତି | ଜିମ, ପାର୍କ, ସୁଇମିଙ୍ଗ ପୁଲ ଆଦି ବନ୍ଦ ଥିବାରୁ ସେଲିବ୍ରିଟିମାନେ ନିଜ ଘରେ ବ୍ୟାୟାମ ଯୋଗ କରୁଛନ୍ତି | ଘରେ ସେମାନେ ନିଜର ଫିଟନେସ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦେଉଛନ୍ତି | କିଛି ସେଲିବ୍ରିଟି ବାରମ୍ବାର ଲୋକଙ୍କୁ ସଚେତନା ବାର୍ତ୍ତା ଦେଉଛନ୍ତି | ଆଉ କିଛି ସେଲିବ୍ରିଟି ଲୋକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ ମଧ୍ୟ କରୁଛନ୍ତି | ଅଭିନେତ୍ରୀ ଏଲି ଅବ୍ରାମ କିଛି ଦିନ ହେଲା ଇନ୍ସଟାଗ୍ରାମରେ ନିଜର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ଲୋକଙ୍କ ମନୋରଞ୍ଜନ କରୁଛନ୍ତି | ତାଙ୍କର ଲେଟେଷ୍ଟ ଭିଡିଓ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବହୁତ ଲୋକପ୍ରିୟ ହୋଇଛି | ଭିଡିଓରେ ଏଲି ଡ୍ୟାନ୍ସ କରୁଥିବା ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସେ ଲେଖିଛନ୍ତି ବାଲାନ୍ସ କରିବା ନିହାତି ଜରୁରୀ | 

ଏହା ପୂର୍ବରୁ ମଧ୍ୟ ଏଲିଙ୍କର ଗୋଟିଏ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ଏହି ଭିଡିଓରେ ଏଲି ଘର କାମ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ କିନ୍ତୁ କରିପାରୁନଥିଲେ | କାରଣ ଘର ସଫା କରିବାକୁ ପୋଛିବା ଆରମ୍ଭ କରୁ କରୁ ସେ ଡ୍ୟାନ୍ସ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଦେଇଥିଲେ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ତାଙ୍କର ଏକ ଟିକଟକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା ଯେଉଁଥିରେ ଗୁପଚୁପ ପ୍ରତି ଥିବା ତାଙ୍କର ଦୁର୍ବଳତା ଦର୍ଶାଇଥିଲେ |

ଏଲି ନିଜର ଅଭିନୟ କ୍ୟାରିଅର ସ୍ୱିଡ଼େନରୁ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ | ତାଙ୍କର ପ୍ରଥମ ସ୍ୱିଡ଼ିସ ଫିଲ୍ମ ଅପରାଧ ଭିତ୍ତିକ ରୋମାଣ୍ଟିକ ଡ୍ରାମା ଥିଲା | ପିଲାଦିନୁ ହିଁ ସେ ବଲିଉଡରେ କାମ କରିବାକୁ ଇଛା ରଖିଥିଲେ | ବଲିଉଡ ଅଭିନେତ୍ରୀ ହେବା ଇଛାରେ ସେ ସ୍ୱିଡ଼େନ ଛାଡି ୨୦୧୨ ମସିହାରେ ଭାରତକୁ ଆସିଥିଲେ | ଏଲି ବିଗ ବସ ସିଜନ-୭ରେ ଭାଗ ନେଇଥିଲେ | ବିଗ ବସ ପରେ ସେ ଚର୍ଚ୍ଚାକୁ ଆସିଥିଲେ |

୨୦୧୩ ମସିହାରେ ମଣିଷ ପାଲଙ୍କ ସହ ବଲିଉଡ ଫିଲ୍ମ ମିକ୍କୀ ଭାଇରସ ଜରିଆରେ ସେ ଡେବ୍ୟୁ କରିଥିଲେ | ନିକଟରେ ମୋହିତ ସୁରିଙ୍କ ଫିଲ୍ମ ମଲଙ୍ଗରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା | ଏହି ଫିଲ୍ମରେ ଏଲିଙ୍କ ଛଡା ଅନିଲ କପୁର, ଦିଶା ପଟାନି, ଆଦିତ୍ୟ ରାୟ କପୁର, କୁନାଲ ଖେମୁ ମଧ୍ୟ ଅଭିନୟ କରିଥିଲେ | ଫିଲ୍ମଟି ବକ୍ସ ଅଫିସରେ କିଛି ଖାସ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିପାରିନଥିଲା |

   Related Posts