Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ୧୦ ଜଣଙ୍କ ଜୀବନ ନେଲା କରୋନା, ମୃତ୍ୟୁ ସଂଖ୍ୟା ୮୫୪୨କୁ ବୃଦ୍ଧି
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ପୁଣି ବଢିଲା ସଂକ୍ରମଣ : ୨୪ ଘଣ୍ଟାରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ୭୪୨୬ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୧୨୨୫୨୬୮ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • କମିବ ତାପମାତ୍ରା, ୨୮ରୁ ବଢିବ ଶୀତ
  • ||
  • ଆଜି ୭୩ ତମ ସାଧାରଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, କୋଭିଡ କଟକଣାରେ ହେବ ପତାକା ଉତ୍ତୋଳନ
  • ||
  • ଦେଶ ପାଳୁଛି ୭୩ତମ ଗଣତନ୍ତ୍ର ଦିବସ, ରାଜପଥରେ ପ୍ରଦର୍ଶିତ ହେବ ୨୧ ପ୍ରଜ୍ଞାପନ ମେଢ
  • ||

ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜରମାନଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଗୁରୁତର ଅଭିଯୋଗ ଆଣିଲେ ତାଙ୍କ ଝିଅ, କହିଲେ ମାଙ୍କ ସହ ତାଙ୍କୁ ମିସାଇ ଦେଉନାହାନ୍ତି

3/09/2019 at 6:40 PM

କୋଲକାତା:  ସୋସାଲ ମିଡିଆ ଲାଗି ରାତାରାତ ବଲିଉଡରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ସିଙ୍ଗର ରାନୁ ମଣ୍ଡଲଙ୍କ ପାରିବାରିକ ସମସ୍ୟା ଏବେ ମିଡିଆରେ ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବାରେ ଲାଗିଲାଣି। କୁ ଆସିବାରେ ଲାଗିଲାଣି। ମାଙ୍କ ଗୀତ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଭାଇରାଲ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କ ଝିଅ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମେ ଭେଟିଥିଲେ। ଏବେ ରାନୁ ମୁମ୍ବାଇରେ ପହଞ୍ଚିଥିବା ବେଳେ ରାନୁଙ୍କ ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ଗୀତ ସୋସାଲ ମିଡିଆରେ ଅପଲୋଡ କରିଥିବା ୨ ଜଣ ହିଁ ମା ଓ ଝିଅଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାଡ ହୋଇଥିବା ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏଲିଜାବେଥ ସାତି ରାୟ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି।

ରାନୁଙ୍କ ଗୀତକୁ ଅତିନ୍ଦ୍ର ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତି ଓ ତପ ଦାସ ଫେସବୁକ୍ ରେ ଅପଲୋଡ କରିଥିଲେ। ୨ ଯୁବକ ‘ଆମାର ଶୋବାଇ ସୈତାନ କ୍ଲବ’ର ସଦସ୍ୟ। ସେମାନେ ଏବେ ରାନୁଙ୍କ ମ୍ୟାନେଜର ହୋଇଯାଇଥିବା ବେଳେ ତାଙ୍କୁ ମିଳୁଥିବା ପାରିଶ୍ରମିକ ସେମାନେ ମନଇଛା ଲୁଟୁଥିବା ତାଙ୍କ ଝିଅ ଏଲିଜେବେଥ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ସେ ମାଙ୍କ ସହ କଥା ହେବା ଲାଗି ଫୋନ କଲେ ତାଙ୍କୁ କଥା ନ ହେବକୁ ଧମକ ଦେଉଥିବା ବେଳେ ଭେଟିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କଲେ ଗୋଡହାତ ଭାଙ୍ଗିଦେବେ ବୋଲି ଧମକ୍ ଦେଉଛନ୍ତି ବୋଲି ଏଲିଜାବେଥ କହୁଛନ୍ତି।

ଏଲିଜାବେଥ ହେଉଛନ୍ତି ରାନୁଙ୍କ ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଝିଅ। ସେ ସୁରୀରେ ଏକ ତେଜରାତି ଦୋକାନ କରି ପରିବାର ପ୍ରତିପୋଷଣ କରୁଛନ୍ତି। ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିବା ବେଳେ ପୁଅଟି ସାନ। ପୂର୍ବରୁ ସେ ମାଙ୍କୁ ତାଙ୍କ ସହ ରହିବାକୁ ସବୁବେଳେ କହି ଆସୁଥିଲେ। ହେଲେ ସେ ତାଙ୍କ ସହ ରହୁ ନଥିଲେ। ହେଲେ ଏବେ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସିଦ୍ଧି ମିଳିଥିବା ବେଳେ ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ଲୁଟୁଥିବାର ସେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି। ତେବେ ରାନୁ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଫେରିବା ପରେ ସେ କିଛି ପଦକ୍ଷେପ ନେବେ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ଏଲିଜାବେଥ।

   Related Posts