Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ବୁଧବାର ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନର ହେବ ଟିଆଇ ପରେଡ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଅଞ୍ଜନା ମିଶ୍ର ଗଣଦୁଷ୍କର୍ମ ମାମଲା, ମୁଖ୍ଯ ଅଭିଯୁକ୍ତ ବିବନକୁ ୨ ଦିନିଆ ରିମାଣ୍ଡରେ ନେବ ସିବିଆଇ
  • ||
  • ଆଠଗଡ : ଟାୟାର ଫାଟି ଓଲଟିଲା ଟ୍ରକ୍, ଡ୍ରାଇଭର ଆହତ
  • ||
  • ବାଲେଶ୍ବର : ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆରେ ସ୍ତ୍ରୀର ଉଲଗ୍ନ ଫଟୋ : ସ୍ବାମୀକୁ ଗିରଫ କରି ଦଫା ଲଗାଇଛି ପୋଲିସ, ଅଭିଯୁକ୍ତ କହୁଛି- ମୁଁ ଅପଲୋଡ୍ କରିନି
  • ||
  • ନୂଆପଡା : ୫ ଡକାୟତ ଗିରଫ, ଲୁଟ୍ ହୋଇଥିବା ଟଙ୍କା ସହ ଅଳଙ୍କାର ଜବତ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ୧୦ ବରିଷ୍ଠ ଅଧିକାରୀଙ୍କୁ ୧୦ ଜିଲ୍ଲା ଦାୟିତ୍ବ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୧୭ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୭୪ କୋଭିଡ୍ ପଜିଟିଭ୍, ୩୩୭୩୫୧ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିସୁଟ୍‌ ଛାତ୍ରଛାତ୍ରୀ କରୋନା ପଜିଟିଭ୍ ରିପୋର୍ଟ ଥିଲା ଭୁଲ୍, ଆଣ୍ଟିଜେନ୍ କିଟ୍ ଖରାପରୁ ୨୫ଜଣଙ୍କର ରିପୋର୍ଟ ଆସିଥିଲା ପଜିଟିଭ୍
  • ||
  • କୋରାପୁଟ : ଜବତ ହେଲା ୭ କୋଟି ୯୦ ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କାର ଜାଲ ନୋଟ୍, ୩ ଅଟକ
  • ||

ଖୋର୍ଦ୍ଧା ଜିଲ୍ଲା ଟାଙ୍ଗି ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ : ଦନ୍ତା ହାତୀର ଆକ୍ରମଣରେ ୩ଜଣ ଆହତ, ଆହତଙ୍କୁ ଭୁବନେଶ୍ବରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତର

1/12/2018 at 5:15 PM

ଟାଙ୍ଗୀ ୧|୧୨: ଖୋର୍ଦ୍ଦା ଜିଲ୍ଲା ଟାଙ୍ଗି ରେଞ୍ଜରେ ହାତୀ ଆତଙ୍କ। ଭୁଷଣ୍ଡପୁର ଷ୍ଟେସନ ନିକଟରେ ୨୪ଟି ବଣୁଆ ହାତୀ ପଲ ଚଳାଇଛନ୍ତି ଆତଙ୍କରାଜ୍ । ହାତୀ ଆକ୍ରମଣରେ ତିନି ଜଣ ଆହତ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଜଣେ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଆହତମାନଙ୍କୁ ଟାଙ୍ଗୀ ଓ ଭୁବନେଶ୍ବରକୁ ସ୍ଥାନାନ୍ତରିତ କରାଯାଇଛି। ଶନିବାର ରାତିରେ ସ୍ଥାନୀୟ ଜଙ୍ଗଲରୁ ପଶି ଆସିଥିବା ହାତୀପଲ ମଧ୍ୟରୁ ଗୋଟିଏ ଦନ୍ତା ହାତୀ ରହିଯାଇଥିଲା। ଆଜି ସକାଳେ ହାତୀଟି ଜନବସିତି ମୁହାଁ ହୋଇ ତିନି ଜଣଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରିଛି। ଗାଡି ମୋଟର ଭାଙ୍ଗିଛି। ପାଚେରି ଭାଙ୍ଗିଛି। ଭୁଷଣ୍ଡପୁର ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଘୁରିବୁଲି ବ୍ୟାପକ କ୍ଷୟକ୍ଷତି କରିଛି। 

ହାତୀ ଆକ୍ରମଣ ଯୋଗୁ ଯେଉଁମାନଙ୍କର କ୍ଷୟକ୍ଷତି ହୋଇଛି ସେମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତିପୂରଣ ଦିଆଯିବ ବୋଲି କହିଛନ୍ତି ରେଞ୍ଜର। ସ୍ଥାନୀୟ ଜଙ୍ଗଲରେ ଏବେ  ବି ଘୁରିବୁଲୁଛନ୍ତି ହାତୀ ପଲ।ହାତୀମାନଙ୍କର ଫଟୋ ନ ଉଠାଇବାପାଇଁ ,ସେମାନଙ୍କୁ ବିରକ୍ତି ନକରିବାପାଇଁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଛନ୍ତି ରେଞ୍ଜର। ହାତୀକୁ ଦେଖିବାମାତ୍ରେ ବନ ବିଭାଗକୁ ଖବର ଦେବାକୁ କହିଛନ୍ତି ।

   Related Posts