Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୌଦ୍ଧ : ହାଇଓ୍ୱାକୁ ପଛ ପଟୁ ପିଟିଲା ଯାତ୍ରୀବାହୀ ବସ୍, ଅଳ୍ପକେ ବର୍ତ୍ତିଲେ ୪୦ ଯାତ୍ରୀ
  • ||
  • ଫେବୃଆରୀ ପାଇଁ କୋଭିଡ୍ ଗାଇଡ୍ଲାଇନ୍: ଏବେ ସିନେମା ହଲ୍ରେ ବସି ପାରିବେ ୫୦%ରୁ ଅଧିକ ଦର୍ଶକ, ସଭିଙ୍କ ପାଇଁ ଖୋଲିଲା ସ୍ଵିମିଂ ପୁଲ୍
  • ||
  • ଜାମିନ ସତ୍ତ୍ଵେ ଜେଲ୍‌ରେ ରହିବେ ପାଠକ ବାପ-ପୁଅ
  • ||
  • ପାଠକ ବାପ-ପୁଅଙ୍କୁ ମିଳିଲା ଜାମିନ‌
  • ||
  • ବିସିସିଆଇର ଘୋଷଣା-ଫେବୃଆରୀ ୧୮ରେ ଚେନ୍ନାଇରେ ହେବ ଆଇପିଏଲ ୨୦୨୧ ପାଇଁ ଖେଳାଳିଙ୍କ ନିଲାମୀ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ‘ପରୀକ୍ଷା ଦର୍ପଣ’ ପୁସ୍ତକ ଉନ୍ମୋଚିତ, ମାଟ୍ରିକ୍ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ହେବେ ଉପକୃତ
  • ||
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||

ମ୍ୟୁଜିକ୍ ଦିୱାନା ଅନ୍ଧ ହାତୀ, ପିଆନୋ ମ୍ୟୁଜିକର ତାଳେତାଳେ ଝୁମୁଛି ହାତୀ: ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍

7/06/2020 at 3:34 PM

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୦୭/୦୬ : କେରଳରେ ଗର୍ଭବତୀ ହାତୀକୁ ହତ୍ୟା ପରେ ଲୋକେ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ହାତୀର ଅନେକ ସୁନ୍ଦର ସୁନ୍ଦର ଭିଡିଓ ସେୟାର କରୁଛନ୍ତି | କେତେବେଳେ ହାତୀ ମହନ୍ତ ସହ କଥା ହେବା ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି ତ କେତେବେଳେ ହାତୀ ମାଙ୍କଡ ସହ ଖେଳୁଥିବାର ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ବର୍ତ୍ତମାନ ହାତୀ ଗୀତ ଶୁଣୁଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଛି | ଏହି ଭିଡିଓକୁ ଲୋକେ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରୁଛନ୍ତି | ଭିଡିଓରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଙ୍ଗଲ ମଝିରେ ବସି ପିଆନୋ ବଜୌଛନ୍ତି | ପିଆନୋ ସ୍ୱରରେ ହାତୀ ଆଗ ପଛ ହେଉଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଛି | ଭିଡିଓରେ ହାତୀଟି ପିଆନୋ ସ୍ୱରକୁ ବହୁତ ଧ୍ୟାନର ସହ ଶୁଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି | ଯେପରି ହାତୀଟି ପ୍ରତ୍ୟେକ ସ୍ୱରର ଅର୍ଥ ବହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଛି |

ଭିଡିଓକୁ ବନବିଭାଗ ଅଧିକାରୀ ଆଇଏଫଏସ ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା ନିଜ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି | ଭିଡିଓ ସେୟାର କରି ସୁଶାନ୍ତ ନନ୍ଦା କ୍ୟାପସନରେ ଲେଖିଛନ୍ତି ଯେ, ‘ଏହି ହାତୀ ଦେଖି ପାରେନାହିଁ | କିନ୍ତୁ ମ୍ୟୁଜିକ ଶୁଣିବା ପାଇଁ ଆଖିର ଆବଶ୍ୟକତା ନାହିଁ | ମ୍ୟୁଜିକ ସୟାଣିବା ପାଇଁ ହୃଦୟ ଆବଶ୍ୟକ |’

ହାତୀ ଓ ପିଆନୋର ତାଳମେଳର ଏହି ଭିଡିଓକୁ ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜର୍ସ ଖୁବ ପସନ୍ଦ କରିଛନ୍ତି | ଏହା ପୂର୍ବରୁ ହାତୀ ନିଜ ମହନ୍ତ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରୁଥିବା ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହୋଇଥିଲା | ମହନ୍ତ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ହାତୀ ଠାରୁ ଅନୁମତି ମାଗୁଥିବା ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିଥିଲା |

   Related Posts