Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ବୁଧବାରଠୁ କମ୍ପିବ ବିଧାନସଭା, ଅଧିବେଶନ ପୂର୍ବରୁ ରଣନୀତି ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବେ ଶାସକ ଓ ବିରୋଧି
  • ||
  • ଆସୁଛି ବାତ୍ୟା ‘ଜଓ୍ୱାଦ’, ୪ ତାରିଖରେ କରିବ ଲ୍ୟାଣ୍ଡଫଲ
  • ||
  • ଜଗତସିଂହପୁରରେ ‘ସାଗର କବଚ ଓଡି-୨୧’, ସମରାଭ୍ୟାସରେ ସାମିଲ ଭାରତୀୟ ତଟରକ୍ଷୀ ବାହିନୀ ଓ ମେରାଇନ୍ ପୋଲିସ
  • ||

ହିନ୍ଦୋଳ ବନାଞ୍ଚଳରେ ଜଣଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଲା ଦନ୍ତା

17/01/2020 at 11:46 AM

ଢେଙ୍କାନାଳ ୧୭।୧: ଢେଙ୍କାନାଳ ଜିଲ୍ଲା ହିନ୍ଦୋଳ ବନାଞ୍ଚଳରେ ହାତୀ ଉପଦ୍ରବ ଥମିବାର ନାଁ ନେଉନି। ଗତ ଦୁଇ ଦିନ ତଳେ ବରାହ ଫାଶରେ ଏକ ଦନ୍ତା ହାତୀ ମାରିବା ପରେ ଆଜି ହାତୀ ଜଣେ ଶ୍ରମିକଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରିଦେଇଛି । ମୃତକ ଜଣଙ୍କ ହେଲେ ରାସୋଳ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ବମ୍ପା ଗ୍ରାମର ଭାସ୍କର ବେହେରା । ଭାସ୍କରଙ୍କ ମୃତଦେହ ହିନ୍ଦୋଳ ବନାଞ୍ଚଳର ବମ୍ପା ନିକଟସ୍ଥ କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରୁ ଠାବ କରାଯାଇଛି ।

ଗୁରୁବାରଠାରୁ ଭାସ୍କର ବାବନ୍ଧ ସ୍ଥିତ ବ୍ୟାଙ୍କକୁ ଯାଇ ଘରକୁ ଫେରି ନଥିଲେ । ଫଳରେ ତାଙ୍କ ପରିବାର ପକ୍ଷରୁ ତାଙ୍କୁ ଖୋଜାଖୋଜି କରି ପାଇନଥିଲେ । ତେବେ ଶୁକ୍ରବର ବାବନ୍ଧ ବମ୍ପା ରାସ୍ତାର କାଜୁ ଜଙ୍ଗଲରେ ତାଙ୍କ ମୃତ ଦେହକୁ ଗ୍ରାମବାସୀ ଠାବ କରିଛନ୍ତି । ଏହି ଅଂଚଳରେ ବୁଲୁଥିବା ଏକ ଦନ୍ତା ହାତୀ ତାଙ୍କୁ ଶୁଣ୍ଢରେ କଚାଡି ମାରି ଦେଇଥିବା ଜଣାପଡିଛି ।

ଖବର ପାଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳକୁ ବନ କର୍ମଚାରୀ ମାନେ ପହଞ୍ଚିଛନ୍ତି । ମୃତଦେହ ଜବତ କରିବା ସହ ବ୍ୟବଚ୍ଛେଦ ପାଇଁ ପଠାଇ ତଦନ୍ତ କରୁଛି ବନ ବିଭାଗ ।

   Related Posts