Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ଜି.ଉଦୟଗିରି : ବାଇକ୍-ଅଟୋ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ଜଣେ ମୃତ, ତିନି ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଭିଜିଲାନ୍ସ ଜାଲରେ ଭୁବନେଶ୍ବର ବ୍ଲକ୍ କନିଷ୍ଠ ଯନ୍ତ୍ରୀ ଶୁଭେନ୍ଦୁ କୁମାର ପ୍ରଧାନ, ଆୟ ବହିର୍ଭୂତ ସମ୍ପତ୍ତି ଠୁଳ ଅଭିଯୋଗରେ ଚଢାଉ
  • ||
  • ଦିଲ୍ଲୀ ପୋଲିସର ଆକ୍ସନ : ଟ୍ରାକ୍ଟର ରାଲି ବେଳେ ହିଂସା ପରେ ୧୫ଟି ମାମଲା ରୁଜୁ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ବର : ଅଟୋକୁ ଧକ୍କା ଦେଲା କାର୍, ୪ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଘଟଗାଁ : ରାତିରେ ଘରକୁ ଫେରିବା ବେଳେ ଭାଲୁ ଆକ୍ରମଣ, ଜଣେ ଗୁରୁତର
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ଶ୍ରୀମନ୍ଦିର ସେବାୟତଙ୍କ ପୁଣି କୋଭିଡ୍ ଟେଷ୍ଟ, ପ୍ରତିଦିନ ୫୦ ସେବାୟତଙ୍କ ହେବ ଆର୍‌ଟିପିସିଆର୍
  • ||
  • ଆଜିଠୁ ପୁଣି ଟିକାକରଣ, ଭାକ୍‌ସିନ୍‌ ନେବେ ବଳକା ୧ ଲକ୍ଷ ୭୩ ହଜାର ୬୩୬ ସ୍ବାସ୍ଥ୍ଯକର୍ମୀ
  • ||

୪ଟି ଟିପ୍ପର ଉପରେ ଛିଣ୍ଡିପଡିଲା ୧୧କେ.ଭି. ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର, ବର୍ତ୍ତିଗଲେ ୮ଜଣ

17/11/2019 at 3:09 PM

ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ୧୭।୧୧: କୋରାପୁଟ ଜିଲ୍ଲା ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ବ୍ଲକ୍ ତୋୟାପୁଟ ହନୁମାନ ମନ୍ଦିର ନିକଟରେ କୋଡିଙ୍ଗାମାଳିରୁ ବକ୍ସାଇଟ୍ ଧରି କାକିରିଗୁମ୍ମା ଡମ୍ପିଂୟାର୍ଡକୁ ଯାଉଥିବାବେଳେ ରାସ୍ତାକଡରେ ଥିବା ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟକୁ ଧକ୍କା ଦେଇଥିଲା । ଧକ୍କା ଦେବା ଫଳରେ ୧୧କେ.ଭି. ତାର ଛିଣ୍ଡି ରାସ୍ତା କଡରେ ଠିଆ ହୋଇଥିବା ଅନ୍ୟ ୪ଟି ଟିପ୍ପର ଉପରେ ପଡିଥିଲା ।

ସୌଭାଗ୍ୟ ବଶତଃ ତାରଟି ଛିଣ୍ଡି ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସରବରାହ ବିଚ୍ଛିନ୍ନ ହୋଇଯିବା ସହ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମରରୁ ବିଦ୍ୟୁତ୍ କଟିଯାଇଥିଲା । ବିଦ୍ୟୁତ୍ ତାର ଛିଣ୍ଡିବା ପରେ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସରବରାହ କଟିନଥିଲେ ୪ଟି ହାଇଓ୍ବା ଟିପ୍ପର ସମେତ ଟିପ୍ପରରେ ରହିଥିବା ୮ ଜଣଙ୍କର ଅବସ୍ଥା ସାଂଘାତିକ ହୋଇଯାଇଥାନ୍ତା ।

ରାୟଗଡା କୋରାପୁଟକୁ ସଂଯୋଗ କରୁଥିବା ଏନଏଚ ୨୬ ଜାତୀୟ ରାଜପଥରେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିବା ପରେ ଗତକାଲି ରାତିଠାରୁ ତୋୟାପୁଟ ଅଚଂଳର ୨୦ ଖଣ୍ଡ ଗ୍ରାମବାସୀ ଅନ୍ଧାରରେ ରହିଛନ୍ତି । ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଖୁଣ୍ଟଗୁଡିକ ଉପୁଡି ପଡିବା ସହ ଟ୍ରାନ୍ସଫର୍ମର ପଡିଯିବା ପରେ ହଠାତ୍ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସରବରାହ ଘରମାନଙ୍କରେ କଟିଯିବା ସହ ବିଦ୍ୟୁତ୍ ଉପକରଣଗୁଡିକ ପୋଡିଯାଇଥିବା ଓ ଶୀଘ୍ର ବିଦ୍ୟୁତ୍ ସରବରାହ ସଜାଡିବା ଦାବି କରି ଗତକାଲିଠାରୁ ତୋୟାପୁଟ ଛକରେ ମାଇନ୍ସ ଗାଡି ଚଳାଚଳ ବନ୍ଦ କରିଦେଇଥିଲେ ସାଧାରଣ ଲୋକେ । ଖବରପାଇ ଲକ୍ଷ୍ମୀପୁର ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଚିଂ ଉତ୍ତ୍ୟକ୍ତଲୋକଙ୍କୁ ବୁଝାସୁଝା କରିବା ପରେ ୧୫ଘଣ୍ଟା ପରେ ମାଇନ୍ସ ଗାଡି ଚଳାଚଳ କରିଥିଲା ।

ରାସ୍ତାକଡରେ ଡ୍ରାଇଭରମାନେ ମାଇନ୍ସରେ ନିୟୋଜିତ ହାଇଓ୍ବା ଗାଡିରୁ ଡିଜେଲ୍ ବାହାର କରି ଚୋରାରେ ବିକ୍ରି କରୁଥିବା ଯୋଗୁଁ ରାସ୍ତା କଡରେ ଗାଡିଗୁଡିକ ଘଣ୍ଟା ଘଣ୍ଟା ଅଟକି ରହୁଛି । ଯାହା ଫଳରେ ଏପରି ଦୁର୍ଘଟଣା ହେଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଗ୍ରାମବାସୀ ।

   Related Posts