Prameya News7

Prameya News7, News7 Odia, Odisha Latest News, Odisha Current Headlines, Odisha News Online

ପ୍ରମୁଖ ଖବର
  • ରାଜ୍ୟରେ ଆଉ ଜଣେ କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ପ୍ରାଣ ହରାଇଲେ, ୧୯୦୧ ଛୁଇଁଲା ମୃତକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ରାଜ୍ୟରେ ଚିହ୍ନଟ ହେଲେ ଆଉ ୧୩୪ କୋଭିଡ୍ ସଂକ୍ରମିତ, ୩୩୩୪୪୪ରେ ପହଞ୍ଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା
  • ||
  • ଲକ୍ଷ୍ନୌ : ଟ୍ରାକ୍‌ରୁ ଖସିଲା ଟ୍ରେନ୍‌, ଶହିଦ ଏକ୍ସପ୍ରେସ୍‌ର ୨ଟି ବଗି ଲାଇନ୍‌ଚ୍ୟୁତ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଝର : ସ୍ତ୍ରୀକୁ ପିଟିପିଟି ମାରିଦେଲା ସ୍ବାମୀ, ଅଭିଯୁକ୍ତ ଅଟକ
  • ||
  • ଖସୁଛି କରୋନା ଗ୍ରାଫ୍‌, ଦେଶରେ ଗତ ୨୪ଘଣ୍ଟାରେ ୧୩,୭୮୮ କୋଭିଡ଼ ସଂକ୍ରମିତ ଚିହ୍ନଟ
  • ||
  • ଭୁବନେଶ୍ୱର : ବିଶିଷ୍ଟ ଶ୍ରମିକ ନେତା ଲଳିତ ନାୟକଙ୍କ ପରଲୋକ
  • ||
  • କେନ୍ଦୁଗୁଡ଼ା ଘାଟିରେ ଓଲଟିଲା ଟୁରିଷ୍ଟ ବସ୍ : ଜଣେ ମୃତ , ୧୦ ରୁ ଅଧିକ ଆହତ
  • ||

ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗ ଇଂଜିନିୟରଙ୍କ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମର ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରି ଭାଇରାଲ କଲେ ମହିଳା ; ଜାଣନ୍ତୁ କାହିଁକି

1/11/2018 at 5:45 PM

ଔରିୟା ୧|୧୧: ବିଦ୍ୟୁତ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର ଅଜୟ କପୁରଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଦୁଷ୍କର୍ମ ଉଦ୍ୟମ କରିଥିବା ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଜଣେ ମହିଳା । ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କର ଜଣେ ସାଥୀ ତାଙ୍କର ଏଭଳି କାରନାମାର ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କରି ତାକୁ ଭାଇରାଲ କରିଛନ୍ତି । ଭିଡିଓକୁ ପ୍ରମାଣ ଭାବେ ପୋଲିସ ପାଖରେ ଦାଖଲ କରିଛନ୍ତି ମହିଳା । ପୋଲିସ ଏହି ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଅଜୟ କହିଛନ୍ତି ତାଙ୍କୁ ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଛି ।

ସୂଚନା ଅନୁସାରେ ମହିଳାଙ୍କର ଏକ ନିର୍ମାଣଧିନ ହୋଟେଲ ଉପରେ ଉଚ୍ଚଶକ୍ତି ସଂପନ୍ନ ବିଦ୍ୟୁତ ତାର ଯାଇଛି । ଯାହାକୁ ହଟାଇବା ପାଇଁ ମହିଳା ବହୁତ ଥର ବିଦ୍ୟୁତ୍ ବିଭାଗରେ ଆବେଦନ କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର କେହି ତାଙ୍କ କଥା ଶୁଣି ନଥିଲେ କି ତାହାର କୌଣସି ସମାଧାନ କରାଗଲାନାହିଁ । ମହିଳା ଜଣଙ୍କ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର ଅଜୟ କପୁର ତାର ହଠାଇବା ପାଇଁ କଥାବାର୍ତ୍ତା କରିବାକୁ କହି ତାଙ୍କୁ ଏକ ଘରକୁ ଡାକିଥିଲେ । ସେଠାରେ ତାଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ । ମାତ୍ର ମହିଳା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥୀ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟରଙ୍କ ଏଭଳି କାର୍ଯ୍ୟର ଭିଡିଓ ରେକର୍ଡିଂ କରିଥିଲେ । ଏ ଘଟଣା ନେଇ ପୀଡିତା ମହିଳା ଥାନାରେ ଅଜୟଙ୍କ ବିରୋଧରେ ଅଭିଯୋଗ କରିଛନ୍ତି । ଅଭିଯୋଗ ଆଧାରରେ ପୋଲିସ ମାମଲାର ତଦନ୍ତ ଜାରି ରଖିଛି ।

ଅନ୍ୟପଟେ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସୁପରିଟେଣ୍ଡଣ୍ଟ ଇଂଜିନିୟର ଅଜୟ କପୁର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ତାଙ୍କୁ ଷଡଯନ୍ତ୍ର କରି ଫସାଇ ଦିଆଯାଇଛି । ସେ ଠିକାଦାରଙ୍କ ଷଡଯନ୍ତ୍ରର ଶିକାର ହୋଇଛନ୍ତି । ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ସାଥୀ ତାଙ୍କୁ ବାହାନା କରି ସେଠାକୁ ଡକାଇଥିଲେ । ତାପରେ ଚୁକ୍ତି କରିବାକୁ କହି ମାରପିଟ କରିଥିଲେ । ତାପରେ ପୋଷାକ ଖୋଲି ଭିଡିଓ ରେକଡିଂ କଲେ ଏବଂ  ଏକ କାଗଜରେ ଦସ୍ତଖତ ନେଇ ଘଟଣାସ୍ଥଳରୁ ପଳାଇଥିଲେ ।

   Related Posts